Kaune baigėsi Lietuvos neįgaliųjų ir aklųjų individualus plaukimo čempionatas

Šeštadienį, balandžio 13 d., Kaune baigėsi Lietuvos neįgaliųjų ir aklųjų individualus plaukimo 🏊🏼 čempionatas, kuris vyko „Žalgirio“ arenos baseine.
Čempionatą jau keleri metai rengia dvi fedracijos – Lietuvos neįgaliųjų sporto fedracija ir Lietuvos aklųjų sporto fedracija, tačiau šiais metais renginys išaugo į solidų čempionatą su dideliu dalyvių skaičiumi 🤩 (iš viso daugiau nei 60 dalyvių, daugiau nei 40 LNSF plaukikų), puikiame Žalgirio baseine 💦 , pilnai pritaikytame neįgaliųjų poreikiams, su elektronika, puikiu teisėjavimu ir naujai visų negalių tipų (judėjimo, regėjimo ir intelekto) sportininkams taikyta tarptautine taškų skaičiavimo sistema įgalinančia varžytis visų negalių atstovams ypač konkurencingoje kovoje 💪🏼.
Abiejų federacijų neįgalūs sportininkai pasiekė puikių rezultatų, gerino asmeninius rezultatus, 🇱🇹 Lietuvos rekordus.
Dalyvius pasveikino, apdovanojo medaliais, taurėmis ir prizais 🏆Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Kęstutis Skučas ir Lietuvos aklųjų sporto federacijos prezidentas Arnoldas Januškevičius.
Sveikiname 🎉 visus dalyvius, sportininkus, trenerius, pagalbininkus dalyvavusius Lietuvos neįgaliųjų ir aklųjų plaukimo čempionate!
Dėkojame vyr. teisėjai Ilonai Zuozienei ir visam teisėjų klektyvui už puikų darbą, dėkojame visiems prisidėjusiems prie čempionato organizavimo ✅!
Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos plaukikams linkime gerų tarptautinių startų Europos plaukimo čempionate Madeiroje ir pasaulio taurės varžybose Berlyne 💯!