Olandijoje vyko atviras trumpo vandens čempionatas

Zwolle-2014

2014 metų sausio 24-26 dienomis Olandijoje, Zwolleje, vyko atviras Olandijos trumpo vandens plaukimo veteranų čempionatas 25m baseine.  Į varžybas susirinko net 849 dalyviai, atstovavę 140 klubų iš Olandijos, Belgijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Turkijos, Šveicarijos, Rusijos.

Lietuvą atstovavo aštuoni mūsų klubo nariai: Arlandas Juodeška, Linas Kerševičius, Artūras Tuomas, Povilas Bezzubovas, Arvydas Burinskas, Vladas Vimbaras, Loreta Kabašinskienė ir Ramunė Ivanauskaitė.

Mūsų "Tako" komanda bendroje įskaitoje buvo 25-ti, tarp  žymiai gausesnių kitų klubų komandų laimėjo: 6 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius. Buvo pasiekti 6 Lietuvos plaukimo veteranų rekordai (iš jų 3 priklauso Povilui Bezzubovui) ir 3 rekordai estafetėse. SVEIKINAME.

Varžybų rezultatai: failai/Zwolle2014results.pdf

Pilna varžybų statistika: http://livetiming.knzb.nl/onmk14kb/index_us.html