Nr  1. Kobiet, 50m motylkowy  25 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m motylkowy  25 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 200m zmienny  25 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 200m zmienny  25 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 4 x 50m zmienny  25 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  25 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m klasyczny  25 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m klasyczny  25 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 800m dowolny  25 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 800m dowolny  25 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 50m grzbietowy  25 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 50m grzbietowy  25 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 200m dowolny  25 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 200m dowolny  25 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 4 x 50m dowolny  25 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  25 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 100m motylkowy  25 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 100m motylkowy  25 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 400m zmienny  25 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 400m zmienny  25 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 50m klasyczny  25 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 50m klasyczny  25 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 200m motylkowy  25 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m motylkowy  25 lat i starsi
Nr  25. Mieszane, 4 x 50m dowolny  25 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 200m grzbietowy  25 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 200m grzbietowy  25 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m zmienny  25 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m zmienny  25 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 100m dowolny  25 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 100m dowolny  25 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 50m dowolny  25 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 50m dowolny  25 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 100m grzbietowy  25 lat i starsi
Nr  35. Mężczyzn, 100m grzbietowy  25 lat i starsi
Nr  36. Mieszane, 4 x 50m zmienny  25 lat i starsi
Nr  37. Kobiet, 200m klasyczny  25 lat i starsi
Nr  38. Mężczyzn, 200m klasyczny  25 lat i starsi
Nr  39. Kobiet, 400m dowolny  25 lat i starsi
Nr  40. Mężczyzn, 400m dowolny  25 lat i starsi


Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii "Masters"
Mława, 12. - 14.11.2010


Konkurencja 1
2010-11-12 - 16:00
Kobiet, 50m motylkowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. GAPIŃSKA, Agnieszka 84 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 30.87 842

Kategoria B

1. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 34.28 595
2. MRÓZ, Edyta 79 UKS Wodnik 29 Katowice 35.35 543
3. ROGOZIŃSKA, Magdalena 77 Toruńczyk Masters Toruń 37.00 473
4. VARELA-MACHADO, Lina 77 Niezrzeszeni.pl 41.68 331

Kategoria C

1. SZLAGOR, Ewa 71 Warsaw Masters Team 32.54 725
2. VERYUKINA, OLGA 73 Pregel 33.94 639
3. JARECKA, Monika 74 Warsaw Masters Team 35.08 579
4. DIEDONIENE, DAIVA 73 Takas Kaunas 36.42 517
5. ROGALA-ŁUKASZEWICZ, SABINA 73 Start Poznań 38.16 449
6. MZYK, Elżbieta 75 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 41.48 350

Kategoria D

1. KULIŚ, MARIOLA 66 Masters Kraków 34.25 649
2. ZUBEL, BEATA 68 K.U.AZS Uniwersytet Szczeciński 34.26 648
3. WYSOCKA, KLAUDIA 66 Masters Kraków 35.02 607
4. KIJEWSKA, Iwona 70 Sl Salos Cortile 37.89 479
5. PETECKA, Maria 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 38.59 454
6. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 42.65 336

Kategoria E

1. ZIELIŃSKA, Joanna 65 Warsaw Masters Team 32.27 844
2. KILINA, MARINA 63 Pregel 36.98 561
3. MRÓZ, URSZULA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 37.71 529
4. STĘPIEŃ, EWA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 39.83 449
5. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 45.35 304
6. CZERNIAKIEWICZ, DOROTA 62 Masters Chełm 53.40 186

Kategoria F

1. MACIEJOWSKA, ANNA 60 Sopot Masters 37.74 667
2. ALESHCHENKO, NATALIA 57 Pregel 38.46 630
3. SZAŁA, EWA 59 Start Poznań 41.53 500
4. MICHALAK, ALEKSANDRA 59 Warsaw Masters Team 42.56 465
5. MAZUREK, Katarzyna 59 Gdynia Masters 43.32 441
6. CZAJA, ROZWITA 58 T.p.Masters Opole 43.55 434
7. WASILEWICZ, Joanna 59 Masters Białystok 46.41 358
8. WAWER, Matylda Katarzyna 60 Niezrzeszeni.pl 46.84 349
9. DĄBROWSKA, ZOFIA 58 SiKReT GLIWICE 47.60 332
10. POLAŃCZYK, Renata 59 Gdynia Masters 48.80 308

Kategoria G

1. KANIA, Hanka 54 Gdynia Masters 47.12 361
2. GRZEGORZEWSKA, Grażyna 52 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 52.87 255
3. REDLARSKA, BEATA 52 Sopot Masters 59.76 177

Kategoria H

1. KISZCZAK, Grażyna 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 41.57 681
Rekord Polski Kobiet - kat. H
2. OLECHNICKA, Witosława 50 Flota Gdynia 45.46 521
3. BRENDLER, Barbara 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 56.94 265

Kategoria I

1. BASTEK, Renata 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 43.35 742
2. KOWALSKA, Stefania 44 Gdynia Masters 58.76 298


<< TOP >>
Konkurencja 2
2010-11-12 - 16:10
Mężczyzn, 50m motylkowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. LUTOMSKI, Przemysław 81 CityZen AZS AWF Poznań 27.08 821
2. HANUZA, Bartłomiej 84 Wrocławski Park Wodny 27.73 764
3. KODUR, PIOTR 83 KS Warta Poznań 28.03 740
4. STANOCH, JAKUB 83 KS Warta Poznań 28.42 710
5. GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz 85 CityZen AZS AWF Poznań 28.63 695
6. KOTUS, Tomasz 81 UKS Piątka Konstantynów 28.81 682
7. LISZEWSKI, RAFAŁ 84 KS Warta Poznań 29.05 665
8. ŁUPIŃSKI, Przemysław 84 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 29.09 662
9. MERMER, Michał 85 Wrocławski Park Wodny 30.03 602
10. KŁOSIŃSKI, Artur 81 Toruńczyk Masters Toruń 30.39 581
11. PRZYBYLSKI, Piotr 81 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 31.12 541
12. BABANKO, MAKSYM 81 Mława 31.73 510

Kategoria B

1. KACZMAREK, Marcin 77 Warsaw Masters Team 26.64 852
2. GOLON, MARIUSZ 78 Niezrzeszony Gdynia 28.50 696
3. MYKOWSKI, MARCIN 78 Masterskie Stowarzyszenie Pływackie "dwójka Tczew" 29.13 652
4. KOPKA, MACIEJ 78 KS Warta Poznań 29.32 639
5. SUWARA, PIOTR 79 Sopot Masters 30.77 553
6. JAWORSKI, Marcin 77 UKS Victoria Józefów 31.40 520
7. SZULC, Jakub 76 Warsaw Masters Team 31.67 507
8. CIEŚLIŃSKI, Paweł 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 33.52 427

Kategoria C

1. DASZUTA, Maciej 73 Masters Białystok 29.51 618
2. JAŹWIŃSKI, PAWEŁ 72 Ośrodek Sportu I Rekreacji Poniatowa 29.52 617
3. MAŃCZAK, JAKUB 71 KS Delfin Gdynia 29.70 606
4. DOBRZYŃSKI, Arkadiusz 75 Warsaw Masters Team 30.38 566
5. OPALIŃSKI, Paweł 74 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 31.72 497
6. BARAN, Robert 75 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 31.92 488
7. KALBARCZYK, Waldemar 71 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 32.36 468
8. KRZESAK, ADAM 74 Im 2010 Piastów 41.84 216

Kategoria D

1. SKORYKOW, Andrzej 69 Warsaw Masters Team 28.29 836
2. STUCHLIK, Tadeusz 69 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 28.60 810
3. ROTER, Marek 68 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 30.18 689
4. PASIECZNY, ANDRZEJ 66 Victory Masters Elbląg 30.55 664
5. BURINSKAS, ARVYDAS 69 Takas Kaunas 30.56 663
6. TOBOLSKI, TOMASZ 70 Start Poznań 31.16 626
7. SKOCZYLAS, Tomasz 66 UKS Wodnik 29 Katowice 31.97 579
8. PRZYBYLSKI, Adam 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 33.64 497
9. WOLSKI, WOJCIECH 66 Masters Kraków 35.96 407

Kategoria E

1. BARSKI, Piotr 65 Sinnet T.C. Warszawa 29.23 822
2. JANUSZKIEWICZ, ZBIGNIEW 62 T.p.Masters Opole 29.71 783
3. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Masters Białystok 30.43 729
4. KABECIUS, REMIGIJUS 61 Takas Kaunas 30.84 700
5. KAŹMIERCZAK, Krzysztof 61 Uniwersytet Medyczny Łódź 31.22 675
6. SEWERYŃSKI, DARIUSZ 61 NieZrzeszony 32.44 601
7. JUODESKA, ARLANDAS 61 Takas Kaunas 33.66 538
8. THIEM, JACEK 63 KS Warta Poznań 36.67 416
9. TWAROWSKI, Andrzej 65 Masters Białystok 38.11 371
10. KANIA, Waldemar 62 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 38.64 356

Kategoria F

1. GABIEC, MARIUSZ 58 Sopot Masters 29.67 816
2. GORBACZOW, DARIUSZ 58 Sopot Masters 29.74 810
3. MADEJ, LESZEK 60 Warsaw Masters Team 30.30 766
4. VILKEVICIUS, ALGIMANTAS 58 Takas Kaunas 30.58 745
5. MATUSIK, Mirosław 56 Masters Białystok 34.26 530
6. NIEDBAŁOWSKI, Jarosław 58 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 35.00 497
7. MINKIEWICZ, JERZY 56 T.p.Masters Opole 35.58 473
8. YANOCHKIN, SERGEY 56 Pregel 35.81 464
9. SZYMIK, Piotr 60 Wodnik Siemianowice Śląskie 36.70 431
10. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 37.52 403
11. NAJGEBURSKI, Stefan 57 Sl Salos Cortile 40.97 310
12. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 44.64 239
13. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters-Kraśnik 44.91 235
14. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters-Kraśnik 44.96 234
15. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 54.67 130
16. ŁATECKI, WŁODZIMIERZ 57 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:00.41 96

Kategoria G

1. KULCZYK, Krzysztof 52 UKS Wodnik 29 Katowice 33.68 579
2. ŁUKASZEWICZ, PAWEŁ 55 Start Poznań 34.41 543
3. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 34.98 517
4. MIKOSZA, OLGIERD 51 T.p.Masters Opole 35.66 488
5. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 38.26 395
6. WASIUK, Janusz 53 Masters-Kraśnik 48.36 195
DYSKW. STARUCH, Wojciech 54 Niezrzeszeni.pl 38.48
O-4 - Przedwczwsny start

Kategoria H

1. RUBASZKIEWICZ, ANDRZEJ 49 UCSiR Warszawa 33.45 748
2. KORNICKI, Wiesław 49 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 34.79 665
3. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 42.32 369
4. BOBOLI, Jan 48 Warsaw Masters Team 43.94 330
5. MLECZKO, ANDRZEJ 47 Masters Wisła Kraków 44.50 317
6. PŁONKA, Janusz 48 Flota Gdynia 49.57 229

Kategoria I

1. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 33.97 824
Rekord Polski Mężczyzn - kat. I
2. DZIEKOŃSKI, EDWARD 43 Białystok 41.94 437
3. GOLIK, JANUSZ 41 Masters Chełm 45.48 343

Kategoria J

1. BASTEK, Ewald 39 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 38.20 711
2. BEZZUBOVAS, PAVELAS 39 Takas Kaunas 41.53 554
3. LEWANDOWSKI, ZYGMUNT 37 KP Delfin Inowrocław 46.81 386
4. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 46.84 386
5. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 52.75 270
6. KOROLKO, Edward 40 Toruńczyk Masters Toruń 55.56 231
7. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 1:00.22 181
8. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:14.05 97
9. WOSK, TADEUSZ 37 Masters Chełm 1:32.79 49
DYSKW. PRZELICKI, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:26.04
M-4 - Niejednoczesne przenoszenie ramion nad lustrem wody

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 53.64 558


<< TOP >>
Konkurencja 3
2010-11-12 - 16:20
Kobiet, 200m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. BOLEWSKA, Magdalena 84 Toruńczyk Masters Toruń 2:34.39 777 33.83 40.04 43.43 37.09
Rekord Polski Kobiet - kat. A
2. GAPIŃSKA, Agnieszka 84 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 2:41.05 685 33.68 42.40 46.73 38.24

Kategoria B

1. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 2:57.61 521 37.96 45.86 51.82 41.97
2. GORGOWICZ, EWA 80 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 3:08.04 439 41.18 47.91 54.95 44.00
3. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 3:30.85 311 48.31 58.02 55.78 48.74

Kategoria C

1. SULEWSKA, Beata 72 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:45.65 632 36.15 44.97 46.21 38.32
2. KOWALCZYK, ANNA 72 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 3:18.11 369 42.55 51.42 58.35 45.79
3. MZYK, Elżbieta 75 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 3:41.08 265 45.33 1:07.12 58.13 50.50

Kategoria D

1. PIWOWARCZYK, Elżbieta 66 Masters Białystok 3:06.50 497 39.58 49.74 54.61 42.57
2. KIJEWSKA, Iwona 70 Sl Salos Cortile 3:07.79 487 38.98 51.53 52.64 44.64
3. GOŹDZIEJEWSKA, ANNA 67 Kormoran Olsztyn 3:12.50 452 42.83 50.11 54.15 45.41
4. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 3:24.67 376 43.51 56.62 56.48 48.06

Kategoria E

1. PUCHALSKA, JOANNA 64 Sopot Masters 2:49.22 831 35.91 45.89 47.67 39.75
2. KILINA, MARINA 63 Pregel 3:08.17 604 40.99 47.71 55.39 44.08
3. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 3:52.40 320 49.44 1:02.19 1:13.67 47.10

