Amber Cup 2013 varžybose Rygoje laimėjome pirmąją vietą

5th Amber Cup 2013

2013 m vasario mėn. 16-17 d. Rygoje įvyko jau penktasis Baltijos šalių plaukimo veteranų čempionatas – BALTIC AMBER CUP 2013. Varžybos vyko naujo Rygos Olimpinio sporto centro šiuolaikiniame, šviesiame ir jaukiame baseine, kuris pertvertas ir padalintas į dvi dalis: varžybos vyko vienoje 25 metrų baseino dalyje, o kitoje tokio pat ilgio dalyje buvo galima ruoštis varžyboms.

Čempionate dalyvavo apie 250 plaukikų iš Lietuvos, Estijos, Latvijos ir Rusijos klubų. Lietuvai atstovavo 6 klubai: TORPEDOS, NENDRĖ, IGNALINOS PK, ILGAPLAUKIAI, POSEIDONAS ir mūsų klubas TAKAS.

 

Šių metų čempionate mūsų klubo elitinė komanda iškovojo pirmąją vietą!!! Geriausi klubai išsidėstė tokia tvarka – pirmąją vietą laimėjome mes (386 taškai), antrąją – Estijos U-CLUB klubas (373 taškai), ir trečiąją – latvių KIPSALA (342 taškai). Varžybos vyko draugiškoje aplinkoje.

Po varžybų buvo apdovanota dešimt geriausių čempionato dalyvių vyrų ir dešimt geriausių plaukikių moterų. Pirmoji moterų TOP dešimtuke Latvijos klubo Kipsala atstovė Ilzė Aigarė 2669 taškai, pirmasis vyrų TOP dešimtuke Rusijos klubo Poseidon narys Robertas Strokun 2777 taškai. Mūsų klubo narė Aldona Vilkienė užėmė trečiąją vietą (2516 taškų).

Čempionate pasiekta net 45 Lietuvos veteranų rekordų individualiose rungtyse ir 6 – estafetėse. Varžybose dalyvavo net dvidešimt trys klubo narys ir 2 neįgalieji sportininkai. Linas Kerševičius ypač tiksliai suformavo TAKO komandą (4 moterys ir 8 vyrai), kurie ir tapo nugalėtojais. Tikimės nugalėtojų pozicijoje išlikti ir kitais metais.

 

 Čia rasite varžybų rezultatus: