Jau aštuntą kartą surengtas Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas

2017 m. birželio 24 d. jau aštuntą kartą Lietuvos įvairaus amžiaus plaukikai Joninių dieną judėjo link Šveicarijos, kur buvo rengiamas Joninių plaukimo maratonas.  Šio plaukimo sumanytojas Arlandas Juodeška, yra šio miestelio gyventojas, svetingai pasitiko kiekvieną dalyvį. O jų šiemet buvo 65, kurie nuplaukė 2.2 km. 7 dalyviai plaukė 1 km. 1 dalyvis – 400 m. Jauniausia  – Viola Skirūtytė g.2005m., vyriausias – Stasys Grigas g.1941.

Absoliuti nugalėtoja moterų tarpe tapo Viktorija Šulgaitė gim. 1998, jos laikas  31.31,66 vyrų tarpe greičiausias buvo Jokūbas Tijūnonis gim. 2003, laikas  31.24,94. Unikalioje šventėje visi dalyviai buvo apdovanoti Šveicarijos Joninių plaukimo maratono marškinėliais ir įveikimo sertifikatais. Nugalėtojai bei prizininkai – diplomais bei medaliais.  

2017 sezono maratonas Šveicarijos (Jononių) ,,neprisvilo”. Organizacija ir kiti lydintys dalykai nenuvylė. Net oras ir vanduo (20 laipsnių) buvo ,,užsakyti”. Labiausiai žiūrovai ,,sirgo” už neįprastus dalyvius: kariūnus. Labai dėl jų pergyvenome, nes šie didvyriai plaukė dėvėdami uniformą! Visi iki vieno pasiekė finišą, o kiekvieno sutikimas buvo palydėtas aplodismentais.

Labai smagu, kad buvo daug naujų veidų. Naujieji maratono dalyviai po šios šventės buvo įkvėpti tolimesniems žygiams – maratonams. Pomaratoninis pasibūvimas tradiciškai nusikėlė į Survilų sodybą. Čia buvo apdovanoti geriausi, geresni ir labai geri. Iš tiesų buvo nuostabu, linksma, sotu ir labai gera. Išvykome pilni įspūdžių, pilnais pilvais ir plačiomis šypsenomis! Dėkui organizatoriams!!!!!! Tikimės tokių sekančių maratonų, kad ne tik praplaukti ir išsiskirstyti, bet labai malonu pabendrauti su bendruomene pritraukiant daugiau entuziastų!! RAŠOME 10 BALŲ!!!!

Dar kartą nuoširdžiai norime padėkoti Arlandui Juodeškai, kuris gigantiškomis pastangomis, negailėdamas savo jėgų ir laiko, surengė šį maratoną, surado dosnius rėmėjus ir pritraukė didelį būrį plaukimo entuziastų. AČIŪ visiems dalyvavusiems Šveicarijos Joninių plaukimo maratone ir aktyviai prisidejusiems organizuojant renginį. Lauksime Jūsų 2018!

Čia rasite maratono rezultatus: Sveicarija2017resultss

 

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

arla
2017-06-27 at 13:48

Pasiseke su vandens temperatura ir su oru, todel nuotaikos ir nesubiurusios!