2020.06.20 Šveicarija, Jonavos raj.
XI-asis Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas
Rezultatai
Grupė Visuotinas 400 m 0.400 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 143 | Kairys Marius | ind | 6:41,7 | |
2 | 141 | Kovalenko Anžela | Nendrė | 6:55,1 | 0:13,4 |
3 | 140 | Klimetjevas Eduardas | Nendrė | 6:55,8 | 0:14,1 |
4 | 55 | Malyška Tautvydas | Kauno PM | 7:11,0 | 0:29,3 |
5 | 8 | Taletavičiūtė Miglė | ind | 7:12,4 | 0:30,7 |
6 | 20 | Marčiulionis Gitas | KPM | 7:14,8 | 0:33,1 |
7 | 138 | Ševeliovas Artūras | ind | 7:46,0 | 1:04,3 |
8 | 117 | Vilimas Domas | ind | 7:47,0 | 1:05,3 |
9 | 109 | Šatas Vytautas | Torpedos | 8:07,2 | 1:25,5 |
10 | 3 | Cinelienė Margarita | Torpedos | 9:23,8 | 2:42,1 |
11 | 128 | Bičkaukskas Romualdas | Takas | 10:07,1 | 3:25,4 |
12 | 104 | Skripkaitis Marius | Vandenynas | 10:12,3 | 3:30,6 |
13 | 76 | Liaudanskas Gediminas | ind | 11:20,1 | 4:38,4 |
14 | 2 | Skripkaitytė Marija | Vandenynas | 11:44,4 | 5:02,7 |
15 | 1 | Mujawar Muskaan | Vandenynas | 11:46,1 | 5:04,4 |
16 | 126 | Okulevičius Viktoras | Takas | 13:46,2 | 7:04,5 |
17 | 124 | Vaičaitis Kęstutis | ind | 22:09,9 | 15:28,2 |
Grupė Merg. 16m ir jau 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 19 | Jakštaitė Beata | ind | 36:05,6 | |
2 | 17 | Vilimaitė Ieva | ind | 36:09,5 | 0:03,9 |
3 | 49 | Sabaliauskaitė Meda | Kauno PM | 37:29,0 | 1:23,4 |
4 | 47 | Bašinskaitė Elzė | Kauno PM | 38:19,0 | 2:13,4 |
5 | 11 | Rutkauskaitė Martina | Kauno SMS | 38:23,3 | 2:17,7 |
6 | 12 | Paplauskaitė Deimantė | Kauno SMS | 38:23,5 | 2:17,9 |
7 | 52 | Petrauskaitė Vilija | Kauno PM | 38:43,7 | 2:38,1 |
8 | 29 | Kerševičiūtė Radvilė | ind | 38:56,0 | 2:50,4 |
9 | 54 | Janiščiūtė Deimantė | Kauno PM | 40:14,9 | 4:09,3 |
10 | 30 | Belskutė Meda | ind | 42:18,9 | 6:13,3 |
10 | 48 | Eivaitė Urtė | Kauno PM | 42:18,9 | 6:13,3 |
12 | 4 | Bielinytė Saulė | ind | 42:29,4 | 6:23,8 |
13 | 62 | Verdenkova Šarlote | ind | 42:41,5 | 6:35,9 |
14 | 50 | Kažemekaitytė Jogailė | KAuno PM | 43:31,0 | 7:25,4 |
Grupė Merg. 17 -24 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 10 | Rutkauskaitė Marija | Kauno SMS | 33:53,4 | |
2 | 9 | Ivanauskaitė Deimantė | Takas | 38:35,6 | 4:42,2 |
3 | 31 | Bielskutė Elzė | ind | 38:55,7 | 5:02,3 |
4 | 21 | Brovkaitė Gabrielė | Kauno PM | 39:42,3 | 5:48,9 |
Grupė Mot. 25 - 34 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 18 | Česnavičiūtė Deimnantė | Mastaičiai | 55:02,9 | |
Grupė Mot. 35 - 44 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 34 | Vaškienė Audronė | Cunamis | 50:29,2 | |
2 | 59 | Strebulytė Lina | Kelmė | 1:22:13,3 | 31:44,1 |
Grupė Mot. 45 - 54 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 35 | Grabauskienė Aušra | Cunamis | 38:31,7 | |
2 | 5 | Bielinienė Lina | ind | 42:31,0 | 3:59,3 |
