Varžybose Olandijoje sublizgėjo mūsų klubo veteranai

OPEN DUTCH 2011

2011 m. gegužės 06-08 dienomis Eindhovene (Olandija) vyko atviros plaukimo veteranų varžybos ,,OPEN DUTCH 2011”. Varžybos vyko Piterio van den Hoogebando vardu pavadintame moderniame 50 metrų ilgio 10 takelių baseine. Būtent šiame baseine 2013 metais vyks Europos plaukimo veteranų čempionatas. Taigi, galime drąsiai teigti, kad mūsų klubo nariai pirmieji išbandė visus baseino privalumus.

 

Varžybose dalyvavo 178 klubai iš 12 valstybių, viso 732 atletai tarp jų mūsų klubo ,,Takas“ 8 plaukikai. Puikiai varžybose plaukė Ramunė Ivanauskaitė ir tapo čempione 100 m nugara. Taip pat mūsų klubiečiai pasiekė 4 asmeninius ir 4 estafetinius Lietuvos plaukimo veteranų rekordus. Tai, Arlandas Juodeška, Aleksandra Ylienė, Artūras Tuomas. Varžybų prizininkais tapo Remigijus Kabečius, Irena Jokūbaitienė, Jolanta Kozak bei Audrius Kiaukė.

 

Varžybų organizatoriai tiems, kurie pagerino savo nacionalinius veteranų rekordus įsteigė ir apdovanojo atminimo dovanomis. Manome, kad varžybos Eindhovene gali tapti mūsų klubo tradicinėmis varžybomis, nes pasinaudojant pigių oro skrydžių kompanijomis kiekvienas gali su minimaliomis išlaidomis dalyvauti varžybose. Taip pat privalumas yra tas, kad yra tiesioginis skrydis Vilnius-Eindhovenas-Vilnius. Taigi, olandus garsėjančiais savo plaukimo tradicijomis, kitais metais dar labiau nustebinsime mūsų pasiektais rezultatais.

 

Čia rasite visus varžybų rezultatus: open_dutch_championships