V.V.Katkevičių taurės varžybose pagerbta Leonora Katkevičienė

2015 m kovo 14 d. Kaune įvyko po ilgelesnės pertraukos V.V.Katkevičių taurės plaukimo veteranų varžybos. Jos vyko renovuotame “Vilijos” baseine. Varžybose dalyvavo 80 plaukikų iš Lietuvos bei svečiai iš Lenkijos. Taip pat dalyvavo keletas neįgaliųjų plaukikų.

Varžybų metu buvo apdovanota ir pagerbta Leonora Katkevičienė, kuriai šiais metais sukaks labai gražus jubiliejus – 90 metų. LPF viceprezidentas Algimantas Vilkevičius jai įteikė Lietuvos plaukimo federacijos atminimo ženkliuką. Ji pirmoji plaukimo veteranė Lietuvoje, kuri praplaukė amžiaus grupėje 90-94 metai ir užfiksavo rezultatą bei rekordą: 50 m l/st – 1,26,67. Nuoširdžiai sveikiname ir linkime kuo geresnės sveikatos.

Varžybos vyko draugiškoje ir šiltoje aplinkoje, puikiai organizuotos. Pirmą kartą buvo renkamas „Super Masters 2015“, kuris turėjo plaukti visas distancijas po 50 metrų ir 100 m kompleksu. Juo tapo svečias iš Lenkijos, Olštyno, Mariusz Gabiec. Sveikiname.

Kauno plaukimo federacijos prezidentas Arlandas Antanas Juodeška, kurio organizuojami plaukimo renginiai, kaip visuomet, būna labai nuoširdūs,  turi išskirtinę aurą.  Jo organizavimo stiliaus subtilumo galėtų pasimokyti bet kuris renginių organizatorius.

Varžybų dalyviai liko patenkinti, kad buvo apdovanoti ne tik absoliutūs nugalėtojai, bet ir kiekvienos amžiaus grupės visų nuotolių čempionai ir prizininkai. Jie su malonumu iš KPF prezidento Arlando Antano Juodeškos rankų priėmė medalius ir vienos sportinės firmos kvietimus korteles,  įsigyti plaukimo aprangos.

Po varžybų buvo galima pasivaišinti kepinta duona su česnaku ir išgerti gaivių gėrimų. Iš asmeninėse rungtyse laimėjusių dalyvių  paminėtini: Rytas Matuliauskas, Aristida Pastuškovienė, Aldona Vilkienė, Gytis Mikulis, Raimondas Gincas, Vilmantas Krasauskas, Linas Jocius, Povilas Bezubovas, Viktoras Snieška, Margarita Cinelienė, Irena Jokūbaitienė, Ramūnas Poškus, Linas Kerševičius, Nerimantas Steponavičius, Arvydas Burinskas, Artūras Tuomas, Justinas Daugėla, Mindaugas Šakys, kurių rezultatai buvo įvertinti daugiau kaip 500 taškų.

Varžybų rezultatai – Katkeviciu V.VREZULTATAI2015

Bendra įskaita – Katkeviciu bendra iskaita

katkev03

katkev02

3 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

matulė
2015-03-19 at 15:06

Spamintojas ARLANDAS JUODEŠKA tiek kartų minimas savo straipsniuose kad net neaišku kas yra svarbiau, ar Dievas ar visdėlto Arlandas J. ar Antanas J. ? 😉