Kategoria F

1. ALESHCHENKO, NATALIA 57 Pregel 3:05.16 684 39.31 49.86 53.21 42.78
2. SZAŁA, EWA 59 Start Poznań 3:07.69 656 41.17 48.46 54.73 43.33
3. GÓRECKA, Małgorzata 60 Toruńczyk Masters Toruń 3:24.55 507 44.92 56.66 55.24 47.73
4. RADKOWIAK, Danuta 60 Gdynia Masters 3:48.55 363 49.71 1:05.21 1:00.73 52.90
5. DĄBROWSKA, ZOFIA 58 SiKReT GLIWICE 4:15.94 259 53.15 1:18.49 1:06.46 57.84

Kategoria G

1. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 4:32.18 254 59.43 1:13.01 1:13.33 1:06.41

Kategoria H

1. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 3:40.13 549 51.07 58.77 1:03.09 47.20

Kategoria J

1. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 5:50.22 252 1:32.77 1:23.77 1:32.10 1:21.58
Rekord Polski Kobiet - kat. J


<< TOP >>
Konkurencja 4
2010-11-12 - 16:40
Mężczyzn, 200m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. RADOMSKI, GRZEGORZ 84 T.p.Masters Opole 2:14.99 874 29.66 32.40 39.19 33.74
2. LUTOMSKI, Przemysław 81 CityZen AZS AWF Poznań 2:23.86 722 28.82 36.05 43.03 35.96
3. TOMCZYK, Konrad 81 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:31.79 615 31.95 41.12 42.66 36.06
4. KOTUS, Tomasz 81 UKS Piątka Konstantynów 2:33.62 593 30.32 40.84 46.65 35.81
5. BORODAI, DMYTRO 83 KS Warta Poznań 2:50.33 435 35.88 43.90 50.54 40.01

Kategoria B

1. SKROK, Michał 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:30.18 629 32.90 40.21 41.91 35.16

Kategoria C

1. BARAN, Robert 75 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:34.44 535 33.76 38.12 47.06 35.50
2. MONCZAK, Grzegorz 73 One Man Team 2:39.22 489 33.98 41.47 47.05 36.72
3. WILKOWSKI, LESZEK 71 Sopot Masters 2:53.84 375 35.91 45.28 52.21 40.44
4. SZUREK, SŁAWOMIR 71 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 3:04.16 316 37.78 50.96 52.73 42.69

Kategoria D

1. SKORYKOW, Andrzej 69 Warsaw Masters Team 2:27.52 790 30.53 38.41 43.97 34.61
2. ZAPALSKI, TOMASZ 70 Sopot Masters 2:27.88 784 31.41 38.87 42.56 35.04
3. MONCZAK, PIOTR 67 Start Poznań 2:30.16 749 31.90 39.37 44.00 34.89
4. KARAKCHIEV, SERGEY 68 Pregel 2:40.51 613 32.47 41.50 48.32 38.22
5. PRZYBYLSKI, Adam 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:06.87 388 37.68 47.80 57.35 44.04

Kategoria E

1. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Masters Białystok 2:35.25 730 32.12 39.70 46.03 37.40
2. NIEDŹWIEDŹ, TOMASZ 63 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 3:27.56 305 45.92 56.28 57.13 48.23

Kategoria F

1. GABIEC, MARIUSZ 58 Sopot Masters 2:31.76 938 31.28 38.24 46.28 35.96
2. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 2:46.54 709 35.90 43.59 48.42 38.63
3. LORKOWSKI, Robert 60 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:53.34 629 37.59 47.02 51.09 37.64
4. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 3:15.95 435 43.43 51.71 58.92 41.89
5. SKRZYPEK, STEFAN 56 Redeco Wrocław 3:16.63 431 40.50 53.27 55.23 47.63
6. ADAMSKI, JACEK 60 Start Poznań 3:26.24 373 47.14 54.78 54.22 50.10
7. KORPETTA, Wojciech 59 Niezrzeszeni.pl 3:35.67 326 47.37 54.31 1:06.04 47.95
8. PUCHALSKI, Bogdan 56 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 3:39.81 308 45.98 1:02.17 1:00.84 50.82

Kategoria G

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 2:37.73 944 34.01 39.93 48.53 35.26
2. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 2:55.79 682 41.91 44.80 48.22 40.86
3. NOWAK, MICHAŁ 52 UCSiR Warszawa 3:02.54 609 43.23 46.97 47.93 44.41
4. PALEOLOG, JERZY 55 Lubelskie Towarzystwo Pływackie 3:08.09 557 41.02 51.89 52.59 42.59
5. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 3:11.03 531 40.01 48.53 59.14 43.35
6. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 3:19.84 464 43.03 53.01 59.44 44.36
7. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 3:47.46 314 53.15 59.54 1:02.64 52.13

Kategoria H

1. RUBASZKIEWICZ, ANDRZEJ 49 UCSiR Warszawa 3:12.15 589 36.09 50.45 1:03.77 41.84
2. JARZYNA, Włodzimierz 49 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:30.14 450 47.88 56.57 1:00.51 45.18
3. MLECZKO, ANDRZEJ 47 Masters Wisła Kraków 3:31.38 442 46.75 56.19 1:00.13 48.31
4. MIKOŁAJCZYK, Czesław 50 Flota Gdynia 3:34.45 424 48.58 1:00.09 57.96 47.82
5. DASZYŃSKI, Andrzej 48 MASTERS Bolesławiec 4:03.01 291 50.81 1:01.88 1:12.72 57.60
6. FILIPIAK, Fabian 48 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:04.40 286 56.89 1:00.55 1:10.90 56.06
7. BANTKOWSKI, Jan 49 Toruńczyk Masters Toruń 4:14.70 253 57.57 1:17.91 1:07.83 51.39

Kategoria I

1. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 3:18.48 661 39.73 55.55 58.75 44.45
2. LESIŃSKI, Jacek 44 TS Olimpia Poznań 3:35.90 513 50.56 53.04 1:02.13 50.17
3. FRENKEL, Aleksander 44 Flota Gdynia 3:56.57 390 54.66 58.57 1:11.65 51.69
4. DYMECKI, ZBIGNIEW 41 Sosnowiec 4:11.76 324 55.13 1:12.25 1:06.88 57.50

Kategoria J

1. BASTEK, Ewald 39 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:25.46 739 49.56 54.99 56.68 44.23
2. BUGLA, Rudolf 40 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 4:09.62 412 55.37 1:11.56 1:04.87 57.82
3. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 4:12.09 400 1:01.87 1:07.29 1:05.43 57.50


<< TOP >>
Konkurencja 5
2010-11-12 - 17:15
Kobiet, 4 x 50m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Czas Pkt.
1. Pregel 1 Pregel 2:34.72
KILINA, MARINA
LOGVINOVA, TATYANA
63
64
39.44
45.13
VERYUKINA, OLGA
ALESHCHENKO, NATALIA
73
57
34.53
35.62
2. Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:52.17
BASTEK, Renata
BUCZKOWSKA, Maria
43
46
43.43
47.36
KISZCZAK, Grażyna
BRENDLER, Barbara
50
50
40.95
40.43
3. Gdynia Masters 1 Gdynia Masters 3:23.07
CHOMICKA, Barbara
KOWALSKA, Stefania
52
44
49.91
55.12
WALCZAK, Anna
KANIA, Hanka
44
54
57.70
40.34
4. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:22.88
LIPNIACKA, Maja
ZIELIŃSKA, Anna
31
42
1:37.41
1:20.49
MRÓZ, Anna
NIEMCZYK, Beata
65
57
39.86
45.12


<< TOP >>
Konkurencja 6
2010-11-12 - 17:20
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Czas Pkt.
1. Wrocławski Park Wodny 1 Wrocławski Park Wodny 1:55.87
STASIACZEK, Michał
HANUZA, Bartłomiej
84
84
30.38
31.99
CIMICKI, Tomasz
MERMER, Michał
84
85
27.60
25.90
2. KS Warta Poznań 1 KS Warta Poznań 1:56.91
KODUR, PIOTR
LISZEWSKI, RAFAŁ
83
84
31.00
31.57
STANOCH, JAKUB
ISALSKI, PRZEMYSŁAW
83
82
27.96
26.38
3. MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:05.52
BARAN, Robert
SKROK, Michał
75
76
31.69
34.59
OPALIŃSKI, Paweł
KALBARCZYK, Waldemar
74
71
30.81
28.43
4. Sopot Masters 1 Sopot Masters 2:07.21
GORBACZOW, DARIUSZ
ZAPALSKI, TOMASZ
58
70
33.76
35.37
GABIEC, MARIUSZ
SUWARA, PIOTR
58
79
30.57
27.51
5. T.p.Masters Opole 1 T.p.Masters Opole 2:13.59
JANUSZKIEWICZ, ZBIGNIEW
KRASNODĘBSKI, ZBIGNIEW
62
56
32.45
39.87
RADOMSKI, GRZEGORZ
MINKIEWICZ, JERZY
84
56
35.54
25.73
6. KS Warta Poznań 1 KS Warta Poznań 2:19.71
BORODAI, DMYTRO
WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW
83
62
37.44
38.61
THIEM, JACEK
KOPKA, MACIEJ
63
78
37.31
26.35
7. Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:19.75
ROTER, Marek
BUCZKOWSKI, Władysław
68
42
29.78
40.61
KORNICKI, Wiesław
BASTEK, Ewald
49
39
34.74
34.62
8. MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:23.89
LORKOWSKI, Robert
NIEDBAŁOWSKI, Jarosław
60
58
38.96
38.16
PRZYBYLSKI, Adam
JARZYNA, Włodzimierz
67
49
33.62
33.15
9. WOPR Warszawa SPORT-Figielski WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:44.97
,
,
,
,
10. Masters-Kraśnik 1 Masters-Kraśnik 2:47.02
SAMONEK, Krzysztof
WASIUK, Janusz
57
53
MICHALCZYK, Jerzy
MAZUREK, Marcin
56
75
11. Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 2:53.06
CIECIOR, Jerzy
IRCZYK, Leon
53
51
SZUREK, SŁAWOMIR
BUGLA, Rudolf
71
40


<< TOP >>
Konkurencja 7
2010-11-12 - 17:30
Kobiet, 100m klasyczny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. BOLEWSKA, Magdalena 84 Toruńczyk Masters Toruń 1:18.87 720 37.05 41.82
2. KWATERA, JOANNA 84 Masters Wisła Kraków 1:37.62 380 46.28 51.34
3. KORNAŚ, Sylwia 83 UKS Wodnik 29 Katowice 1:41.09 342 47.10 53.99

Kategoria B

1. ROGOZIŃSKA, Magdalena 77 Toruńczyk Masters Toruń 1:31.27 478 44.27 47.00
2. FRYDRYCH, Katarzyna 78 Warsaw Masters Team 1:32.93 453 43.58 49.35

Kategoria C

1. SULEWSKA, Beata 72 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:25.14 661 40.48 44.66
2. JARECKA, Monika 74 Warsaw Masters Team 1:27.71 604 41.45 46.26
3. ROGALA-ŁUKASZEWICZ, SABINA 73 Start Poznań 1:37.00 447 46.58 50.42

Kategoria D

1. KULIŚ, MARIOLA 66 Masters Kraków 1:31.02 562 42.43 48.59
2. PETECKA, Maria 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:35.97 479 45.58 50.39
3. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 1:42.35 395 49.06 53.29

Kategoria E

1. OLSZEWSKA, EDYTA 64 Warsaw Masters Team 1:26.98 757 40.99 45.99
2. PUCHALSKA, JOANNA 64 Sopot Masters 1:28.99 707 42.78 46.21
3. MRÓZ, Anna 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:29.44 696 43.22 46.22
4. STĘPIEŃ, EWA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:35.51 572 44.52 50.99
5. LOGVINOVA, TATYANA 64 Pregel 1:36.67 551 46.26 50.41
6. MICHALSKA, ANNA 64 Im 2010 Warszawa 1:42.24 466 49.80 52.44
7. CZERNIAKIEWICZ, DOROTA 62 Masters Chełm 1:54.50 332 54.93 59.57
8. MROZIŃSKA, Bożena 62 UKS Wodnik 29 Katowice 2:00.05 288 57.41 1:02.64
9. FIGIELSKA, Agata 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:10.08 226 1:01.86 1:08.22
10. PIETRZYK, HALINA 64 Masters Chełm 3:09.25 73 1:29.45 1:39.80

Kategoria F

1. MAZUREK, Katarzyna 59 Gdynia Masters 1:35.11 673 44.56 50.55
2. GÓRECKA, Małgorzata 60 Toruńczyk Masters Toruń 1:43.91 516 49.67 54.24
3. RADKOWIAK, Danuta 60 Gdynia Masters 1:45.44 494 50.59 54.85
4. KRZYSZTOFIK, Anna 60 Gdynia Masters 1:47.31 468 51.20 56.11
5. GOJLIK, DANUTA 60 Victory Masters Elbląg 2:00.54 330 56.73 1:03.81
6. NIEMCZYK, Beata 57 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:06.37 287 58.67 1:07.70
7. DĘBCZYŃSKA, MARIOLA 57 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 2:13.33 244 1:00.66 1:12.67
8. PUCHALSKA, Ewa 58 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 2:31.01 168 1:12.73 1:18.28

