Iš Rygos parsivežta trečia vieta komandinėj įskaitoj

The III Amber Cup 2011

2011 m vasario mėn. 19-20 d. Rygoje įvyko jau trečiasis Baltijos šalių plaukimo veteranų čempionatas – BALTIC AMBER CUP 2011. Varžybos vyko naujo Rygos Olimpinio sporto centro šiuolaikiniame, šviesiame ir jaukiame baseine, kuris pertvertas ir padalintas į dvi dalis: varžybos vyko vienoje 25 metrų baseino dalyje, o kitoje tokio pat ilgio dalyje buvo galima ruoštis varžyboms.

 

Čempionate dalyvavo 170 plaukikų iš 28 Lietuvos, Estijos, Latvijos ir Rusijos klubų.  Lietuvai atstovavo 5 klubai: TORPEDOS, NENDRĖ, ILGAPLAUKIAI, POSEIDONAS ir mūsų klubas TAKAS. Šiame kaip ir praėjusių metų čempionate trys pirmieji geriausi klubai išsidėstė ta pačia tvarka – pirmąją vietą laimėjo Estijos U-CLUB, antrąją – latvių KIPSALA ir trečiąją –TAKAS.

 

 Varžybos vyko draugiškoje aplinkoje. Po varžybų buvo apdovanota dešimt geriausių čempionato dalyvių vyrų ir dešimt geriausių plaukikių moterų. Pirmoji moterų TOP dešimtuke Rusijos OLIMP klubo atstovė Tatjana Prokofjeva, pirmasis vyrų TOP dešimtuke Rygos KIPSALA klubo atstovas Edgars Ozolinš. Pasveikinti ir apdovanoti seniausi varžybų dalyviai estė Eve-Mai Virkunen (75 metai) ir maskvietis Valerij Menšerov (78 metai).

 

Čempionate pasiekta 20 Lietuvos veteranų rekordų individualiose rungtyse ir keturi – estafetėse. Varžybose dalyvavo dvylika mūsų  klubo narių, kurie pasiekė devynis rekordus:  du estafečių ir aštuonis – individualiuose plaukimuose (3-Linas Kerševičius, po 2 Aldona Vilkienė ir Artūras Tuomas, vieną Irena Jokūbaitienė). Geriausi rezultatai iš mūsų klubo narių – L. Kerševičiaus, kuris plaukė nugara, laimėjo  vieną  antrąją, dvi trečiąsias vietas ir  išrinktas aštuntuoju į geriausių čempionato dalyvių vyrų dešimtuką. SVEIKINAME.

 

Nors mes čempionate laimėjome garbingą vietą, bet tikimės, kad sekančiame čempionate klubo garbę gins daugiau dalyvių ir mes pakilsime čempionato nugalėtojų lentelėje aukščiau.

 

Čia rasite varžybų rezultatus: failai/Riga2011(1).pdf