XXVII Plaukimo veteranų varžybų Taline 2010 m. apžvalga

Tallinn Open meet 2010

 

XXVII Talino OPEN meet plaukimo veteranų čempionatas įvyko 2010 m. balandžio 10–11 dienomis. Šių  metų varžybos yra skirtos Estijos plaukimo sporto 100 metų sukakčiai pažymėti. Tai progai pagamintais medaliais  buvo apdovanoti visi šio čempionato  pirmų vietų nugalėtojai. Taip pat visi dalyviai galėjo gauti kalendorių, kuriame buvo skirtas puslapis svarbiausiems Estijos plaukimo istorijos įvykiams paminėti.

 

Varžybose dalyvavo svečiai iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos ir kt.valstybių (per 190 plaukimo veteranų). Lietuvai atstovavo dvidešimt keturi dalyviai – klubų TORPEDOS (Marijampolė), ILGAPLAUKIAI  (Kaišiadorys),  POSEIDONAS (Vilnius) ir TAKAS (Kaunas) nariai. Varžybose buvo įrengta elektroninė finišo sistema, teisėjai nepriekaištingai atliko savo darbą.

 

Varžybose buvo pasiekti šeši Lietuvos rekordai. Penkių iš jų autoriai mūsų klubo nariai: Rūta Rimkevičienė -50 m l. st.; R. Ivanauskaitė –100 m nugara; A. Vilkienė 100 m l. st. ir 100 m IK; A. Juodeška – 100 m nugara.

 

Mūsų klubo plaukikai laimėjo dvyliką pirmųjų vietų: tris – M. Vileikis,  dvi – A.Vilkienė, V. Vimbaras, A. Vilkevičius, A. Juodeška ir vieną – L.Jocius.

 

Varžybos buvo gerai organizuotos, klubo nariai nakvojo puikiame viešbutyje, varžybos vyko draugiškoje atmosferoje. Pirmąją varžybų dieną buvo pagerbtas vyriausias plaukimo dalyvis mūsų klubo narys Vladas Vimbaras (g.1927m.)

Varžybų rezultatai: failai/talino_rez_2010(3).pdf