Kategoria G

1. MIERWALD, Ewa 54 Flota Gdynia 1:47.90 529 51.71 56.19
2. KANIA, Hanka 54 Gdynia Masters 1:48.19 525 51.42 56.77
3. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 2:06.78 326 59.49 1:07.29
4. DOŁŻYŃSKA, Jola 51 Flota Gdynia 2:10.39 300 1:03.86 1:06.53
5. REDLARSKA, BEATA 52 Sopot Masters 2:11.21 294 1:02.97 1:08.24
6. KARWICKA, Danuta 54 UKS Victoria Józefów 2:49.34 137 1:19.55 1:29.79

Kategoria H

1. BUCZKOWSKA, Maria 46 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:48.66 503 53.81 54.85
2. JOKUBAITIENE, IRENA 48 Takas Kaunas 1:57.40 399 55.72 1:01.68
3. MLECZKO, MARIA 46 Masters Wisła Kraków 2:22.61 222 1:07.10 1:15.51

Kategoria I

1. FECICA, Krystyna 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:52.67 642 53.06 59.61
2. KOWALSKA, Stefania 44 Gdynia Masters 2:09.55 422 1:03.36 1:06.19
3. ZIELIŃSKA, Anna 42 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:43.59 209 1:19.11 1:24.48

Kategoria J

1. NICPOŃ, Krystyna 40 UKS Wodnik 29 Katowice 2:26.49 315 1:08.97 1:17.52
2. FILIPOWSKA, IRENA 37 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 3:24.29 116 1:35.73 1:48.56

Kategoria K

1. LIPNIACKA, Maja 31 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3:51.72 109 1:50.66 2:01.06

Kategoria M

1. KOWALEWSKA, Danuta 23 Gdynia Masters 4:29.11 222 2:16.83 2:12.28


<< TOP >>
Konkurencja 8
2010-11-12 - 17:45
Mężczyzn, 100m klasyczny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. STASIACZEK, Michał 84 Wrocławski Park Wodny 1:07.18 832 31.05 36.13
2. CIMICKI, Tomasz 84 Wrocławski Park Wodny 1:12.63 658 33.89 38.74
3. KODUR, PIOTR 83 KS Warta Poznań 1:15.72 581 36.12 39.60
4. TOMCZYK, Konrad 81 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:16.38 566 35.38 41.00
5. PRZYBYLSKI, Piotr 81 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:23.44 434 38.69 44.75
DYSKW. BABANKO, MAKSYM 81 Mława 1:16.09 36.36 39.73
O-4 - Przedwczwsny start

Kategoria B

1. KOPKA, MACIEJ 78 KS Warta Poznań 1:15.71 629 35.66 40.05
2. SKROK, Michał 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:17.05 597 36.99 40.06
3. GOLON, MARIUSZ 78 Niezrzeszony Gdynia 1:18.47 565 36.15 42.32
4. CIEŚLIŃSKI, Paweł 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:23.02 477 39.58 43.44

Kategoria C

1. JAŹWIŃSKI, PAWEŁ 72 Ośrodek Sportu I Rekreacji Poniatowa 1:18.36 526 36.86 41.50
2. DASZUTA, Maciej 73 Masters Białystok 1:18.70 520 37.48 41.22
3. LESZCZYŃSKI, Miroslaw 71 Masters-Kraśnik 1:25.42 406 41.15 44.27

Kategoria D

1. DEBSKI, Wiktor 69 NieZrzeszony 1:16.38 680 35.97 40.41
2. CHODYNA, JANUSZ 67 Kormoran Olsztyn 1:17.97 639 37.14 40.83
3. STEPONAVICIUS, NERIMANTAS 67 Takas Kaunas 1:18.07 637 36.89 41.18
4. LYUBAVIN, VICTOR 66 Pregel 1:18.57 625 36.76 41.81
5. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 1:18.60 624 37.30 41.30
6. MONCZAK, PIOTR 67 Start Poznań 1:19.42 605 37.43 41.99
7. TOBOLSKI, TOMASZ 70 Start Poznań 1:25.90 478 40.41 45.49
8. WOLSKI, WOJCIECH 66 Masters Kraków 1:28.74 433 41.42 47.32
9. ZIELIŃSKI, Robert 68 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:55.36 197 53.75 1:01.61
DYSKW. ZACH, Paweł 68 Entre.pl 1:49.84 52.65 57.19
K-14 - Dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie

Kategoria E

1. BARSKI, Piotr 65 Sinnet T.C. Warszawa 1:16.42 728 35.93 40.49
Rekord Polski Mężczyzn - kat. E
2. JUODESKA, ARLANDAS 61 Takas Kaunas 1:23.57 556 40.16 43.41
3. WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW 62 KS Warta Poznań 1:23.99 548 39.50 44.49
4. SEWERYŃSKI, DARIUSZ 61 NieZrzeszony 1:29.21 457 40.96 48.25
5. GRUDNIEWSKI, LESZEK 65 SiKReT GLIWICE 1:44.14 287 46.27 57.87

Kategoria F

1. MATUSIK, Mirosław 56 Masters Białystok 1:21.28 717 39.09 42.19
2. MROZIŃSKI, Jerzy 59 UKS Wodnik 29 Katowice 1:21.72 706 37.67 44.05
3. NIEDBAŁOWSKI, Jarosław 58 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:25.48 616 39.65 45.83
4. KRASNODĘBSKI, ZBIGNIEW 56 T.p.Masters Opole 1:30.21 524 41.84 48.37
5. ADAMSKI, JACEK 60 Start Poznań 1:32.17 492 43.73 48.44
6. OBIEDZIŃSKI, TADEUSZ 59 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:38.15 407 43.73 54.42
7. MIŃSKI, Andrzej 56 Zawodnik niezrzeszony 1:38.17 407 46.60 51.57
8. RODZIEWICZ, CZESŁAW 57 Masters Płońsk 1:38.33 405 46.19 52.14
9. KORPETTA, Wojciech 59 Niezrzeszeni.pl 1:41.27 371 47.93 53.34
10. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters-Kraśnik 1:45.16 331 50.96 54.20
11. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 1:53.79 261 50.41 1:03.38
12. CHITRUSZKO, KRZYSZTOF 56 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 2:18.69 144 56.31 1:22.38

Kategoria G

1. NOWAK, MICHAŁ 52 UCSiR Warszawa 1:21.55 756 38.21 43.34
2. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 1:24.49 679 39.71 44.78
3. WĄSIK, BOGDAN 55 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:27.59 610 41.47 46.12
4. BRYNIAK, JAN 53 T.p.Masters Opole 1:30.05 561 42.85 47.20
5. STARUCH, Wojciech 54 Niezrzeszeni.pl 1:31.12 541 43.77 47.35
6. IRCZYK, Leon 51 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 1:48.20 323 51.84 56.36

Kategoria H

1. WICZEL, ROMAN 48 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:30.97 654 42.38 48.59
2. JARZYNA, Włodzimierz 49 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:38.50 515 48.17 50.33
3. MIKOŁAJCZYK, Czesław 50 Flota Gdynia 1:41.40 472 48.04 53.36
4. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 1:41.85 466 48.52 53.33
5. GUOGA, ANTANAS 48 Takas Kaunas 1:51.40 356 53.29 58.11
6. ZIENTARA, Henryk 46 Toruńczyk Masters Toruń 1:52.76 343 51.09 1:01.67
7. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 2:04.70 254 59.09 1:05.61

Kategoria I

1. BUCZKOWSKI, Władysław 42 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:32.02 693 43.76 48.26
2. BEDNAREK, Lech 41 Flota Gdynia 1:43.11 492 49.24 53.87
3. GOLIK, JANUSZ 41 Masters Chełm 1:45.26 463 49.14 56.12
4. FRENKEL, Aleksander 44 Flota Gdynia 1:53.67 367 55.57 58.10
5. ISZORO, HENRYK 44 Victory Masters Elbląg 1:54.32 361 55.32 59.00

Kategoria J

1. FECICA, Daniel 40 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:33.34 825 43.52 49.82
2. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 1:42.25 627 47.89 54.36
3. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 2:07.40 324 58.82 1:08.58
4. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 2:09.04 312 58.06 1:10.98
5. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 2:14.49 275 58.83 1:15.66

Kategoria K

1. LUDWICZAK, ZBIGNIEW 33 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 2:05.13 355 59.87 1:05.26
2. KIELAR, Jan 33 Flota Gdynia 2:14.85 283 1:01.92 1:12.93
3. SZMYT, Edmund 34 Start Poznań 3:05.86 108 1:24.33 1:41.53

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 1:54.45 816 53.16 1:01.29
2. WIELEBSKI, Stanisław 29 Flota Gdynia 2:55.37 226 1:26.32 1:29.05


<< TOP >>
Konkurencja 9
2010-11-12 - 18:10
Kobiet, 800m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria B

1. MRÓZ, Edyta 79 UKS Wodnik 29 Katowice 11:27.43 556
100m:
200m:
1:16.58
2:42.13
1:16.58
1:25.55
300m:
400m:
4:08.54
5:36.46
1:26.41
1:27.92
500m:
600m:
7:04.45
8:33.29
1:27.99
1:28.84
700m:
800m:
10:02.77
11:27.43
1:29.48
1:24.66
2. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 14:07.49 296
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:07.49
3. DOBCZYŃSKA, KATARZYNA 77 NieZrzeszony 14:10.27 294
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:10.27
4. VARELA-MACHADO, Lina 77 Niezrzeszeni.pl 14:40.23 265
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:40.23

Kategoria C

1. KOWALCZYK, ANNA 72 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 12:53.40 380
100m:
200m:
1:25.21
3:00.00
1:25.21
1:34.79
300m:
400m:
4:37.19
6:16.41
1:37.19
1:39.22
500m:
600m:
7:56.55
9:36.19
1:40.14
1:39.64
700m:
800m:
11:15.06
12:53.40
1:38.87
1:38.34

Kategoria D

1. SERBIN, Małgorzata 66 MKP Szczecin 10:26.54 737
100m:
200m:
1:12.76
2:31.05
1:12.76
1:18.29
300m:
400m:
3:49.39
5:07.72
1:18.34
1:18.33
500m:
600m:
6:26.18
7:45.74
1:18.46
1:19.56
700m:
800m:
9:06.48
10:26.54
1:20.74
1:20.06
2. SIKORSKA, Małgorzata 66 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 11:45.37 516
100m:
200m:
1:18.10
2:44.05
1:18.10
1:25.95
300m:
400m:
4:11.59
5:40.54
1:27.54
1:28.95
500m:
600m:
7:10.62
8:41.37
1:30.08
1:30.75
700m:
800m:
10:13.18
11:45.37
1:31.81
1:32.19
3. GOŹDZIEJEWSKA, ANNA 67 Kormoran Olsztyn 11:58.09 489
100m:
200m:
1:22.48
2:52.90
1:22.48
1:30.42
300m:
400m:
4:23.55
5:54.10
1:30.65
1:30.55
500m:
600m:
7:24.06
8:55.49
1:29.96
1:31.43
700m:
800m:
10:27.38
11:58.09
1:31.89
1:30.71
4. STOBNICKA, Justyna 69 Warsaw Masters Team 13:16.19 359
100m:
200m:
1:29.02
3:10.14
1:29.02
1:41.12
300m:
400m:
4:53.83
6:36.16
1:43.69
1:42.33
500m:
600m:
8:16.64
9:57.46
1:40.48
1:40.82
700m:
800m:
11:38.65
13:16.19
1:41.19
1:37.54

Kategoria E

1. KOTECKA, ANNA 65 KS Warta Poznań 13:14.75 466
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:14.75
2. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 13:27.87 444
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:27.87
3. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 14:16.00 373
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:16.00
4. JANISZEWSKA, URSZULA 64 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 14:52.94 329
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:52.94
5. MICHALSKA, ANNA 64 Im 2010 Warszawa 15:42.81 279
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:42.81

Kategoria F

1. MACIEJOWSKA, ANNA 60 Sopot Masters 12:38.28 574
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:38.28
2. POLAŃCZYK, Renata 59 Gdynia Masters 13:42.25 450
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:42.25
3. WAWER, Matylda Katarzyna 60 Niezrzeszeni.pl 15:20.45 321
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:20.45
4. KRZYSZTOFIK, Anna 60 Gdynia Masters 15:26.64 314
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:26.64

Kategoria G

1. KURYŁOWICZ, MONIKA 55 UCSiR Warszawa 13:29.37 608
Rekord Polski Kobiet kat. G
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:29.37
2. GRZEGORZEWSKA, Grażyna 52 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 14:49.12 459
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:49.12

Kategoria H

1. SZEMBERG, Anna 49 Warsaw Masters Team 15:42.92 447
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:42.92

Kategoria J

1. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 25:06.60 212
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

25:06.60


<< TOP >>
Konkurencja 10
2010-11-12 - 19:40
Mężczyzn, 800m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. RADOMSKI, GRZEGORZ 84 T.p.Masters Opole 9:17.10 740
100m:
200m:
1:01.71
2:09.79
1:01.71
1:08.08
300m:
400m:
3:19.82
4:30.62
1:10.03
1:10.80
500m:
600m:
5:41.94
6:54.05
1:11.32
1:12.11
700m:
800m:
8:06.38
9:17.10
1:12.33
1:10.72
2. HANUZA, Bartłomiej 84 Wrocławski Park Wodny 9:54.17 610
100m:
200m:
1:10.43
2:25.07
1:10.43
1:14.64
300m:
400m:
3:39.61
4:54.13
1:14.54
1:14.52
500m:
600m:
6:08.50
7:23.94
1:14.37
1:15.44
700m:
800m:
8:39.89
9:54.17
1:15.95
1:14.28

Kategoria B

1. SUWARA, PIOTR 79 Sopot Masters 10:33.77 486
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

10:33.77
2. JAWORSKI, Marcin 77 UKS Victoria Józefów 12:09.65 319
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:09.65

