Roterdame trumpo vandens čempionate pagerinti 6 LR rekordai

2020 m. sausio 23-26 dienomis, Roterdame (Olandija) vyko atviras Olandijos plaukimo veteranų trumpo vandens čempionatas ,,Open Dutch Masters Championships short course 2020”. Varžybos vyko „Zwemcentrum“ moderniame 25 metrų ilgio 8 takelių baseine.

Varžybose dalyvavo 181 klubas iš įvairių pasaulio šalių, viso net 1094 atletai tarp jų mūsų klubo ,,Takas“ 4 plaukikai: Arlandas Juodeška, Linas Kerševičius, Vedestas Šefleris ir Renaldas Ratkus.  Viso iškovojome 9 medalius: 5 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos. Ypač greitai ir rekordiškai plaukė Vedestas Šefleris amžiaus grupė 45-49 (4 aukso medaliai, 1 bronzos ir 3 LR rekordai). Sveikiname. Iš Lietuvos taip pat dalyvavo 4 plaukikai iš Klaipėdos klubo (pasiekė 2 LR rekordus), 1 iš Alytaus (1 LR rekordas) ir 1 iš Kaišiadorių „Ilgaplaukių“ klubo.

Varžybų organizatoriai tiems, kurie pagerino savo nacionalinius veteranų rekordus apdovanojo atminimo dovanomis. Varžybos Olandijoje jau tapo mūsų klubo tradicinėmis varžybomis, nes pasinaudojant pigių oro skrydžių kompanija, kiekvienas gali su minimaliomis išlaidomis dalyvauti varžybose.

Čia rasite visus varžybų rezultatus

Daugiau nuotraukų rasite čia