Klaipėdos miesto plaukimo varžybos „Vilties plaukimas 2012”

VILTIES PLAUKIMAS 2012

2012 m. birželio 29-30 d. Klaipėdos plaukimo veteranų sporto klubo „Nendrė“ nariai, palaikydami gerumo akciją „Vilties bėgimas“, savaitgalį surengė „Vilties Plaukimą 2012" bei pakvietė visus geros valios žmones prisidėti prie šv. Pranciškaus onkologijos centro statybų. Varžybos vyko naujai renovuotam  Klaipėdos sporto centro "Gintaras" (S. Daukanto g. 29/25,) 25 m plaukimo baseine.

Varžybų metu dalyviai ir žiūrovai turėjo galimybę paremti centro statybą, įsigydami simbolines kartonines plytas, taip prisijungdami prie akcijos "Aš nupirkau plytą šv. Pranciškaus onkologijos centro statybai". Tai renginys, kuris reiškia visų mūsų judėjimą, atsigręžimą į šimtus tūkstančių ligonių ir jų artimuosius, šios skaudžios problemos iškėlimą į viešumą.

Šioje prasmingoje paramos akcijoje buvo kviečiami dalyvauti plaukimo sporto veteranai, kurie praeityje dalyvavo Europos, Pasaulio čempionatuose bei buvę Olimpinių žaidynių dalyviai. Prie šios akcijos prisijungė plaukimo sporto veteranai ir entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių: Latvijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos. Paraiškas dalyvauti pateikė 116 dalyvių.

Tarp akcijos „Vilties Plaukimas 2012“ dalyvių buvo ir Klaipėdos mieto meras Vytautas Grubliauskas, „Vilties bėgimo“ akcijos vadovas brolis Benediktas Jurčys, Lietuvos plaukimo federacijos prezidentė Ilona Zuozienė, sporto veteranai, praeityje garsinę Lietuvą.

Šiek tiek statistikos: vyriausias dalyvis tarp vyrų – 1927 m. gimęs Vladas Vimbaras iš Kauno, vyriausios moterys dalyvės klaipėdietė Margarita Volkova (g. 1938), kaliningradietė Luiza Ščerbič (Shcherbich) (g. 1938) Kaliningradas. Jauniausias plaukimo dalyvis gimė 2004 m.

Visi plaukimo entuziastai džiaugėsi atgaivintomis Klaipėdos miesto varžybomis, buvo patenkinti jų organizacija. Ypač daug širdies ir darbo surengiant šias varžybas įdėjo Asta Dirgelienė. Didelis jai AČIŪ. Tikimės, kad ateityje šios varžybos taps tradicinėmis, nes visi su dideliu noru važiuoja į pajūrį.

Čia rasite varžybų rezultatus: failai/vilties_plaukimas_rezultatai_2012.pdf