Baigėsi 2008 pasaulio plaukimo čempionatas Australijoje

 

XII Pasaulio plaukimo veteranų čempionatas Perte baigėsi 3km atviro vandens varžybomis. Šio maratono mūsų klubo nariai neplaukė. Iš viso veteranų čempionate Perte dalyvavo apie 5000 sportininkų iš 70 šalių. Mūsų klubo nariai pasiekė 5 Lietuvos veteranų rekordus: tris Algimantas Vilkevičius ir po vieną Virginija Vaišvilienė bei Aleksandra Ylienė.

 

Kai kurie rezultatai: Balandžio 21 dieną plaukimo veteranai varžėsi 200 m kompleksu (moterys ir vyrai). Šioje distancijoje Virginija Vaišvilienė (55-59m) užėmė 25 vietą iš 30 dalyvių, jos laikas 3:50,19 (naujas LR). Balandžio 24 dieną plaukimo veteranai varžėsi 50 m nugara (moterys ir vyrai). Šioje distancijoje Aleksandra Ylienė (60-64m) užėmė 20 vietą iš 30 dalyvių, jos laikas 50,91 (naujas LR). Saulutė Svirskytė plaukė 50 m nugara (45-49m) ir užėmė 18 vietą iš 28. Jos laikas 42,53.

 

Klubo nariai dalyvavę XII Pasaulio plaukimo veteranų čempionatas Perte nuoširdžiai dėkoja vietiniams lietuviams Australijoje, ypač bendruomenės vadovui Alfonsui Čižeikai, už labai šiltą bendravimą, už suteiktą nakvynę ir visakeriopą pagalbą. Tik jų dėka klubo nariai daug apkeliavo, pamatė neregėto grožio gamtą bei įspūdingus paplūdimius. Net ir dešimtys tūkstančių kilometrų neištirpdė vietinių lietuvių australų meilės Lietuvai ir mūsų tautiečiams.

 

Visi čempionato rezultatai:

http://www.2008finamasters.org.au/infoswim.htm