Lietuvos plaukimo veteranų čempionato 2012 apžvalga

2012 m Atviras Lietuvos plaukimo veteranų čempionatas

 

2012 m. lapkričio 24-25 dienomis Alytuje įvyko atviras Lietuvos plaukimo veteranų čempionatas. Varžybos vyko 50 metrų ilgio baseine su elektronine OMEGA Ares 21 finišo sistema. Čempionate dalyvavo apie 200 plaukikų: iš Lietuvos (per 100 dalyvių) ir iš užsienio – Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos.

Iš Latvijos: Rezeknės, Rygos ir kitų klubų.- 26 plaukikai. Iš Estijos atvyko penki Talino U Club narių, Lenkijos Bialystok Masters  klubo atstovai (3 dalyviai), Rusijai atstovavo 17 plaukimo veteranų – 16 klubo ,,PREGEL” narių ir vienas plaukikas iš Maskvos.

Lietuvai atstovavo Alytaus klubas ,,Koralis“, Ignalinos, Kaišiadorių ,,Ilgaplaukiai“, Klaipėdos ,,Nendrė“, Marijampolės “Torpedos“, Vilniaus ,,Poseidonas“, Panevėžio „Darna“, Šiaulių „Delfinas“, ,,Šilainiai“  ir ,,Takas. Čempionate gausiausiai dalyvavo mūsų klubo ,,Takas“ nariai – net 52 ir 6 neįgalieji dalyviai.

Viso čempionate buvo pasiekti 37 Lietuvos rekordai bei 2 estafetėse. Mūsų klubo ,,Tako“ plaukimo veteranai pasiekė 6 Lietuvos rekordus individualioje įskaitoje. Šįkart rekordiškai greit plaukė Viktoras Snieška g.1947 m (pasiekė 4 rekordus). Taip pat ypač greit plaukė Kaišiadorių klubo narys Aleksandras Zamorskis. SVEIKINAME. Neįgaliesiems buvo paskirtas vienas 100 m laisvu stiliumi plaukimas. Vyriausias čempionato dalyvis Zigmas Polinauskas g.1925m. iš Vilniaus „Poseidono“ klubo.

Norime pasidžiaugti, kad į mūsų klubo gretas įsiliejo labai greitai plaukiantis delfinu buvęs olimpietis Rimvydas Šalčius. Ateityje jam linkime pagerinti visus rekordus plaukiant delfinu ir ne tik.

Dalyviai, laimėję pirmąsias vietas, buvo apdovanoti medaliais. Pagal reitingo taškus buvo sudarytas šio čempionato dešimties geriausių plaukikų sąrašas, kuriame yra tik 2 Lietuvos plaukimo veteranai, plaukikai apdovanoti auksiniais plaukimo federacijos ženklais.

Čempionatas buvo puikiai organizuotas, visi dalyviai labai dėkingi profesionaliam ir operatyviam teisėjų darbui. Varžyboms pasibaigus visi norintieji dalyvavo popietėje, kurioje galėjo nuoširdžiai pabendrauti su savo draugais iš kitų klubų.

Geriausi varžybų plaukikai TOP-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Janis PLOTNIEKS             71                 R KIPS                               2442              3

2. Aleksandras ZAMORSKIS 71                 ILGAPL                               2414              3

3. Ilze AIGARE                     65                 R KIPS                               2297              3

4. Rytas MATULIAUSKAS     68                 K TAKAS                            2262              3

5. Aušra PAČEBUTAITĖ        83                 V POSEID                          2223              3

6. Natalya ALESHCHENKO   57                 PREGEL                            2197              3

7. Vladimir VOLODKO           87                 Š DELF                              2181              3

8. Valerijs MINAKOV             74                 JELG                                 2178              3

9. Jaroslavs ORBIDANS         81                 JELG                                  2145              3

10. Pavel PROTAŠČIUK        79                 K TAKAS                             2028              3

 

Čia rasite čempionato nuotraukas: https://picasaweb.google.com/114192021505447916235/Alytus2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIzlxceJ46T0uQE&feat=directlink

 

Čia rasite čempionato rezultatus: failai/2012 Lietuvos cemp. rezultatai(pilni).pdf