Nei vieno starto be apdovanojimų Lenkijos čempionate

Birželio 14-16 dienomis Dembicoje vyko vasaros atviras Lenkijos plaukimo veteranų čempionatas 50m baseine.  Į varžybas susirinko 283 dalyviai, atstovavę 70 Lenkijos, Čekijos, Slovakijos ir Lietuvos klubų. Lietuvą atstovavo keturi mūsų klubo nariai: Vladas Vimbaras, Viktoras Snieška, Aleksandra Ylienė ir Nijolė Mačerinskienė.

"Tako" komanda tarp  žymiai gausesnių kitų klubų komandų užėmė 11 vietą laimėję: 11 aukso, 4 sidabro ir 4 bronzos medalius. Klubinėje įskaitoje dalyvių skaičius neribojamas. Skaičiuojami tik iškovoti medaliai. Buvo pasiekti trys Lietuvos rekordai: Viktoras Snieška 200 m. kompleksu, Aleksandra Ylienė 50m nugara ir 4×50 m. laisvu stilium mišrioje estafeteje.

Asmeniniai pasiekimai:
Viktoras Snieška – 6 aukso ir 2 sidabro medaliai.
Aleksandra Ylienė – 3 aukso ir 1 bronzos.
Vladas Vimbaras – 2 aukso.
Nijolė Mačerinskienė 3 bronzos.
Estafetė 4×50 m. l.st – bronza.
Estafetė 4×50 m. kombinuota – sidabras.

Čia rasite visus rezultatus: failai/dembica2013.pdf