Puikiai organizuotos Šiaulių miesto plaukimo veteranų varžybos

1
2855

2015 m. balandžio 18 d. Šiaulių plaukimo mokykloje „Delfinas“ vyko veteranų plaukimo varžybos, į kurias susirinko rekordinis dalyvių skaičius -148 plaukimo sporto šakos entuziastų. Taip pat dalyvavo keletas neįgaliųjų plaukikų. Varžybų metu pasiekta  keletas Lietuvos plaukimo veteranų rekordų.

Į varžybas mūsų klubo nariai vyko visi kartu išnuomuotu dideliu autobusu. Varžybos vyko draugiškoje ir šiltoje aplinkoje, puikiai organizuotos. Ypač puiki buvo vakaronė, kuri nustebino skaniu maistu ir muzikine programa. Visiems labai ir labai patiko varžybos. Dėkojame organizatoriams už puikų renginį.

Varžybų rezultatai – Siauliu Veteranai 2015 rezultatai

siau02

siau03

siau04

1 KOMENTARAS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here