Kategoria C

1. MONCZAK, Grzegorz 73 One Man Team 9:48.60 670
100m:
200m:
1:10.48
2:24.09
1:10.48
1:13.61
300m:
400m:
3:37.99
4:51.57
1:13.90
1:13.58
500m:
600m:
6:05.43
7:20.10
1:13.86
1:14.67
700m:
800m:
8:34.98
9:48.60
1:14.88
1:13.62
2. KOWALCZYK, Piotr 74 MKP Szczecin 10:14.17 590
100m:
200m:
1:09.00
2:25.28
1:09.00
1:16.28
300m:
400m:
3:41.90
4:59.71
1:16.62
1:17.81
500m:
600m:
6:19.06
7:38.07
1:19.35
1:19.01
700m:
800m:
8:57.81
10:14.17
1:19.74
1:16.36
3. MAŃCZAK, JAKUB 71 KS Delfin Gdynia 10:51.86 493
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

10:51.86
4. WILKOWSKI, LESZEK 71 Sopot Masters 11:50.45 381
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

11:50.45
5. SZUREK, SŁAWOMIR 71 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 12:19.94 337
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:19.94
6. ZEMBALA, TOMASZ 71 Niezrzeszony Kielce 12:49.62 299
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:49.62
7. JÓZEFOWSKI, Rafał 74 Przemyśl 12:53.65 295
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:53.65
8. WOŹNICKI, Robert 72 MKP Szczecin 13:08.02 279
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:08.02
9. KRZESAK, ADAM 74 Im 2010 Piastów 14:01.80 229
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:01.80

Kategoria D

1. STANEK, Grzegorz 68 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 9:42.57 701
100m:
200m:
1:10.30
2:23.26
1:10.30
1:12.96
300m:
400m:
3:36.91
4:50.28
1:13.65
1:13.37
500m:
600m:
6:03.24
7:16.47
1:12.96
1:13.23
700m:
800m:
8:30.10
9:42.57
1:13.63
1:12.47
2. PASIECZNY, ANDRZEJ 66 Victory Masters Elbląg 9:55.25 657
100m:
200m:
1:08.22
2:21.40
1:08.22
1:13.18
300m:
400m:
3:35.34
4:50.48
1:13.94
1:15.14
500m:
600m:
6:05.82
7:23.35
1:15.34
1:17.53
700m:
800m:
8:40.68
9:55.25
1:17.33
1:14.57
3. ZAPALSKI, TOMASZ 70 Sopot Masters 10:10.84 608
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

10:10.84
4. SKOCZYLAS, Tomasz 66 UKS Wodnik 29 Katowice 10:54.12 495
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

10:54.12
5. GLEB, TOMASZ 67 Victory Masters Elbląg 11:18.36 444
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

11:18.36
6. STACHURSKI, IRENEUSZ 69 Dwójka Masters Częstochowa 12:29.86 329
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:29.86
7. ZACH, Paweł 68 Entre.pl 13:12.65 278
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:12.65

Kategoria E

1. KANIA, Waldemar 62 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 11:33.36 499
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

11:33.36
2. FOELSKE, Marco 64 CityZen AZS AWF Poznań 12:07.46 432
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:07.46
3. THIEM, JACEK 63 KS Warta Poznań 12:53.05 360
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:53.05
4. TWAROWSKI, Andrzej 65 Masters Białystok 13:29.16 314
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:29.16
5. NOWICKI, ROBERT 63 NieZrzeszony 14:23.07 259
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:23.07

Kategoria F

1. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 11:20.90 577
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

11:20.90
2. SZYMIK, Piotr 60 Wodnik Siemianowice Śląskie 11:25.57 565
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

11:25.57
3. DZIAREK, JACEK 59 Kołobrzeg 11:52.26 504
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

11:52.26
4. BENDIG, JERZY 58 Sopot Masters 12:02.44 483
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:02.44
5. SKRZYPEK, STEFAN 56 Redeco Wrocław 12:05.12 478
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:05.12
6. NAJGEBURSKI, Stefan 57 Sl Salos Cortile 12:10.02 468
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:10.02
7. MIŃSKI, Andrzej 56 Zawodnik niezrzeszony 12:38.36 418
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:38.36
8. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 14:13.70 293
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:13.70
9. PUCHALSKI, Bogdan 56 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 14:17.66 289
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:17.66
10. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters-Kraśnik 14:18.83 287
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:18.83
11. ŁATECKI, WŁODZIMIERZ 57 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 16:01.28 205
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

16:01.28

Kategoria G

1. ZABRZAŃSKI, Alfred 54 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 11:49.34 608
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

11:49.34
2. PALEOLOG, JERZY 55 Lubelskie Towarzystwo Pływackie 12:13.96 549
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:13.96
3. MIKOSZA, OLGIERD 51 T.p.Masters Opole 12:38.07 498
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:38.07
4. FIGIELSKI, Grzegorz 53 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 12:49.00 477
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:49.00
5. OSSOWSKI, ALEKSANDER 53 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 13:14.21 433
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

13:14.21
6. IRCZYK, Leon 51 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 15:44.64 257
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:44.64
7. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 16:18.52 231
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

16:18.52
NIE UK. GRZESIAK, JERZY 55 Niezrzeszony Stargard Szczeciński
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

Kategoria H

1. WOLNIEWICZ, Janusz 48 Niezrzeszony Oborniki 15:11.51 295
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:11.51
2. BANTKOWSKI, Jan 49 Toruńczyk Masters Toruń 15:56.55 255
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:56.55
3. FILIPIAK, Fabian 48 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 16:10.64 244
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

16:10.64
4. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 17:25.26 195
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

17:25.26

Kategoria I

1. BORODZIUK, Stefan 44 Warsaw Masters Team 15:10.58 415
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:10.58
2. DZIEKOŃSKI, EDWARD 43 Białystok 15:13.89 411
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

15:13.89
3. DYMECKI, ZBIGNIEW 41 Sosnowiec 16:44.41 309
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

16:44.41

Kategoria J

1. LEWANDOWSKI, ZYGMUNT 37 KP Delfin Inowrocław 12:30.45 810
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:30.45
2. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 16:36.36 346
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

16:36.36

Kategoria K

1. LUDWICZAK, ZBIGNIEW 33 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 18:02.53 380
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

18:02.53
2. SZMYT, Edmund 34 Start Poznań 20:58.14 242
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

20:58.14
3. FROM, KAZIMIERZ 32 WOPR Kutno 24:29.42 151
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

24:29.42


<< TOP >>
Konkurencja 11
2010-11-13 - 9:00
Kobiet, 50m grzbietowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. KORNAŚ, Sylwia 83 UKS Wodnik 29 Katowice 43.34 346

Kategoria B

1. SARKAUSKAITE, JURATE 79 Takas Kaunas 37.19 551
2. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 37.69 529
3. ROGOZIŃSKA, Magdalena 77 Toruńczyk Masters Toruń 40.17 437
4. DOBCZYŃSKA, KATARZYNA 77 NieZrzeszony 49.13 239

Kategoria C

1. JANECZKO, ANNA 72 Masters Wisła Kraków 43.53 372
2. SZYMULA, Joanna 75 Masters-Kraśnik 44.42 350

Kategoria D

1. ZUBEL, BEATA 68 K.U.AZS Uniwersytet Szczeciński 36.34 646
2. KULIŚ, MARIOLA 66 Masters Kraków 37.41 593
3. PIWOWARCZYK, Elżbieta 66 Masters Białystok 39.38 508
4. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 48.31 275

Kategoria E

1. ZIELIŃSKA, Joanna 65 Warsaw Masters Team 36.31 776
2. KILINA, MARINA 63 Pregel 39.76 591
3. MRÓZ, URSZULA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 39.92 584
4. KĄDZIELEWSKA, Beata 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 41.26 529
5. KOTECKA, ANNA 65 KS Warta Poznań 45.71 389
6. ŻMUDA, ZOFIA 62 T.p.Masters Opole 46.05 380
7. CZERNIAKIEWICZ, DOROTA 62 Masters Chełm 51.76 267

Kategoria F

1. SZAŁA, EWA 59 Start Poznań 40.42 627
2. MICHALAK, ALEKSANDRA 59 Warsaw Masters Team 40.72 613
3. MAZUREK, Katarzyna 59 Gdynia Masters 46.69 406
4. JACZEWSKA, BARBARA 56 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 47.64 383
5. DĘBCZYŃSKA, MARIOLA 57 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 56.97 224
6. NIEMCZYK, Beata 57 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:06.04 143
7. PUCHALSKA, Ewa 58 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:12.34 109

Kategoria G

1. MIERWALD, Ewa 54 Flota Gdynia 47.65 470
2. BARTNINKIENE, GAILA 54 Torpedos Marijampole 49.33 424
3. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 51.49 372
4. DOŁŻYŃSKA, Jola 51 Flota Gdynia 51.86 364
5. GRZEGORZEWSKA, Grażyna 52 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 57.10 273
6. REDLARSKA, BEATA 52 Sopot Masters 1:01.64 217
7. KARWICKA, Danuta 54 UKS Victoria Józefów 1:15.51 118

Kategoria H

1. KISZCZAK, Grażyna 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 40.60 848
ekord Polski Kobiet kat. H
2. OLECHNICKA, Witosława 50 Flota Gdynia 44.02 665
3. BARBARA, Łowkis 47 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 46.76 555
4. KOSMOL, Ewa 47 Warsaw Masters Team 47.19 540
5. BUCZKOWSKA, Maria 46 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 53.58 368
6. MAZETIENE, ALDONA 48 Torpedos Marijampole 54.34 353
7. MLECZKO, MARIA 46 Masters Wisła Kraków 1:11.68 154

Kategoria I

1. BASTEK, Renata 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 43.63 838
2. SZCZEPAŃSKA, Danuta 45 Gdynia Masters 49.12 587
3. WALCZAK, Anna 44 Gdynia Masters 50.54 539
4. ZIELIŃSKA, Anna 42 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:14.74 166

Kategoria J

1. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 1:12.94 212
2. FILIPOWSKA, IRENA 37 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:29.95 113
3. WITKOWSKA, KRYSTYNA 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:37.37 89

Kategoria K

1. WALKOWICZ, Urszula 32 UKS Wodnik 29 Katowice 1:11.70 299
2. LIPNIACKA, Maja 31 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:38.25 116

Kategoria L

1. WILCZYNSKA, Wacława 28 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 1:24.23 279
2. KOROL, BARBARA 26 Masters Chełm 1:47.50 134


<< TOP >>
Konkurencja 12
2010-11-13 - 9:10
Mężczyzn, 50m grzbietowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. LISZEWSKI, RAFAŁ 84 KS Warta Poznań 30.66 620
2. KODUR, PIOTR 83 KS Warta Poznań 31.18 589
3. KŁOSIŃSKI, Artur 81 Toruńczyk Masters Toruń 32.31 530
4. MERMER, Michał 85 Wrocławski Park Wodny 35.25 408

Kategoria B

1. KACZMAREK, Marcin 77 Warsaw Masters Team 28.16 797
2. MYKOWSKI, MARCIN 78 Masterskie Stowarzyszenie Pływackie "dwójka Tczew" 29.44 697
3. GOLON, MARIUSZ 78 Niezrzeszony Gdynia 32.00 543
4. KOPKA, MACIEJ 78 KS Warta Poznań 33.14 489
5. SKROK, Michał 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 34.49 433

Kategoria C

1. BARAN, Robert 75 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 30.92 702
2. JAŹWIŃSKI, PAWEŁ 72 Ośrodek Sportu I Rekreacji Poniatowa 31.44 667
3. DASZUTA, Maciej 73 Masters Białystok 31.59 658
4. DOBRZYŃSKI, Arkadiusz 75 Warsaw Masters Team 31.60 657
5. KERSEVICIUS, LINAS 71 Takas Kaunas 31.69 652
6. KALBARCZYK, Waldemar 71 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 36.78 417
7. LESZCZYŃSKI, Miroslaw 71 Masters-Kraśnik 40.17 320

Kategoria D

1. ROTER, Marek 68 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 29.86 826
2. SKORYKOW, Andrzej 69 Warsaw Masters Team 30.34 787
3. STUCHLIK, Tadeusz 69 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 30.36 786
4. KARAKCHIEV, SERGEY 68 Pregel 33.14 604
5. TOBOLSKI, TOMASZ 70 Start Poznań 36.72 444
6. ZIELIŃSKI, Robert 68 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 43.25 271
7. LEWANDOWSKI, Andrzej 68 Warsaw Masters Team 43.33 270
8. WOLSKI, WOJCIECH 66 Masters Kraków 44.55 248
9. STACHURSKI, IRENEUSZ 69 Dwójka Masters Częstochowa 46.44 219
10. ZACH, Paweł 68 Entre.pl 49.45 181

Kategoria E

1. JANUSZKIEWICZ, ZBIGNIEW 62 T.p.Masters Opole 31.49 769
2. LATECKI, GRZEGORZ 65 Victory Masters Elbląg 34.34 593
3. KAŹMIERCZAK, Krzysztof 61 Uniwersytet Medyczny Łódź 34.38 591
4. JUODESKA, ARLANDAS 61 Takas Kaunas 34.50 585
5. DOMAŃSKI, KONRAD 62 Rutyna Mosty 34.61 579
6. KABECIUS, REMIGIJUS 61 Takas Kaunas 35.36 543
7. WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW 62 KS Warta Poznań 37.24 465
8. TWAROWSKI, Andrzej 65 Masters Białystok 37.51 455
9. SEWERYŃSKI, DARIUSZ 61 NieZrzeszony 40.18 370

