Atšauktas LEN Europos veteranų čempionatas Budapešte

LEN Europos veteranų čempionatas, turėjęs vykti Budapešte (Vengrija) š. m. gegužės 22 – birželio 6 dienomis, rengiamas nebus, pranešė Europos plaukimo federacija (LEN).

Vietinis organizacinis komitetas (LOC) kartu su Vengrijos valdžios atstovais ieškojo būdų, kaip būtų galima vykdyti šias varžybas, kurios kartą jau buvo nukeltos.

Visgi, kaip rašoma LEN narėms federacijoms atsiųstame laiške, apsvarsčius visas galimybes ir įvertinus dabartinę pandeminę situaciją bei dėl jos kylančius tokių masinių renginių organizavimo iššūkius, LOC priėmė skaudų sprendimą – atšaukti suplanuotą čempionatą.

LEN buvo informuota, kad LOC, Vengrijos vyriausybė ir kitos su renginiu susijusios institucijos šiuo metu nemato realių galimybių keliems tūkstančiams čempionato dalyvių sukurti saugią varžybinę aplinką ir užtikrinti apsaugą nuo užsikrėtimo koronavirusu (COVID-19).

Tuo pačiu Europos plaukimo federacija pabrėžė, kad, kaip planuota, LEN Europos vandens sporto šakų čempionatas bus surengtas gegužę laikantis visų būtinų ir rekomenduojamų visuomenės sveikatos saugos ir higienos priemonių, kurios padės užtikrinti visišką sportininkų, komandų vadovų, teisėjų ir kitų su renginiu susijusių asmenų saugumą.