Po Sudeikių maratono išdalinti didieji prizai – MOTOROLERIAI

Rugpjūčio 13-ąją į Sudeikius (Utenos rajonas) suvažiavo sugužėjo minios žmonių iš visos Lietuvos. Ir ne tik iš Lietuvos: atvyko ir tolimesnių svečių iš Latvijos bei Kanados. Visus susirinkusiuosius į Sudeikius priviliojo viename gražiausių Lietuvos ežerų Alauše surengtas jau trečiasis tarptautinis plaukimo maratonas SUDEIKIAI -2011, kurį suorganizavo ir vykdė Lietuvos plaukimo federacija, Utenos rajono savivaldybė, Kauno plaukimo meistrų ir neįgaliųjų klubas „Takas“.

Maratonas SUDEIKIAI 2011 – tai paskutinis ir baigiamasis Lietuvos maratonų GRAND PRIX 2011 bei atviro vandens čempionato etapas. Varžybose dalyvavo 103 plaukikai. 55 vyrai ir 28 moterys varžėsi 2,5 km nuotolyje. Tarp vyrų užtikrintai laimėjo Vytautas Janušaitis (28:40,77 min.), tarp moterų pirmoji atplaukė Aistė Kubilūtė (30:25,33 min.)


Antrą kartą surengtame Lietuvos atviro vandens plaukimo čempionate (5 km nuotolis) čempionais tapo Paulius Dapkus (1 val., 01 min. 38 sek.) ir Guoda Jonelytė (1 val., 05 min.51 sek.). Varžybose dalyvavo 11 vyrų ir 3 moterys. Susumavus trijų maratonų (Lampėdžiai, Plateliai ir Sudeikiai) rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos maratonų Grand Prix nugalėtojais tapo Simas Žiaukas (Kaunas) ir Guoda Jonelytė (Panevėžys).

Abiems nugalėtojams įteikti generalinio Grand Prix rėmėjo, firmos "CRAFT bearings" (direktorius Arūnas Kinskis), MOSCA motoroleriai „Rapido“.

Gera organizacija, skania žuviene, įspūdingais prizais ir nuostabiu paplūdimiu gerėjosi visi dalyviai, jų draugai bei šeimos nariai. Visi buvo patenkinti, juoba kad maratonas, Sudeikiuose jau tapo tradicine džiugia vandens sporto švente ir sudeikiečiams, ir uteniškiams, ir visos Lietuvos gyventojams.

Čia rasite maratono rezultatus: failai/Sudeikiai2011(2).pdf

Čia rasite GRAND PRIX 2011 taškų lentelę: failai/GRAND-PRIX2011m.pdf