Įvyko jau šeštasis Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas ir triatlas

2015 m. birželio 20 d. jau šeštą kartą Lietuvos įvairaus amžiaus plaukikai Joninių išvakarėse judėjo link Šveicarijos, kur buvo rengiamas Joninių plaukimo maratonas.  Šio plaukimo sumanytojas Arlandas Juodeška, yra šio miestelio gyventojas, svetingai pasitiko kiekvieną dalyvį. O jų šiemet buvo 66. Jauniausias  – Kajus Stankevičius 2004m., vyriausias – Vladas Vimbaras 1927.

Šiemet dalyvius džiugino vidutiniškai šiltas oras ir tvenkinio vanduo.  Todėl ryte visiems užsiregistavusiems plaukikams, buvo pranešta, kad trasos ilgis yra 2200m  ir l000m. Taip pat  buvo ir trumpa 300 m distancija. Trasos pradžia ir tvenkinio pabaiga buvo nužymėta įvairios spalvos plūdurais: ir kiekvienas jų žymėjo atitinkamą nuotolio ilgį. Tai labai padėjo plaukikams orentuotis trasoje. Teisėjams vadovavo gerai žinoma plaukikė ir trenerė Jolanta Dulevičienė, o jai talkininkavo pats varžybų sumanytojas Arlandas Juodeška ir  Centro  plaukimo mokyklos trenerė Inga Pravdzinskienė.

Absoliuti nugalėtoja moterų tarpe tapo Kristina Toločkaitė gim. 1995, jos laikas  32.06,19, vyrų tarpe greičiausias buvo Vytenis Slėnys gim. 1987, laikas  32.22,91. Taip pat vyko Šveicarijos triatlas, kuriame varžėse šaudymo, plaukimo ir bėgimo mėgėjai. Jų buvo 13 (4 moterys ir 9 vyrai). Unikalioje šventėje visi dalyviai buvo apdovanoti Šveicarijos Joninių plaukimo maratono marškinėliais ir įveikimo sertifikatais. Nugalėtojai bei prizininkai – diplomais bei medaliais.

Vienas iš labai teigiamų šio maratono epizodų tai, kad po varžybų visi dalyviai, nežiūrint jų amžiaus, susirinko Survilų sodyboje. Muzikinė grupė NICO padovanojo puikios muzikos valandėlę. Laikas neprailgo laukti apdovanojimų, nes buvo dar surengtos tinklinio ir futbolo rungtynės, o kas nežaidė tas galėjo ant žarijų išsikepti ir pasivaišinti šašlykais ir kepsneliais.

Dar kartą nuoširdžiai norime padėkoti Arlandui Juodeškai, kuris gigantiškomis pastangomis, negailėdamas savo jėgų ir laiko, surengė šį maratoną, surado dosnius rėmėjus ir pritraukė didelį būrį plaukimo entuziastų. AČIŪ visiems gausiai dalyvavusiems Šveicarijos Joninių plaukimo maratone 2015 ir aktyviai prisidejusiems organizuojant renginį. Lauksime Jūsų 2016! AČIŪ!

Čia rasite maratono ir triatlo rezultatus: Šveicarija – 2015

sviss03

sviss04

sviss01

 

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

arla
2015-06-22 at 17:03

Sako pirmam buti sunkiausia!? 🙂