Amber Cup 2017 varžybose Rygoje iškovojome trečiąją vietą

9th Amber Cup 2017

2017 m. vasario 11-12 dienomis Rygoje, 25m baseine, įvyko jau IX Pabaltijo plaukimo veteranų varžybos “Gintarinė taurė-2017”. Varžybos vyko “Daugavas centrāla sporta nama baseine”. Šiais metais susirinko daugiau nei 200 dalyvių iš stipriausių Latvijos, Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Vokietijos, Liuksenburgo ir Rusijos meistrų klubų.

Dėl pagrindinio prizo – „Gintarinės taurės“ varžėsi komandos, sudarytos iš 12 vyresnių nei 25-erių metų plaukikų, suskirstytų į amžiaus grupes kas 5-eri metai. Absoliutūs varžybų nugalėtojai buvo nustatomi, sumuojant dviejų rungčių rezultatus. Tarp devynių Lietuvos ekipų iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Ignalinos ir Panevėžio startavo mūsų Kauno plaukimo meistrų klubo “Takas” 26 dalyviai.

Šių metų varžybose mūsų klubo komanda iškovojo trečiąją vietą 294 taškai. Pirmą vietą varžybų šeimininkai – Rigas Kipsalas PK I komanda 338 taškai, antri – estai U-Klubi 313 taškai. 

Po varžybų buvo apdovanota dešimt geriausių (dviejų distancijų) čempionato dalyvių vyrų ir dešimt geriausių plaukikių moterų. Pirmoji moterų TOP dešimtuke klubo „Pregel“ atstovė Natalija Aleščenko 2102 taškai, geriausiai iš moterų lietuvių pasirodė Aušra Razgūnė 2003 taškai, 2-ta vieta. Pirmasis vyrų TOP dešimtuke Oleg Plutok 2174 taškai. Mūsų klubo narys Vedestas Šefleris užėmė 16-tą vietą (1778 taškų).

Lietuvos veteranai varžybose pasiekė net 39 Lietuvos veteranų rekordų individualiose rungtyse ir 8 – estafetėse.

Varžybų rezultatai – AmberCup2017_Results

Komandų įskaita – 9BAC_Team_scoring

Vyrų TOP įskaita – Best_performance_TOP_Man

Moterų TOP įskaita – Best_performance_TOP_Woman

Paspaudę šią nuorodą rasite varžybų nuotraukas