3 | 33 | Gadliauskienė Renata | Takas | 45:09,0 | 6:37,3 |
4 | 23 | Kazlaučiūnaitė Vita | ind | 46:24,0 | 7:52,3 |
5 | 6 | Mironovska Anna | ind | 48:05,5 | 9:33,8 |
6 | 61 | Matekonienė Eglė | ind | 1:10:27,4 | 31:55,7 |
7 | 69 | Pilybaitienė Jūratė | ind | 1:13:24,1 | 34:52,4 |
8 | 72 | Petruševičienė Laura | ind | 1:32:30,5 | 53:58,8 |
Grupė Mot. 55 - 64 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 28 | Vilimienė Aida | Nendrė | 36:45,4 | |
2 | 65 | Aigarė Ilzė | ind | 37:53,8 | 1:08,4 |
3 | 25 | Kozak Jolanta | Takas | 43:45,0 | 6:59,6 |
Grupė Mot. 44m ir jaun 5.000 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 42 | Ilijonskytė Kamilė | Kaumo P M | 1:22:14,0 | |
2 | 41 | Ivanauskaitė Gabrielė | Kauno PM | 1:30:23,0 | 8:09,0 |
3 | 70 | Krylovaitė Juneta | ind | 1:32:32,0 | 10:18,0 |
4 | 22 | Tumaitė Vaiva | Delfinai | 1:39:23,6 | 17:09,6 |
Grupė Mot. 45 - 59 m. 5.000 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 15 | Vanntsi Marle | U-klubi | 1:20:39,4 | |
2 | 16 | Krankalytė Ramona | ind | 1:37:56,6 | 17:17,2 |
Grupė Vaik. 16m ir jau 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 113 | Stankevičius Kajus | Kauno pm | 32:36,3 | |
2 | 127 | Lapinskas Benas | Kauno SMS | 34:05,6 | 1:29,3 |
3 | 134 | Gadliauskas Jonas Kipras | Takas | 35:01,0 | 2:24,7 |
4 | 32 | Bielskus Eidas | ind | 36:06,9 | 3:30,6 |
5 | 38 | Marčiulionis Gvidas | Kauno PM | 36:25,2 | 3:48,9 |
6 | 75 | Marozas Kajus | ind | 36:54,7 | 4:18,4 |
7 | 131 | Vaškys Dominykas | Cunamis | 37:38,2 | 5:01,9 |
8 | 53 | Smirnov Artiom | Kauno PM | 40:29,0 | 7:52,7 |
9 | 51 | Pakrosnis Povilas | Kauno PM | 42:18,9 | 9:42,6 |
10 | 36 | Šarkus Rokas | Lietuvos KA | 43:11,0 | 10:34,7 |
11 | 39 | Fainas Kristopas | Kauno PM | 1:00:30,3 | 27:54,0 |
Grupė Vaik. 17 -24 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 115 | Grigaitis Erikas | Kauno PM | 31:26,3 | |
2 | 14 | Milius Eimantas | KPM | 32:06,4 | 0:40,1 |
3 | 114 | Teteriuchovas Rėjus | Kauno PM | 32:29,6 | 1:03,3 |
4 | 13 | Pugžlys Matas | Kauno PM | 34:23,1 | 2:56,8 |
5 | 27 | Daukšas Benediktas | ind | 40:48,2 | 9:21,9 |
6 | 66 | Masionis Povilas | ind | 43:09,7 | 11:43,4 |
7 | 107 | Ganelinas Augustas | ind | 43:43,6 | 12:17,3 |
8 | 74 | Petkevičius Diomedas | Lietuvos KA | 47:14,0 | 15:47,7 |
9 | 67 | Malakauskis Paulius | Lietuvos KA | 47:22,0 | 15:55,7 |
10 | 118 | Ganelinas Aidas | ind | 47:48,1 | 16:21,8 |
Grupė Vyr. 25 - 34 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 37 | Svipas Laurynas | Kauno PM | 35:39,0 | |
2 | 135 | Ramanauskas Žygintas | ind | 37:27,8 | 1:48,8 |
3 | 133 | Bilevičius Rokas | ind | 43:30,1 | 7:51,1 |
4 | 68 | Nausėdas Rokas | Lietuvos KA | 1:21:39,1 | 46:00,1 |
| 64 | Endols Adis | ind | | |
Grupė Vyr. 35 - 44 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 125 | Protaščiuk Pavel | Takas | 34:05,6 | |
