Turine vykstančiose Europos sporto veteranų žaidynėse medalius iškovojo Lietuvos plaukikai

Šių metų Europos sporto veteranų žaidynės yra išskirtinės, nes jose dalyvauja sportininkai ne tik iš Europos, bet ir iš kitų žemynų. Sportininkai varžosi 29 sporto šakose. Šiose žaidynėse dalyvavo 6 mūsų klubo nariai.

Vieni pirmųjų varžybose startavo plaukikai. Lietuvos plaukimo veteranai nuo pirmosios dienos pareiškė ambicijas į aukščiausius apdovanojimus.

Aukso medalius iškovojo Lina Bieliniene (50 m laisvuoju stiliumi), Jelena Anikina, Aušra Razgūnė, Aldona Mažėtienė (200 m nugara), Sigitas Katkevičius (200 m nugara ir 100 m krūtine), Stasys Grigas (800 m laisvuoju stiliumi ir 200 m nugara), sidabro ir bronzos – Linas Kerševičius (200 m nugara) ir Jūratė Pranckevičienė (100 m peteliške ir 200 m peteliške), bronzos – Vilmantas Krasauskas (200 m nugara), Lolita Zemlienė (200 m laisvuoju stiliumi) bei Arlandas Antanas Juodeška (100 m nugara).

Aušra Razgūnė: 50 peteliske – 1a ir 100 nugara 2a vieta, amz.gr. 35-39

Lina Bielinienė: 50peteliške -2a vieta, 200ls/st 3-ia vieta, , amz.gr. 45-49

Vilmantas Krasauskas: amz.gr. 55-59

Sigitas Katkevičius: 200 krūtine 1-a vieta amz.gr. 60-64

Stasys Grigas: 100 nugara 2-a vieta ir 200ls/st 2a vieta. ams.gr.75-79

Arlandas Antanas Juodeška 100 nugara 3a vieta ams.gr.

Vytautas Bronislovas Šatas 200ls/st, 3ia vieta, amz.gr. 65-69 vyrų estafetė 4*50m, kombinuota estafete 3-ia vieta mišri: vyrų ir moterų estafetė

Stasys Grigas – 400 m ls/st, 2 v, 75+

Labiausiai visus nudžiugino Lietuvos plaukimo veteranų estafečių rinktinės. Lietuvos mišri estafetė 4×50 m laisvuoju stiliumi 200+ amžiaus grupėje – A. A. Juodeška, S. Katkevičius, L. Bielinienė ir Aušta Razgunė – pagerino Lietuvos rekordą – 1 min. 58,21 sek. Už mūsiškių nugarų liko Rusijos ir Vokietijos komandos. Vyrų kombinuotoje estafetėje 4×50 m lietuviai A. A. Juodeška, S. Katkevičius, V. Krasauskas ir Vytautas Šatas 240+ amžiaus grupėje iškovojo bronzos medalius.