Duris atveria suremontuotas „Vilijos“ baseinas

Kauno plaukimo mokykla turi gerų žinių kauniečiams. Jau pirmadienį duris atvers suremontuotas „Vilijos“ baseinas.

Vilijampolėje įsikūrusio „Vilijos“ baseino renovacija prasidėjo dar 2013-aisiais metais. Tada pirmuoju renovacijos etapu buvo padaryta nemažai darbų, tačiau nemažiau palikta kitam etapui. Antruoju etapu atrenovuoti dušai, tualetai, rūbinės. Taip pat atsirado sutvarkytas medicinos kambarėlis.

Dar darbai nėra baigti, tačiau gyventojai ir treneriai pasiruošę plaukiojimui. 25 metrų baseine kauniečiai galės pradėti sportuoti jau pirmadienį. Anot vadovų, renovacijos metu, treneriai buvo paskirstyti po kitus miesto baseinus, tačiau nori sugrįžti į „Vilijos“ baseiną, tad nuspręsta pradėti rinkti moksleivių grupes ir vėl kibti į darbus.

Baseino vadovai tikina, jog artimiausiu metu bus įrengtos dvi pirtys, kurios suteiks dar daugiau malonumo lankytojams. Šiuo metu įrenginėjama turkiška pirtis, o vėliau šalia atsiras ir suomiška pirtis. Dabartinės pirtys bus patogesnėje vietoje, nei buvo anksčiau, mat seniau tekdavo eiti į šaltą rūsį, o dabar pirtys bus visai šalia baseino.

Taip pat planuojama trečiajame aukšte įrengti sporto salę. Pirmasis aukštas kol kas dar sukasi darbų įkarštyje, tačiau vadovai tikina, jog tai netrukdys lankytojams, o kai aplinka apsistatys baldais, įvairiais laimėjimais ar gėlėmis, tai ir vaizdas bus gražesnis.

vilija02vilija03

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

arla
2015-01-15 at 21:42

Džiugu, išbandysime iki greito.