2 | 63 | Vezdenkovs Atis | ind | 36:08,6 | 2:03,0 |
3 | 139 | Grubinskas Ramūnas | ind | 40:06,3 | 6:00,7 |
4 | 144 | Binkauskas Kęstutis | ind | 40:44,9 | 6:39,3 |
5 | 71 | Vitkauskas Dovydas | ind | 54:54,0 | 20:48,4 |
Grupė Vyr. 45 - 54 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 103 | Bezubovas Julius | Takas | 35:20,4 | |
2 | 102 | Jankauskas Marius | Cunamis | 35:35,5 | 0:15,1 |
3 | 73 | Reklaitis Kęstutis | ind | 39:52,0 | 4:31,6 |
4 | 7 | Bušmanis Ritvars | ind | 46:18,0 | 10:57,6 |
5 | 24 | Daunoravičius Darius | ind | 46:25,7 | 11:05,3 |
6 | 78 | Zniščinskij Eduard | Inžinerija | 52:09,0 | 16:48,6 |
Grupė Vyr. 55 - 64 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 137 | Katkevičius Sigitas | Dzūkijos vandenys | 38:11,8 | |
2 | 112 | Kanapickas Gintautas | Plaukiam | 40:54,0 | 2:42,2 |
3 | 136 | Bankauskas Rolandas | ind | 50:29,0 | 12:17,2 |
4 | 77 | Šriubėnas Arvydas | Inžinerija | 51:54,7 | 13:42,9 |
Grupė Vyr. 65 - 74 m. 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 130 | Mickeliūnas Jonas | Pan Darna | 42:04,4 | |
2 | 116 | Laht Lembit | U-klubi | 47:21,2 | 5:16,8 |
3 | 108 | Guoga Antanas | Torpedos | 54:56,4 | 12:52,0 |
Grupė Vyr. 75m. ir vyr 2.300 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 106 | Grigas Stasys | Torpedos | 1:36:09,7 | |
Grupė Vyr. 44m ir jaun 5.000 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 58 | Štura Edgaras | ind | 1:06:46,9 | |
2 | 40 | Šiburkis Eimantas | Kauno PM | 1:14:45,0 | 7:58,1 |
3 | 46 | Miškinis Džiugas | Kauno PM | 1:17:03,0 | 10:16,1 |
4 | 142 | Štura Artūras | ind | 1:19:01,0 | 12:14,1 |
5 | 123 | Malinauskas Tomas | ind | 1:22:11,6 | 15:24,7 |
6 | 56 | Junevičius Gytis | ind | 1:22:13,3 | 15:26,4 |
7 | 57 | Mykolaitis Laurynas | ind | 1:22:13,8 | 15:26,9 |
8 | 45 | Miškinis Pijus | Kauno PM | 1:23:32,6 | 16:45,7 |
9 | 26 | Kazauski Aleksandr | ind | 1:26:23,2 | 19:36,3 |
10 | 105 | Kuch Dmitij | ind | 1:27:08,1 | 20:21,2 |
11 | 60 | Tarasonis Linas | ind | 1:29:03,0 | 22:16,1 |
12 | 44 | Šlečkus Simonas | Kauno PM | 1:30:21,7 | 23:34,8 |
13 | 43 | Krupauskas Vilius | Kauno PM | 1:30:22,0 | 23:35,1 |
14 | 111 | Šeika Jurgis | RB | 1:34:17,8 | 27:30,9 |
15 | 110 | Greblikas Marius | Delfinai | 1:37:09,8 | 30:22,9 |
16 | 119 | Zaidovas Andrius | ind | 1:43:21,2 | 36:34,3 |
Grupė Vyr. 45 - 59 m. 5.000 km 1 KP
Vieta | Nr. | Dalyvis | Klubas | Laikas | Atsilikimas |
1 | 101 | Gumbis Vaidotas | Ilgaplaukiai | 1:19:06,0 | |
2 | 132 | Levišauskas Algirdas | ind | 1:26:26,0 | 7:20,0 |
3 | 129 | Grumbinas Ramūnas | ind | 1:30:09,0 | 11:03,0 |
4 | 120 | Vilys Algirdas | ind | 1:39:24,0 | 20:18,0 |
5 | 122 | Gudaitis Aidas | ind | 1:40:11,3 | 21:05,3 |
Vyr. teisėjas Petras Valutis (Jurbarkas)
Vyr. sekretorius Evelina Valutytė (Vilnius)