Klubas TAKAS pažymėjo 10 metų veiklos jubiliejų

2014 metų gruodžio 04 dieną, Lietuvos Energetikos instituto patalpose, Breslaujos g. 3,  įvyko  klubo „Takas“ narių susirinkimas, kartu pažymėtas 10 metų veiklos jubiliejus. Dalyvavo 30 klubo narių, taip pat dalyvavo Kaišiadorių klubo „Plaukiam“  vadovas Raimondas Gincas. Klubo pirmininkas R.Bičkauskas pasveikino visus susirinkusius ir glaustai papasakojo 10 metų klubo veiklą.

Per  10 metų  klubo nariai aktyviai dalyvavo daugelyje varžybų, kurios davė neįkainuojamos patirties. Klubas „Takas“ yra teigiamai vertinamas  plaukimo federacijos narių, kitų klubų. Dalyvavimas varžybose užsienyje taip pat sulaukė tik gerų atsiliepimų. Visi klubo nariai elgiasi garbingai, yra tolerantiški vieni kitiems. Paprašyta visų klubo narių aktyviau dirbti renkant 2 procentų deklaracijas, nes tai yra didžiausia klubo finansų dalis. Klubas vykdo savo įsipareigojimus ir finansuoja starto mokesčius, o kai kada apmoka kelionės ar apgyvendinimo išlaidas.

Pažymint klubo 10 metų veiklos jubiliejų kiekvienas gavo atminimo medalį. Atminimo statulėlėmis buvo apdovanoti šie klubo nariai: Aldona Vilkienė, Vladas Vimbaras, Arlandas Juodeška, Algimantas Vilkevičius ir klubo vadovas Romaldas Bičkauskas. Vėliau visi susirinkimo dalyviai buvo pakviesti prie vaišių stalo, buvo vaišinami karšta arbata bei užkandžiais.IMG_2108IMG_2040

IMG_2047

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

arla
2014-12-07 at 12:30

Dziaugiuosi ir didziuojosi priklausydamas Klubui „TAKAS”. Puoselesiu ir gilinsiu gerasias klubo tradicijas.