Kategoria F

1. GORBACZOW, DARIUSZ 58 Sopot Masters 32.49 837
2. VILKEVICIUS, ALGIMANTAS 58 Takas Kaunas 33.82 742
3. YANOCHKIN, SERGEY 56 Pregel 36.92 570
4. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 37.56 541
5. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters-Kraśnik 42.01 387
6. OBIEDZIŃSKI, TADEUSZ 59 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 44.73 320
7. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters-Kraśnik 48.36 253
8. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 54.87 173
9. CHITRUSZKO, KRZYSZTOF 56 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:04.33 107
10. ŁATECKI, WŁODZIMIERZ 57 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:10.91 80

Kategoria G

1. MIKOSZA, OLGIERD 51 T.p.Masters Opole 37.43 619
2. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 37.79 602
3. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 38.24 581
4. OSSOWSKI, ALEKSANDER 53 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 39.92 510
5. ZABRZAŃSKI, Alfred 54 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 39.94 510
6. STARUCH, Wojciech 54 Niezrzeszeni.pl 43.32 399
7. WASIUK, Janusz 53 Masters-Kraśnik 55.85 186
DYSKW. GRZESIAK, JERZY 55 Niezrzeszony Stargard Szczeciński 58.40
G-9 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

Kategoria H

1. RUBASZKIEWICZ, ANDRZEJ 49 UCSiR Warszawa 36.93 742
2. POLOCZEK, Bernard 47 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 43.13 466
3. KORNICKI, Wiesław 49 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 44.24 431
4. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 48.42 329
5. DASZYŃSKI, Andrzej 48 MASTERS Bolesławiec 50.00 299
6. ZIENTARA, Henryk 46 Toruńczyk Masters Toruń 50.60 288
7. BOBOLI, Jan 48 Warsaw Masters Team 57.30 198
8. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:01.36 161

Kategoria I

1. LESIŃSKI, Jacek 44 TS Olimpia Poznań 43.75 524
2. FRENKEL, Aleksander 44 Flota Gdynia 45.37 470
3. BUCZKOWSKI, Władysław 42 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 45.92 453
4. DZIEKOŃSKI, EDWARD 43 Białystok 48.19 392
5. GOLIK, JANUSZ 41 Masters Chełm 58.06 224
6. GREMBLICKI, Andrzej 41 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:10.76 123

Kategoria J

1. BASTEK, Ewald 39 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 43.39 683
2. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 47.27 528
3. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 47.56 518
4. KOROLKO, Edward 40 Toruńczyk Masters Toruń 56.31 312
5. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:01.34 241
6. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 1:02.02 234

Kategoria K

1. LUDWICZAK, ZBIGNIEW 33 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 56.81 336
2. FROM, KAZIMIERZ 32 WOPR Kutno 1:13.49 155
3. SZMYT, Edmund 34 Start Poznań 1:16.62 137

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 53.71 444


<< TOP >>
Konkurencja 13
2010-11-13 - 9:20
Kobiet, 200m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. GAPIŃSKA, Agnieszka 84 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 2:23.88 623 35.09 36.39 36.69 35.71
2. KUBICKA, Agnieszka 84 CityZen AZS AWF Poznań 2:40.12 452 35.78 39.08 42.01 43.25
3. KORNAŚ, Sylwia 83 UKS Wodnik 29 Katowice 3:05.43 291 38.73 45.81 49.59 51.30

Kategoria B

1. MRÓZ, Edyta 79 UKS Wodnik 29 Katowice 2:36.69 511 34.38 38.74 41.62 41.95
2. GORGOWICZ, EWA 80 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 2:52.76 381 39.22 43.13 45.36 45.05
3. VARELA-MACHADO, Lina 77 Niezrzeszeni.pl 3:10.76 283 41.35 47.36 51.46 50.59
4. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 3:18.93 249 46.30 51.99 51.80 48.84
5. DOBCZYŃSKA, KATARZYNA 77 NieZrzeszony 3:22.34 237 47.42 51.87 52.88 50.17

Kategoria C

1. SULEWSKA, Beata 72 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:25.62 645 34.40 36.56 37.50 37.16
2. VERYUKINA, OLGA 73 Pregel 2:30.48 584 35.92 38.40 38.94 37.22
3. ROGALA-ŁUKASZEWICZ, SABINA 73 Start Poznań 2:51.82 392 39.91 42.81 45.89 43.21
4. PRANCKEVICIENE, JURATE 75 Torpedos Marijampole 3:04.58 316 40.02 46.12 49.90 48.54

Kategoria D

1. SERBIN, Małgorzata 66 MKP Szczecin 2:25.10 718 34.36 36.90 37.50 36.34
2. SIKORSKA, Małgorzata 66 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 2:38.55 550 36.59 39.65 41.08 41.23
3. WYSOCKA, KLAUDIA 66 Masters Kraków 2:46.45 475 37.69 40.66 43.91 44.19
4. PIWOWARCZYK, Elżbieta 66 Masters Białystok 2:47.53 466 37.56 42.52 44.38 43.07
5. GOŹDZIEJEWSKA, ANNA 67 Kormoran Olsztyn 2:47.83 464 37.38 42.57 44.02 43.86
6. GEIGER, Joanna 69 CityZen AZS AWF Poznań 3:13.72 301 43.25 49.24 51.50 49.73

Kategoria E

1. PUCHALSKA, JOANNA 64 Sopot Masters 2:32.37 742 35.32 39.00 38.97 39.08
2. STĘPIEŃ, EWA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 2:59.34 455 39.38 43.78 47.86 48.32
3. KOTECKA, ANNA 65 KS Warta Poznań 3:00.79 444 41.61 44.02 47.56 47.60
4. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 3:14.67 356 43.02 49.17 51.53 50.95
5. MICHALSKA, ANNA 64 Im 2010 Warszawa 3:30.12 283 46.50 55.08 56.02 52.52
6. JANISZEWSKA, URSZULA 64 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 3:30.30 282 48.16 53.79 54.92 53.43
7. MROZIŃSKA, Bożena 62 UKS Wodnik 29 Katowice 3:55.91 200 54.10 1:01.57
8. KOZAK, JOLANTA 61 Takas Kaunas 4:17.76 153 55.28 1:06.73 1:08.22 1:07.53
9. PIETRZYK, HALINA 64 Masters Chełm 6:21.32 47 1:28.30 1:38.41 1:38.61 1:36.00

Kategoria F

1. ALESHCHENKO, NATALIA 57 Pregel 2:45.57 648 38.29 42.42 43.95 40.91
2. MACIEJOWSKA, ANNA 60 Sopot Masters 2:52.75 570 38.80 44.75 45.49 43.71
3. SZAŁA, EWA 59 Start Poznań 2:53.31 565 39.23 44.49 45.78 43.81
4. POLAŃCZYK, Renata 59 Gdynia Masters 3:09.32 433 41.30 48.00 50.17 49.85
5. WASILEWICZ, Joanna 59 Masters Białystok 3:22.58 353 44.84 52.66 55.39 49.69
6. WAWER, Matylda Katarzyna 60 Niezrzeszeni.pl 3:23.73 347 47.09 52.01 54.48 50.15
7. DĄBROWSKA, ZOFIA 58 SiKReT GLIWICE 3:42.32 267 49.17 57.19 1:01.02 54.94
NIE UK. KUBICKA, Arleta 59 CityZen AZS AWF Poznań 46.74

Kategoria G

1. KURYŁOWICZ, MONIKA 55 UCSiR Warszawa 3:07.44 517 42.61 47.34 49.11 48.38
2. KANIA, Hanka 54 Gdynia Masters 3:19.89 426 42.10 49.51 54.46 53.82
3. GRZEGORZEWSKA, Grażyna 52 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 3:34.99 342 47.92 53.51 58.22 55.34
4. KARWICKA, Danuta 54 UKS Victoria Józefów 5:08.97 115 1:06.00 1:17.39 1:21.58 1:24.00

Kategoria H

1. SZEMBERG, Anna 49 Warsaw Masters Team 3:38.74 405 46.60 58.16 59.05 54.93
2. YLIENE, ALEKSANDRA 48 Takas Kaunas 3:39.84 399 48.57 55.93 58.35 56.99
3. BRENDLER, Barbara 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:45.87 368 50.06 57.09 59.88 58.84
4. MLECZKO, MARIA 46 Masters Wisła Kraków 5:15.07 135 1:12.20 1:20.89 1:23.98 1:18.00

Kategoria I

1. ZIELIŃSKA, Anna 42 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 5:19.75 149 1:14.20 1:20.00 1:24.98 1:20.57

Kategoria J

1. NICPOŃ, Krystyna 40 UKS Wodnik 29 Katowice 4:38.76 347 55.54 1:10.22 1:17.27 1:15.73
Rekord Polski Kobiet - kat. J
2. WITKOWSKA, KRYSTYNA 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 5:32.05 205 1:15.41 1:25.21 1:25.60 1:25.83

Kategoria L

1. WILCZYNSKA, Wacława 28 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 5:36.34 299 1:14.33 1:25.97 1:29.87 1:26.17


<< TOP >>
Konkurencja 14
2010-11-13 - 9:55
Mężczyzn, 200m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. RADOMSKI, GRZEGORZ 84 T.p.Masters Opole 2:04.86 696 27.20 30.11 32.92 34.63
2. HANUZA, Bartłomiej 84 Wrocławski Park Wodny 2:09.04 631 28.17 32.00 34.40 34.47
3. GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz 85 CityZen AZS AWF Poznań 2:10.27 613 30.71 32.64 33.46 33.46
4. TOMCZYK, Konrad 81 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:14.95 551 30.89 33.75 34.76 35.55
5. PRZYBYLSKI, Piotr 81 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 2:26.49 431 33.83 36.98 37.84 37.84

Kategoria B

1. MYKOWSKI, MARCIN 78 Masterskie Stowarzyszenie Pływackie "dwójka Tczew" 2:07.13 677 29.23 31.78 32.92 33.20
2. SUWARA, PIOTR 79 Sopot Masters 2:17.47 535 31.54 35.21 35.97 34.75
3. SZULC, Jakub 76 Warsaw Masters Team 2:20.50 501 31.68 34.57 37.04 37.21
4. JAWORSKI, Marcin 77 UKS Victoria Józefów 2:33.60 384 32.90 38.56 41.05 41.09
5. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 2:47.87 294 35.08 40.39 45.09 47.31

Kategoria C

1. KOWALCZYK, Piotr 74 MKP Szczecin 2:12.64 672 30.83 34.18 34.63 33.00
2. MONCZAK, Grzegorz 73 One Man Team 2:13.32 661 31.45 34.16 34.39 33.32
3. OPALIŃSKI, Paweł 74 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:18.77 586 31.98 35.41 36.27 35.11
4. DOBRZYŃSKI, Arkadiusz 75 Warsaw Masters Team 2:21.61 552 31.84 34.71 37.06 38.00
5. WILKOWSKI, LESZEK 71 Sopot Masters 2:27.64 487 32.71 36.60 40.08 38.25
6. KALBARCZYK, Waldemar 71 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:30.51 459 33.80 38.61 39.35 38.75
7. LUTKOWSKI, TOMASZ 75 Start Poznań 2:40.68 378 35.16 39.72 42.93 42.87
8. SZUREK, SŁAWOMIR 71 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 2:40.91 376 35.68 40.15 42.34 42.74
9. ZEMBALA, TOMASZ 71 Niezrzeszony Kielce 2:45.75 344 36.90 42.25 44.47 42.13
10. WOŹNICKI, Robert 72 MKP Szczecin 2:48.79 326 37.26 41.53 45.49 44.51
11. MAZUREK, Marcin 75 Masters-Kraśnik 3:00.30 267 36.68 42.89 48.24 52.49

Kategoria D

1. MONCZAK, PIOTR 67 Start Poznań 2:09.95 755 29.99 33.83 33.36 32.77
2. PASIECZNY, ANDRZEJ 66 Victory Masters Elbląg 2:11.95 722 30.81 33.19 33.72 34.23
3. ZAPALSKI, TOMASZ 70 Sopot Masters 2:13.43 698 30.71 33.62 33.92 35.18
4. STANEK, Grzegorz 68 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 2:14.62 680 32.03 33.96 34.45 34.18
5. LYUBAVIN, VICTOR 66 Pregel 2:16.61 650 32.43 35.31 35.31 33.56
6. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 2:18.24 627 31.10 34.92 36.23 35.99
7. SKOCZYLAS, Tomasz 66 UKS Wodnik 29 Katowice 2:21.37 587 30.99 34.47 37.17 38.74
8. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 2:23.39 562 32.76 35.98 37.58 37.07
9. KOŚMIDER, Jan 66 Warsaw Masters Team 2:28.08 510 32.55 36.11 38.83 40.59
10. PRZYBYLSKI, Adam 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:43.58 379 35.54 42.24 44.25 41.55
11. STACHURSKI, IRENEUSZ 69 Dwójka Masters Częstochowa 3:00.82 280 39.42 45.56 48.45 47.39
12. ZACH, Paweł 68 Entre.pl 3:01.44 277 41.45 46.41 47.53 46.05

Kategoria E

1. BARSKI, Piotr 65 Sinnet T.C. Warszawa 2:11.39 811 30.18 33.98 33.68 33.55
Rekord Polski Mężczyzn - kat. E
2. KRASAUSKAS, VILMANTAS 64 Torpedos Marijampole 2:17.06 715 30.97 33.94 35.70 36.45
3. LATECKI, GRZEGORZ 65 Victory Masters Elbląg 2:22.17 640 32.65 35.68 37.32 36.52
4. KANIA, Waldemar 62 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 2:33.59 508 34.53 38.73 40.38 39.95
5. FOELSKE, Marco 64 CityZen AZS AWF Poznań 2:36.35 481 36.08 40.15 41.46 38.66
6. THIEM, JACEK 63 KS Warta Poznań 2:43.66 420 37.12 41.48 43.17 41.89
7. KIAUKE, AUDRIUS 61 Takas Kaunas 2:47.70 390 37.18 42.01 44.08 44.43
8. NOWICKI, ROBERT 63 NieZrzeszony 3:18.64 234 43.67 49.12 52.89 52.96

