Olandijos veteranų plaukimo čempionate pagerintas net 21 Lietuvos plaukimo veteranų rekordas

NIJVERDAL – 2013

2013 m. sausio 25-27 dienomis, Nijverdal (Olandija) vyko atviras Olandijos plaukimo veteranų trumpo vandens čempionatas ,,Open Dutch Masters Championships short course 2013”. Varžybos vyko „Het Ravijn“ moderniame 25 metrų ilgio 8 takelių baseine.

Varžybose dalyvavo 129 klubai iš 6 valstybių, viso 716 atletų tarp jų mūsų klubo ,,Takas“ 8 plaukikai. Olandijos trumpo vandens čempionais tapo Linas Kerševičius, Vladas Vimbaras, Arlandas Juodeška ir Artūras Tuomas. SVEIKINAME. Taip pat mūsų klubiečiai savo amžiaus grupėse pasiekė net 16 asmeninių ir 5 estafetinius Lietuvos plaukimo veteranų rekordus. Tai: Viktoras Snieška (6); Ramunė Ivanauskaitė (4); Arlandas Juodeška (2); Artūras Tuomas (2);  klubo naujokė Loreta Kabašinskienė (2). Varžybų prizininku tapo ir Arvydas Burinskas.

Varžybų organizatoriai tiems, kurie pagerino savo nacionalinius veteranų rekordus įsteigė ir apdovanojo atminimo dovanomis. Varžybos Olandijoje jau tapo mūsų klubo tradicinėmis varžybomis, nes pasinaudojant pigių oro skrydžių kompanija, kiekvienas gali su minimaliomis išlaidomis dalyvauti varžybose. Taip pat privalumas yra tas, kad yra tiesioginis skrydis Vilnius-Eindhovenas-Vilnius. Taigi, olandus garsėjančiais savo plaukimo tradicijomis, mes jau nustebinome mūsų pasiektais rezultatais ir neužleisime savo pozicijų ateityje.

Čia rasite visus varžybų rezultatus: failai/Nijverdal-ONMK2013kb-Results.pdf