Sudeikiai plaukimo maratono dalyvius pasitiko ne itin vasarišku oru

Rugpjūčio 11-ąją į Sudeikius (Utenos rajonas) suvažiavo plaukimo entuziastai ir atviro vandens mėgėjai prie  vieno gražiausių Lietuvos ežerų Alaušo, kuriame surengtas jau ketvirtasis tarptautinis plaukimo maratonas SUDEIKIAI 2012, kurį suorganizavo ir vykdė Lietuvos plaukimo federacija, Utenos rajono savivaldybė, Kauno plaukimo meistrų ir neįgaliųjų klubas „Takas“. Maratonas SUDEIKIAI 2012 – tai paskutinis ir baigiamasis Lietuvos maratonų GRAND PRIX 2012 bei atviro vandens čempionato etapas. Kiti etapai vyko Lampėdžiuose (Kaune) ir Platelių ežere (Plungės r.).

 

Iš viso plaukimo varžybose dalyvavo 101 plaukikai: 57 vyrai ir 26 moterys varžėsi 2,5 km nuotolyje. Tarp vyrų užtikrintai laimėjo Marius Mikalauskas (31:00,72 min.), tarp moterų pirmoji atplaukė Ieva Burnaikytė (35:22,12 min.). Taip buvo nepamiršti neįgalieji bei senjorai: jie varžėsi 500 m atkarpoje.

 

Trečią kartą surengtame Lietuvos atviro vandens plaukimo čempionate (5 km nuotolis) čempionais tapo vilniečiai: Povilas Strazdas (1 val., 01 min. 25,47 sek.) ir Kristina Toločkaitė (1 val., 07 min.04,44 sek.). 5 km. Nuotolyje dalyvavo 10 vyrų ir 5 moterys.

 

Susumavus trijų maratonų (Lampėdžiai, Plateliai ir Sudeikiai) rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos maratonų Grand Prix nugalėtojais tapo Grantas Dapkus (Kaunas) ir Guoda Jonelytė (Panevėžys). Abiems nugalėtojams įteikti „Ipad 3“ planšetiniai kompiuteriai. Antros vietos laimėtojams (Jonui Zakarauskui ir Aidai Vilimienei)  įteikti LED televizoriai „Philips“, o trečios vietos laimėtojams (Vilmantui Krasauskui ir Aistei Kubiliūtei) LED televizoriai „Thomson“. SVEIKINAME.

 

Nors šiais metais oras nelepino dalyvius puikiu vasaros oru, tačiau gera organizacija, skani žuvienė, nuostabus paplūdimys pakerėjo  visus dalyvius, jų draugus bei šeimos narius. Visi buvo patenkinti, juoba kad maratonas, Sudeikiuose  rengiamas kasmet, jau tapo tradicine džiugia vandens sporto švente ir sudeikiečiams, ir uteniškiams, ir visos Lietuvos gyventojams.

 

Čia rasite maratono rezultatus: failai/Visi_Sudeikiai_2012_po.pdf

 

Grand Prix 2012 lentelė: failai/grand prix 2012pilnas.pdf

Nuotraukoje Grand Prix nugalėtojos: Aida Vilimienė, Guoda Jonelytė ir Aistė Kubiliūtė

Nuotraukoje Grand Prix nugalėtojai: Jonas Zakarauskas, Grantas Dapkus ir Vilmantas Krasauskas