Kategoria F

1. MADEJ, LESZEK 60 Warsaw Masters Team 2:14.59 787 31.41 34.43 34.35 34.40
2. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 2:30.98 558 34.89 37.51 39.00 39.58
3. LORKOWSKI, Robert 60 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:32.77 538 34.41 39.00 40.16 39.20
4. DZIAREK, JACEK 59 Kołobrzeg 2:35.38 512 35.54 39.32 40.74 39.78
5. BENDIG, JERZY 58 Sopot Masters 2:38.92 478 37.34 40.46 41.42 39.70
6. MROZIŃSKI, Jerzy 59 UKS Wodnik 29 Katowice 2:39.78 470 36.30 40.13 41.43 41.92
7. MATUSIK, Mirosław 56 Masters Białystok 2:40.95 460 36.24 40.95 42.14 41.62
8. SKRZYPEK, STEFAN 56 Redeco Wrocław 2:42.86 444 38.86 41.88 41.36 40.76
9. PUCHALSKI, Bogdan 56 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 2:59.67 331 39.59 44.49 47.68 47.91
10. MIŃSKI, Andrzej 56 Zawodnik niezrzeszony 3:01.44 321 39.60 44.91 48.71 48.22
11. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 3:02.67 315 40.48 46.14 48.45 47.60
12. KORPETTA, Wojciech 59 Niezrzeszeni.pl 3:07.52 291 38.33 43.94 51.13 54.12
13. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 3:58.75 141 45.57 55.93 1:04.57 1:12.68

Kategoria G

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 2:18.28 865 32.16 34.67 35.66 35.79
2. ŁUKASZEWICZ, PAWEŁ 55 Start Poznań 2:37.61 584 35.06 39.74 42.04 40.77
3. ZABRZAŃSKI, Alfred 54 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:42.05 538 35.34 39.46 42.91 44.34
4. PALEOLOG, JERZY 55 Lubelskie Towarzystwo Pływackie 2:43.62 522 37.92 42.14 42.92 40.64
5. MIKOSZA, OLGIERD 51 T.p.Masters Opole 2:46.78 493 36.36 42.95 45.80 41.67
6. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 2:48.35 479 37.08 42.50 45.29 43.48
7. FIGIELSKI, Grzegorz 53 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:48.71 476 37.86 42.89 43.93 44.03
8. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 2:59.93 393 37.37 43.83 48.29 50.44
9. GRZESIAK, JERZY 55 Niezrzeszony Stargard Szczeciński 3:17.33 297 44.47 50.56 53.50 48.80
10. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 3:36.51 225 48.41 57.14 57.59 53.37
11. IRCZYK, Leon 51 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 3:39.01 217 45.79 55.34 59.22 58.66

Kategoria H

1. MLECZKO, ANDRZEJ 47 Masters Wisła Kraków 2:44.80 628 36.43 39.32
2. JARZYNA, Włodzimierz 49 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:04.42 448 41.43 47.68 49.33 45.98
3. GUOGA, ANTANAS 48 Takas Kaunas 3:15.34 377 43.59 49.16 51.71 50.88
4. WOLNIEWICZ, Janusz 48 Niezrzeszony Oborniki 3:18.32 360 43.87 50.38 53.63 50.44
5. BANTKOWSKI, Jan 49 Toruńczyk Masters Toruń 3:32.26 294 47.45 53.83 56.58 54.40
6. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 3:36.53 277 42.74 57.88 59.03 56.88
7. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 3:53.19 222 50.75 1:00.14 1:03.86 58.44

Kategoria I

1. BUCZKOWSKI, Władysław 42 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:52.60 638 39.49 43.41 45.46 44.24
2. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 2:54.70 616 36.69 43.27 47.35 47.39
3. BORODZIUK, Stefan 44 Warsaw Masters Team 3:15.21 441 42.67 49.40 52.87 50.27
4. DYMECKI, ZBIGNIEW 41 Sosnowiec 3:39.49 310 44.15 54.23 59.63 1:01.48

Kategoria J

1. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 3:16.76 486 44.16 50.29 51.58 50.73
2. LEWANDOWSKI, ZYGMUNT 37 KP Delfin Inowrocław 3:17.97 477 43.59 49.91 52.97 51.50
3. KOROLKO, Edward 40 Toruńczyk Masters Toruń 3:50.88 300 49.60 1:00.73 1:01.34 59.21
4. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 4:32.77 182 52.38 1:07.97 1:14.91 1:17.51
5. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 4:46.79 157 53.67 1:09.09 1:22.09 1:21.94
6. WOSK, TADEUSZ 37 Masters Chełm 5:41.74 92 1:10.01 1:28.86 1:34.43 1:28.44

Kategoria K

1. LUDWICZAK, ZBIGNIEW 33 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 4:04.01 336 55.53 1:01.63 1:04.95 1:01.90
2. SZMYT, Edmund 34 Start Poznań 4:46.79 207 59.76 1:05.98 1:22.99 1:18.06
3. FROM, KAZIMIERZ 32 WOPR Kutno 5:02.88 175 1:02.09 1:17.04 1:23.42 1:20.33


<< TOP >>
Konkurencja 15
2010-11-13 - 10:45
Kobiet, 4 x 50m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Czas Pkt.
1. Pregel 1 Pregel 2:18.83
KILINA, MARINA
LOGVINOVA, TATYANA
63
64
34.52
34.75
VERYUKINA, OLGA
ALESHCHENKO, NATALIA
73
57
33.54
36.02
2. Gdynia Masters 1 Gdynia Masters 2:34.65
MYSIAK, Katarzyna
RADKOWIAK, Danuta
61
60
40.74
38.99
POLAŃCZYK, Renata
MAZUREK, Katarzyna
59
59
37.61
37.31
3. UKS Wodnik 29 Katowice 1 UKS Wodnik 29 Katowice 2:48.34
MROZIŃSKA, Bożena
NICPOŃ, Krystyna
62
40
45.73
53.90
KORNAŚ, Sylwia
MRÓZ, Edyta
83
79
36.16
32.55
4. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:07.01
LIPNIACKA, Maja
ZIELIŃSKA, Anna
31
42
1:41.60
1:07.24
NIEMCZYK, Beata
MRÓZ, Anna
57
65
42.42
35.75


<< TOP >>
Konkurencja 16
2010-11-13 - 10:50
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Czas Pkt.
1. Wrocławski Park Wodny 1 Wrocławski Park Wodny 1:43.51
Rkord Polski Mężczyzn - kat.A
MERMER, Michał
HANUZA, Bartłomiej
85
84
26.92
25.84
CIMICKI, Tomasz
STASIACZEK, Michał
84
84
25.98
24.77
2. KS Warta Poznań 1 KS Warta Poznań 1:45.37
STANOCH, JAKUB
ISALSKI, PRZEMYSŁAW
83
82
27.25
26.78
KODUR, PIOTR
LISZEWSKI, RAFAŁ
83
84
26.77
24.57
3. MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:53.60
KALBARCZYK, Waldemar
SKROK, Michał
71
76
29.07
29.07
OPALIŃSKI, Paweł
BARAN, Robert
74
75
28.37
27.09
4. Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team 1:55.94
SKORYKOW, Andrzej
SZULC, Jakub
69
76
26.97
27.87
WARCHOŁ, Mirosław
LEWANDOWSKI, Andrzej
53
68
28.53
32.57
5. T.p.Masters Opole 1 T.p.Masters Opole 2:00.03
JANUSZKIEWICZ, ZBIGNIEW
MIKOSZA, OLGIERD
62
51
26.26
30.56
MINKIEWICZ, JERZY
RADOMSKI, GRZEGORZ
56
84
35.55
27.66
6. Pregel 1 Pregel 2:00.71
KARAKCHIEV, SERGEY
LYUBAVIN, VICTOR
68
66
27.45
26.81
YANOCHKIN, SERGEY
AVDEEV, VITALIY
56
49
31.76
34.69
7. KS Warta Poznań 1 KS Warta Poznań 2:01.74
WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW
BORODAI, DMYTRO
62
83
32.08
30.38
THIEM, JACEK
KOPKA, MACIEJ
63
78
32.82
26.46
8. Sopot Masters 2 Sopot Masters 2:04.80
BENDIG, JERZY
GORBACZOW, MIROSŁAW
58
52
32.22
35.40
GORBACZOW, DARIUSZ
ZAPALSKI, TOMASZ
58
70
30.08
27.10
9. MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 4 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:05.77
LORKOWSKI, Robert
NIEDBAŁOWSKI, Jarosław
60
58
30.94
33.08
JARZYNA, Włodzimierz
PRZYBYLSKI, Adam
49
67
31.97
29.78
10. Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:06.05
STUCHLIK, Tadeusz
BUCZKOWSKI, Władysław
69
42
32.82
34.19
BASTEK, Ewald
KORNICKI, Wiesław
39
49
32.15
26.89
11. Masters-Kraśnik 2 Masters-Kraśnik 2:13.47
CIS, Andrzej
LESZCZYŃSKI, Miroslaw
60
71
31.27
31.01
SAMONEK, Krzysztof
MAZUREK, Marcin
57
75
36.67
34.52
12. Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 2:24.48
OSSOWSKI, ALEKSANDER
WICZEL, ROMAN
53
48
37.65
37.55
WĄSIK, BOGDAN
OBIEDZIŃSKI, TADEUSZ
55
59
36.44
32.84
13. 4x50 m dowolny Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 2:31.33
CIECIOR, Jerzy
IRCZYK, Leon
53
51
39.37
33.87
BUGLA, Rudolf
SZUREK, SŁAWOMIR
40
71
45.06
33.03
14. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:47.18
FIGIELSKI, Grzegorz
GREMBLICKI, Andrzej
53
41
34.22
56.95
FILIPIAK, Fabian
TOMCZYK, Konrad
48
81
45.78
30.23


<< TOP >>
Konkurencja 17
2010-11-13 - 11:00
Kobiet, 100m motylkowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. GAPIŃSKA, Agnieszka 84 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:09.92 736 33.31 36.61

Kategoria B

1. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 1:23.92 442 39.86 44.06

Kategoria C

1. DIEDONIENE, DAIVA 73 Takas Kaunas 1:28.19 392 38.22 49.97
2. MZYK, Elżbieta 75 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:40.91 261 44.98 55.93

Kategoria D

1. ZUBEL, BEATA 68 K.U.AZS Uniwersytet Szczeciński 1:18.00 597 37.32 40.68
2. WYSOCKA, KLAUDIA 66 Masters Kraków 1:19.43 565 38.01 41.42
3. KIJEWSKA, Iwona 70 Sl Salos Cortile 1:30.43 383 39.57 50.86
4. PETECKA, Maria 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:34.59 335 43.43 51.16
5. GEIGER, Joanna 69 CityZen AZS AWF Poznań 1:44.04 251 47.29 56.75

Kategoria E

1. PUCHALSKA, JOANNA 64 Sopot Masters 1:17.44 750 36.57 40.87
2. MRÓZ, Anna 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:30.10 476 42.46 47.64
3. LOGVINOVA, TATYANA 64 Pregel 1:43.03 318 47.27 55.76
4. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 1:46.22 290 49.34 56.88

Kategoria F

1. CZAJA, ROZWITA 58 T.p.Masters Opole 1:44.52 348 47.22 57.30
2. MAZUREK, Katarzyna 59 Gdynia Masters 1:52.08 282 47.90 1:04.18
3. POLAŃCZYK, Renata 59 Gdynia Masters 1:53.45 272 52.70 1:00.75

Kategoria H

1. KISZCZAK, Grażyna 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:38.76 582 45.94 52.82
Rekord Polski Kobiet - kat. H

Kategoria I

1. FECICA, Krystyna 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:47.82 515 52.11 55.71

Kategoria J

1. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 3:21.92 98 1:34.74 1:47.18


<< TOP >>
Konkurencja 18
2010-11-13 - 11:10
Mężczyzn, 100m motylkowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. KODUR, PIOTR 83 KS Warta Poznań 1:03.58 666 29.51 34.07
2. KOTUS, Tomasz 81 UKS Piątka Konstantynów 1:04.27 645 29.75 34.52
3. GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz 85 CityZen AZS AWF Poznań 1:05.61 606 30.85 34.76
4. STANOCH, JAKUB 83 KS Warta Poznań 1:06.98 570 31.94 35.04
5. PRZYBYLSKI, Piotr 81 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:14.14 420 35.29 38.85

Kategoria B

1. KACZMAREK, Marcin 77 Warsaw Masters Team 1:00.46 782 28.97 31.49
2. GOLON, MARIUSZ 78 Niezrzeszony Gdynia 1:09.59 513 31.66 37.93
3. SUWARA, PIOTR 79 Sopot Masters 1:11.71 469 33.76 37.95
4. JAWORSKI, Marcin 77 UKS Victoria Józefów 1:16.70 383 35.23 41.47
5. CIEŚLIŃSKI, Paweł 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:19.91 339 37.33 42.58

Kategoria C

1. MAŃCZAK, JAKUB 71 KS Delfin Gdynia 1:09.28 559 32.86 36.42
2. OPALIŃSKI, Paweł 74 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:11.73 503 33.44 38.29
3. LUTKOWSKI, TOMASZ 75 Start Poznań 1:27.69 275 40.19 47.50

