Gabrielė Čepavičiūtė Lietuvos neįgaliųjų plaukimo čempionate įvykdė A normatyvą Pasaulio plaukimo čempionato

2019 m. kovo 9 dieną Elektėnuose įvyko atviras žmonių su fizine negalia Lietuvos plaukimo čempionatas. Ne veltui tą dieną dangus džiaugėsi ir saulė pranašavo pavasarį, nes Elektėnų baseine vyko tikra šventė.

Dalyvavo 50 įvairaus amžiaus  plaukikų turinčių negalią. Varžybos praėjo labai sklandžiai. Teisėjai ir organizacinė grupė gerai organizavo varžybas, o plaukikai rodė puikiausius rezultatus. Viso buvo pagerinti 10 Lietuvos plaukimo rekordų.

Paprastai plaukimo varžybose nesulaukiama tokios gausos palakančiųjų bei plojimų tribūnose, tačiau tik ne šiose varžybose. Varžybose dalyvavo ir praeitų metų Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato vyrų 400 m vežimėlių lenktynių  (T52 klasė) aukso medalio laimėtojas  Kęstutis Skučas.

Jauniausia dalyvė buvo plaukikė iš Kauno aštuonmetė Lidija Žukaitė, kuri plaukė 50 metrų nugara. Vyriausia dalyvė buvo taip pat plaukikė iš Kauno Elena Baumanaitė, kuriai 75 metai (50 m. nugara).

Labiausiai džiaugiamės mūsų jaunosios 13 metės  plaukikės Gabrielės Čepavičiūtės rezultatais, ji įvykdė A normatyvą 2019 pasaulio čempionato 100m nugara S-6! Ji pagerino tris plaukimo rekordus. Sveikinimai!

Varžybose buvo gausu rėmėjų ir dalyvavo valdžios atstovai. Labai tikimės, kad daugiau dėmesio sulauks neįgaliųjų plaukimas ateityje.

Varžybų rezultatus galite rasti čia

Straipsnį parengė Renata Gadliauskienė