Kategoria D

1. SKORYKOW, Andrzej 69 Warsaw Masters Team 1:03.43 791 29.80 33.63
2. STUCHLIK, Tadeusz 69 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:04.88 739 31.09 33.79
3. PASIECZNY, ANDRZEJ 66 Victory Masters Elbląg 1:07.09 668 31.49 35.60
4. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 1:11.91 543 31.96 39.95
5. TOBOLSKI, TOMASZ 70 Start Poznań 1:12.13 538 32.56 39.57
6. SKOCZYLAS, Tomasz 66 UKS Wodnik 29 Katowice 1:13.08 517 34.01 39.07
7. LYUBAVIN, VICTOR 66 Pregel 1:15.57 467 34.41 41.16
8. PRZYBYLSKI, Adam 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:25.61 321 40.25 45.36

Kategoria E

1. BARSKI, Piotr 65 Sinnet T.C. Warszawa 1:07.27 758 31.85 35.42
2. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Masters Białystok 1:08.62 714 31.62 37.00
3. KAŹMIERCZAK, Krzysztof 61 Uniwersytet Medyczny Łódź 1:13.55 580 34.88 38.67
4. SEWERYŃSKI, DARIUSZ 61 NieZrzeszony 1:18.18 483 34.56 43.62
5. THIEM, JACEK 63 KS Warta Poznań 1:26.06 362 41.42 44.64
6. TWAROWSKI, Andrzej 65 Masters Białystok 1:34.11 276 43.23 50.88

Kategoria F

1. GABIEC, MARIUSZ 58 Sopot Masters 1:07.08 835 31.15 35.93
2. VILKEVICIUS, ALGIMANTAS 58 Takas Kaunas 1:14.67 605 33.22 41.45
3. MINKIEWICZ, JERZY 56 T.p.Masters Opole 1:27.51 376 37.31 50.20
4. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 1:36.43 281 43.63 52.80
5. MICHALCZYK, Jerzy 56 Masters-Kraśnik 1:54.25 169 51.37 1:02.88

Kategoria G

1. ŁUKASZEWICZ, PAWEŁ 55 Start Poznań 1:23.03 465 35.96 47.07
2. KULCZYK, Krzysztof 52 UKS Wodnik 29 Katowice 1:26.19 416 35.86 50.33
3. PALEOLOG, JERZY 55 Lubelskie Towarzystwo Pływackie 1:27.76 394 40.43 47.33
4. BRYNIAK, JAN 53 T.p.Masters Opole 1:28.81 380 41.19 47.62
5. WĄSIK, BOGDAN 55 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:31.15 352 42.63 48.52
6. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 1:37.23 290 42.60 54.63

Kategoria H

1. MLECZKO, ANDRZEJ 47 Masters Wisła Kraków 1:37.08 376 46.11 50.97
2. AVDEEV, VITALIY 49 Pregel 1:37.46 371 43.37 54.09
3. FILIPIAK, Fabian 48 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:56.94 215 56.27 1:00.67
4. PŁONKA, Janusz 48 Flota Gdynia 2:11.11 152 54.51 1:16.60

Kategoria I

1. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 1:31.45 576 42.10 49.35
2. DZIEKOŃSKI, EDWARD 43 Białystok 1:50.26 328 50.89 59.37
3. GOLIK, JANUSZ 41 Masters Chełm 1:55.94 282 48.48 1:07.46

Kategoria J

1. BASTEK, Ewald 39 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:37.99 555 46.83 51.16
2. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 2:25.13 170 1:07.75 1:17.38


<< TOP >>
Konkurencja 19
2010-11-13 - 11:25
Kobiet, 400m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. BOLEWSKA, Magdalena 84 Toruńczyk Masters Toruń 5:40.75 703
50m:
100m:
35.94
1:18.10
35.94
42.16
150m:
200m:
2:01.94
2:45.86
43.84
43.92
250m:
300m:
3:31.67
4:18.87
45.81
47.20
350m:
400m:
5:00.87
5:40.75
42.00
39.88
2. KUBICKA, Agnieszka 84 CityZen AZS AWF Poznań 6:09.62 551
50m:
100m:
39.05
1:21.52
39.05
42.47
150m:
200m:
2:08.90
2:56.21
47.38
47.31
250m:
300m:
3:49.92
4:44.41
53.71
54.49
350m:
400m:
5:28.47
6:09.62
44.06
41.15

Kategoria B

1. GORGOWICZ, EWA 80 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 6:50.41 387
50m:
100m:
43.77
1:35.82
43.77
52.05
150m:
200m:
2:27.45
3:17.37
51.63
49.92
250m:
300m:
4:15.56
5:14.54
58.19
58.98
350m:
400m:
6:03.16
6:50.41
48.62
47.25
2. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 7:26.53 300
50m:
100m:
49.97
1:47.54
49.97
57.57
150m:
200m:
2:48.18
3:46.19
1:00.64
58.01
250m:
300m:
4:44.07
5:42.60
57.88
58.53
350m:
400m:
6:36.57
7:26.53
53.97
49.96

Kategoria C

1. KOWALCZYK, ANNA 72 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 7:11.62 373
50m:
100m:
46.81
1:42.32
46.81
55.51
150m:
200m:
2:37.63
3:31.48
55.31
53.85
250m:
300m:
4:31.88
5:34.95
1:00.40
1:03.07
350m:
400m:
6:24.12
7:11.62
49.17
47.50

Kategoria D

1. SIKORSKA, Małgorzata 66 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 6:40.42 502
50m:
100m:
45.62
1:36.70
45.62
51.08
150m:
200m:
2:27.84
3:17.16
51.14
49.32
250m:
300m:
4:13.89
5:11.71
56.73
57.82
350m:
400m:
5:56.51
6:40.42
44.80
43.91
2. GOŹDZIEJEWSKA, ANNA 67 Kormoran Olsztyn 6:50.66 465
50m:
100m:
46.99
1:40.16
46.99
53.17
150m:
200m:
2:35.20
3:28.23
55.04
53.03
250m:
300m:
4:22.71
5:17.43
54.48
54.72
350m:
400m:
6:05.15
6:50.66
47.72
45.51
3. STOBNICKA, Justyna 69 Warsaw Masters Team 7:30.91 351
50m:
100m:
50.46
1:47.10
50.46
56.64
150m:
200m:
2:45.61
3:43.13
58.51
57.52
250m:
300m:
4:45.16
5:48.46
1:02.03
1:03.30
350m:
400m:
6:41.03
7:30.91
52.57
49.88

Kategoria E

1. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 8:08.01 349
50m:
100m:
50.28
1:48.97
50.28
58.69
150m:
200m:
2:57.61
4:03.01
1:08.64
1:05.40
250m:
300m:
5:18.65
6:33.27
1:15.64
1:14.62
350m:
400m:
7:21.35
8:08.01
48.08
46.66

Kategoria F

1. RADKOWIAK, Danuta 60 Gdynia Masters 8:10.95 362
50m:
100m:
57.28
2:01.51
57.28
1:04.23
150m:
200m:
3:13.01
4:20.59
1:11.50
1:07.58
250m:
300m:
5:22.72
6:25.11
1:02.13
1:02.39
350m:
400m:
7:20.46
8:10.95
55.35
50.49

Kategoria G

1. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 9:20.55 287
50m:
100m:
1:01.66
2:15.02
1:01.66
1:13.36
150m:
200m:
3:28.40
4:42.34
1:13.38
1:13.94
250m:
300m:
5:54.86
7:07.44
1:12.52
1:12.58
350m:
400m:
8:15.63
9:20.55
1:08.19
1:04.92

Kategoria H

1. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 7:45.42 561
Rekrd Polski Kobiet - kat. H
50m:
100m:
55.00
1:57.33
55.00
1:02.33
150m:
200m:
2:58.16
3:57.61
1:00.83
59.45
250m:
300m:
5:02.62
6:08.56
1:05.01
1:05.94
350m:
400m:
6:58.68
7:45.42
50.12
46.74


<< TOP >>
Konkurencja 20
2010-11-13 - 11:50
Mężczyzn, 400m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. RADOMSKI, GRZEGORZ 84 T.p.Masters Opole 4:51.85 808
Rekord Polski Mężczyzn - kat. A
50m:
100m:
31.21
1:07.55
31.21
36.34
150m:
200m:
1:42.55
2:18.49
35.00
35.94
250m:
300m:
2:58.85
3:40.78
40.36
41.93
350m:
400m:
4:16.64
4:51.85
35.86
35.21
2. TOMCZYK, Konrad 81 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 5:31.23 553
50m:
100m:
34.73
1:13.51
34.73
38.78
150m:
200m:
1:59.49
2:43.18
45.98
43.69
250m:
300m:
3:28.90
4:15.38
45.72
46.48
350m:
400m:
4:54.91
5:31.23
39.53
36.32
3. KOTUS, Tomasz 81 UKS Piątka Konstantynów 5:32.43 547
50m:
100m:
31.15
1:09.62
31.15
38.47
150m:
200m:
1:56.79
2:42.21
47.17
45.42
250m:
300m:
3:29.53
4:17.99
47.32
48.46
350m:
400m:
4:56.78
5:32.43
38.79
35.65
4. BORODAI, DMYTRO 83 KS Warta Poznań 6:22.67 358
50m:
100m:
39.04
1:26.95
39.04
47.91
150m:
200m:
2:15.03
3:00.88
48.08
45.85
250m:
300m:
3:55.89
4:52.21
55.01
56.32
350m:
400m:
5:39.12
6:22.67
46.91
43.55

Kategoria B

1. SKROK, Michał 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 5:31.15 570
50m:
100m:
34.72
1:15.07
34.72
40.35
150m:
200m:
1:58.87
2:42.56
43.80
43.69
250m:
300m:
3:29.02
4:15.60
46.46
46.58
350m:
400m:
4:54.32
5:31.15
38.72
36.83

Kategoria C

1. MONCZAK, Grzegorz 73 One Man Team 5:37.43 605
50m:
100m:
36.02
1:17.02
36.02
41.00
150m:
200m:
2:01.17
2:44.21
44.15
43.04
250m:
300m:
3:32.70
4:21.71
48.49
49.01
350m:
400m:
5:00.71
5:37.43
39.00
36.72
2. WILKOWSKI, LESZEK 71 Sopot Masters 6:28.17 397
50m:
100m:
43.59
1:36.61
43.59
53.02
150m:
200m:
2:25.88
3:14.00
49.27
48.12
250m:
300m:
4:08.14
5:02.80
54.14
54.66
350m:
400m:
5:47.85
6:28.17
45.05
40.32
3. SZUREK, SŁAWOMIR 71 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 6:45.06 349
50m:
100m:
41.86
1:33.58
41.86
51.72
150m:
200m:
2:28.44
3:21.97
54.86
53.53
250m:
300m:
4:16.65
5:14.33
54.68
57.68
350m:
400m:
6:00.26
6:45.06
45.93
44.80
4. JÓZEFOWSKI, Rafał 74 Przemyśl 6:48.75 340
50m:
100m:
38.24
1:26.95
38.24
48.71
150m:
200m:
2:21.04
3:15.15
54.09
54.11
250m:
300m:
4:15.65
5:15.75
1:00.50
1:00.10
350m:
400m:
6:02.27
6:48.75
46.52
46.48

Kategoria D

1. STANEK, Grzegorz 68 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 5:08.25 862
50m:
100m:
32.38
1:10.36
32.38
37.98
150m:
200m:
1:50.64
2:29.35
40.28
38.71
250m:
300m:
3:13.03
3:57.51
43.68
44.48
350m:
400m:
4:33.73
5:08.25
36.22
34.52
2. ZAPALSKI, TOMASZ 70 Sopot Masters 5:22.25 754
50m:
100m:
32.41
1:09.66
32.41
37.25
150m:
200m:
1:53.15
2:35.68
43.49
42.53
250m:
300m:
3:21.47
4:08.82
45.79
47.35
350m:
400m:
4:46.50
5:22.25
37.68
35.75
3. MONCZAK, PIOTR 67 Start Poznań 5:27.00 722
50m:
100m:
34.44
1:14.80
34.44
40.36
150m:
200m:
1:57.72
2:40.85
42.92
43.13
250m:
300m:
3:27.30
4:15.19
46.45
47.89
350m:
400m:
4:51.39
5:27.00
36.20
35.61
4. GLEB, TOMASZ 67 Victory Masters Elbląg 6:30.80 423
50m:
100m:
40.77
1:30.00
40.77
49.23
150m:
200m:
2:24.17
3:17.04
54.17
52.87
250m:
300m:
4:12.84
5:10.19
55.80
57.35
350m:
400m:
5:52.92
6:30.80
42.73
37.88
5. VIRBICKAS, ARUNAS 66 Torpedos Marijampole 7:13.50 309
50m:
100m:
44.46
1:39.00
44.46
54.54
150m:
200m:
2:38.18
3:37.85
59.18
59.67
250m:
300m:
4:39.76
5:41.20
1:01.91
1:01.44
350m:
400m:
6:28.12
7:13.50
46.92
45.38

Kategoria E

1. RADOMSKI, Mirosław 63 Victory Masters Elbląg 6:31.40 467
50m:
100m:
39.29
1:24.78
39.29
45.49
150m:
200m:
2:20.40
3:15.33
55.62
54.93
250m:
300m:
4:10.13
5:06.15
54.80
56.02
350m:
400m:
5:51.70
6:31.40
45.55
39.70
2. KANIA, Waldemar 62 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 7:20.26 328
50m:
100m:
47.61
1:45.79
47.61
58.18
150m:
200m:
2:42.18
3:36.70
56.39
54.52
250m:
300m:
4:43.79
5:52.67
1:07.09
1:08.88
350m:
400m:
6:36.95
7:20.26
44.28
43.31
3. NIEDŹWIEDŹ, TOMASZ 63 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 7:28.73 310
50m:
100m:
48.99
1:46.00
48.99
57.01
150m:
200m:
2:47.95
3:50.27
1:01.95
1:02.32
250m:
300m:
4:49.32
5:48.77
59.05
59.45
350m:
400m:
6:39.08
7:28.73
50.31
49.65

Kategoria F

1. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 6:03.77 657
50m:
100m:
43.01
1:31.22
43.01
48.21
150m:
200m:
2:16.32
3:00.95
45.10
44.63
250m:
300m:
3:52.26
4:44.20
51.31
51.94
350m:
400m:
5:24.41
6:03.77
40.21
39.36
2. LORKOWSKI, Robert 60 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 6:18.64 583
50m:
100m:
43.01
1:34.71
43.01
51.70
150m:
200m:
2:23.24
3:10.63
48.53
47.39
250m:
300m:
4:03.74
4:57.18
53.11
53.44
350m:
400m:
5:38.57
6:18.64
41.39
40.07
3. SENFELDAS, GEDIMINAS 59 Torpedos Marijampole 6:28.18 541
50m:
100m:
43.72
1:34.13
43.72
50.41
150m:
200m:
2:27.44
3:16.48
53.31
49.04
250m:
300m:
4:07.80
4:58.77
51.32
50.97
350m:
400m:
5:44.64
6:28.18
45.87
43.54
4. BENDIG, JERZY 58 Sopot Masters 6:36.80 506
50m:
100m:
45.91
1:39.09
45.91
53.18
150m:
200m:
2:31.67
3:22.91
52.58
51.24
250m:
300m:
4:18.75
5:13.64
55.84
54.89
350m:
400m:
5:56.48
6:36.80
42.84
40.32
5. NAJGEBURSKI, Stefan 57 Sl Salos Cortile 6:46.50 471
50m:
100m:
44.20
1:36.39
44.20
52.19
150m:
200m:
2:29.37
3:22.84
52.98
53.47
250m:
300m:
4:19.80
5:16.91
56.96
57.11
350m:
400m:
6:02.07
6:46.50
45.16
44.43
6. SZYMIK, Piotr 60 Wodnik Siemianowice Śląskie 6:47.30 468
50m:
100m:
42.04
1:32.38
42.04
50.34
150m:
200m:
2:25.05
3:18.56
52.67
53.51
250m:
300m:
4:17.60
5:17.06
59.04
59.46
350m:
400m:
6:01.63
6:47.30
44.57
45.67
7. PUCHALSKI, Bogdan 56 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 7:54.32 296
50m:
100m:
51.32
1:52.07
51.32
1:00.75
150m:
200m:
3:01.13
4:07.98
1:09.06
1:06.85
250m:
300m:
5:09.85
6:11.34
1:01.87
1:01.49
350m:
400m:
7:04.08
7:54.32
52.74
50.24
8. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters-Kraśnik 8:02.67 281
50m:
100m:
52.77
1:57.93
52.77
1:05.16
150m:
200m:
2:59.05
3:58.44
1:01.12
59.39
250m:
300m:
5:07.21
6:17.46
1:08.77
1:10.25
350m:
400m:
7:10.78
8:02.67
53.32
51.89
9. ŁATECKI, WŁODZIMIERZ 57 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 9:44.73 158
50m:
100m:
1:02.45
2:18.21
1:02.45
1:15.76
150m:
200m:
3:43.21
5:05.42
1:25.00
1:22.21
250m:
300m:
6:25.21
7:45.17
1:19.79
1:19.96
350m:
400m:
8:45.87
9:44.73
1:00.70
58.86

Kategoria G

1. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 6:22.35 690
50m:
100m:
43.16
1:34.16
43.16
51.00
150m:
200m:
2:21.80
3:09.20
47.64
47.40
250m:
300m:
4:01.58
4:53.39
52.38
51.81
350m:
400m:
5:38.35
6:22.35
44.96
44.00
2. BRYNIAK, JAN 53 T.p.Masters Opole 6:55.08 539
50m:
100m:
43.39
1:33.07
43.39
49.68
150m:
200m:
2:29.41
3:26.90
56.34
57.49
250m:
300m:
4:20.86
5:16.56
53.96
55.70
350m:
400m:
6:04.51
6:55.08
47.95
50.57
3. FIGIELSKI, Grzegorz 53 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 7:17.57 460
50m:
100m:
46.95
1:41.56
46.95
54.61
150m:
200m:
2:40.54
3:38.35
58.98
57.81
250m:
300m:
4:39.71
5:42.53
1:01.36
1:02.82
350m:
400m:
6:30.55
7:17.57
48.02
47.02
4. OSSOWSKI, ALEKSANDER 53 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 7:27.84 429
50m:
100m:
51.64
1:54.08
51.64
1:02.44
150m:
200m:
2:53.85
3:50.54
59.77
56.69
250m:
300m:
4:53.06
5:55.27
1:02.52
1:02.21
350m:
400m:
6:42.96
7:27.84
47.69
44.88
5. WASIUK, Janusz 53 Masters-Kraśnik 8:33.44 285
50m:
100m:
1:00.41
2:09.27
1:00.41
1:08.86
150m:
200m:
3:19.63
4:32.00
1:10.36
1:12.37
250m:
300m:
5:35.94
6:38.73
1:03.94
1:02.79
350m:
400m:
7:37.57
8:33.44
58.84
55.87
6. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 9:08.67 233
50m:
100m:
58.98
2:07.68
58.98
1:08.70
150m:
200m:
3:29.25
4:48.24
1:21.57
1:18.99
250m:
300m:
6:01.66
7:07.11
1:13.42
1:05.45
350m:
400m:
8:16.41
9:08.67
1:09.30
52.26

Kategoria H

1. JARZYNA, Włodzimierz 49 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 7:25.20 478
50m:
100m:
50.34
1:52.37
50.34
1:02.03
150m:
200m:
2:52.37
3:51.03
1:00.00
58.66
250m:
300m:
4:50.36
5:50.55
59.33
1:00.19
350m:
400m:
6:40.52
7:25.20
49.97
44.68
2. MIKOŁAJCZYK, Czesław 50 Flota Gdynia 7:31.19 459
50m:
100m:
50.91
1:51.05
50.91
1:00.14
150m:
200m:
2:52.04
3:54.52
1:00.99
1:02.48
250m:
300m:
4:52.70
5:50.73
58.18
58.03
350m:
400m:
7:31.19
7:31.19
1:40.46
3. DASZYŃSKI, Andrzej 48 MASTERS Bolesławiec 8:30.87 316
50m:
100m:
56.73
2:03.09
56.73
1:06.36
150m:
200m:
3:06.11
4:11.05
1:03.02
1:04.94
250m:
300m:
5:21.86
6:35.41
1:10.81
1:13.55
350m:
400m:
7:36.11
8:30.87
1:00.70
54.76
4. FILIPIAK, Fabian 48 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 8:36.50 306
50m:
100m:
1:00.90
2:08.48
1:00.90
1:07.58
150m:
200m:
3:12.72
4:16.39
1:04.24
1:03.67
250m:
300m:
5:27.98
6:39.58
1:11.59
1:11.60
350m:
400m:
7:38.65
8:36.50
59.07
57.85
5. BANTKOWSKI, Jan 49 Toruńczyk Masters Toruń 9:13.15 249
50m:
100m:
1:02.15
2:11.48
1:02.15
1:09.33
150m:
200m:
3:37.63
4:57.94
1:26.15
1:20.31
250m:
300m:
6:11.87
7:24.56
1:13.93
1:12.69
350m:
400m:
8:22.18
9:13.15
57.62
50.97

Kategoria I

DYSKW. DYMECKI, ZBIGNIEW 41 Sosnowiec 9:17.60
Z-2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
50m:
100m:
1:04.92
2:24.18
1:04.92
1:19.26
150m:
200m:
3:43.06
5:01.21
1:18.88
1:18.15
250m:
300m:
6:09.12
7:17.07
1:07.91
1:07.95
350m:
400m:
8:17.21
9:17.60
1:00.14
1:00.39

Kategoria J

1. BUGLA, Rudolf 40 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 8:41.33 437
50m:
100m:
56.02
2:01.85
56.02
1:05.83
150m:
200m:
3:13.30
4:22.15
1:11.45
1:08.85
250m:
300m:
5:30.79
6:37.25
1:08.64
1:06.46
350m:
400m:
7:37.69
8:41.33
1:00.44
1:03.64
2. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 9:03.29 386
50m:
100m:
1:07.63
2:23.58
1:07.63
1:15.95
150m:
200m:
3:30.98
4:42.87
1:07.40
1:11.89
250m:
300m:
5:50.06
6:58.09
1:07.19
1:08.03
350m:
400m:
8:00.36
9:03.29
1:02.27
1:02.93

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 8:59.39 1042
50m:
100m:
1:00.98
2:09.45
1:00.98
1:08.47
150m:
200m:
3:25.23
4:37.38
1:15.78
1:12.15
250m:
300m:
5:49.00
6:59.60
1:11.62
1:10.60
350m:
400m:
8:00.85
8:59.39
1:01.25
58.54


<< TOP >>
Konkurencja 21
2010-11-13 - 16:00
Kobiet, 50m klasyczny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. BOLEWSKA, Magdalena 84 Toruńczyk Masters Toruń 36.54 812
2. KWATERA, JOANNA 84 Masters Wisła Kraków 44.94 436
3. KORNAŚ, Sylwia 83 UKS Wodnik 29 Katowice 47.66 365

Kategoria B

1. ROGOZIŃSKA, Magdalena 77 Toruńczyk Masters Toruń 40.81 542
2. FRYDRYCH, Katarzyna 78 Warsaw Masters Team 42.16 491

Kategoria C

1. SZLAGOR, Ewa 71 Warsaw Masters Team 37.28 723
2. SULEWSKA, Beata 72 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 38.66 648
3. JARECKA, Monika 74 Warsaw Masters Team 39.15 624
4. ROGALA-ŁUKASZEWICZ, SABINA 73 Start Poznań 42.01 505

Kategoria D

1. KULIŚ, MARIOLA 66 Masters Kraków 39.87 621
2. ZUBEL, BEATA 68 K.U.AZS Uniwersytet Szczeciński 41.37 556
3. KIJEWSKA, Iwona 70 Sl Salos Cortile 43.87 466
4. PETECKA, Maria 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 44.04 460
5. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 47.46 368

Kategoria E

1. ZIELIŃSKA, Joanna 65 Warsaw Masters Team 39.04 789
Rekord Polski Kobiet - kat. E
2. OLSZEWSKA, EDYTA 64 Warsaw Masters Team 40.78 692
3. MRÓZ, Anna 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 41.03 680
4. PUCHALSKA, JOANNA 64 Sopot Masters 41.30 666
5. STĘPIEŃ, EWA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 42.25 622
6. LOGVINOVA, TATYANA 64 Pregel 43.63 565
7. MICHALSKA, ANNA 64 Im 2010 Warszawa 45.53 497
8. CZERNIAKIEWICZ, DOROTA 62 Masters Chełm 50.86 357
9. MROZIŃSKA, Bożena 62 UKS Wodnik 29 Katowice 53.72 302
10. FIGIELSKA, Agata 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 57.63 245
11. PIETRZYK, HALINA 64 Masters Chełm 1:25.52 75

Kategoria F

1. MAZUREK, Katarzyna 59 Gdynia Masters 42.89 690
2. CINELIENE, MARGARITA 56 Torpedos Marijampole 43.79 648
3. GÓRECKA, Małgorzata 60 Toruńczyk Masters Toruń 47.22 517
4. RADKOWIAK, Danuta 60 Gdynia Masters 48.92 465
5. DĄBROWSKA, ZOFIA 58 SiKReT GLIWICE 51.69 394
6. GOJLIK, DANUTA 60 Victory Masters Elbląg 53.56 354
7. NIEMCZYK, Beata 57 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 54.70 332
8. DĘBCZYŃSKA, MARIOLA 57 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 57.63 284
9. VISKANTIENE, VIOLETA 58 Torpedos Marijampole 58.39 273
10. PUCHALSKA, Ewa 58 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:10.52 155

Kategoria G

1. BARTNINKIENE, GAILA 54 Torpedos Marijampole 49.80 460
2. KANIA, Hanka 54 Gdynia Masters 50.17 450
3. REDLARSKA, BEATA 52 Sopot Masters 1:00.66 255
4. KARWICKA, Danuta 54 UKS Victoria Józefów 1:17.56 122

Kategoria H

1. BUCZKOWSKA, Maria 46 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 47.15 548
2. JOKUBAITIENE, IRENA 48 Takas Kaunas 53.29 380
3. MAZETIENE, ALDONA 48 Torpedos Marijampole 1:00.81 255
4. MLECZKO, MARIA 46 Masters Wisła Kraków 1:05.41 205

Kategoria I

1. FECICA, Krystyna 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 50.33 660
2. KOWALSKA, Stefania 44 Gdynia Masters 56.14 476
3. ZIELIŃSKA, Anna 42 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:17.66 179

Kategoria J

1. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 1:23.38 152
2. FILIPOWSKA, IRENA 37 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:31.14 116
3. WITKOWSKA, KRYSTYNA 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:35.17 102

Kategoria K

1. LIPNIACKA, Maja 31 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:54.60 69

Kategoria L

1. WILCZYNSKA, Wacława 28 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 1:56.51 98

Kategoria M

1. KOWALEWSKA, Danuta 23 Gdynia Masters 1:49.32 249
Rekord Polski Kobiet - kat. M


<< TOP >>
Konkurencja 22
2010-11-13 - 16:10
Mężczyzn, 50m klasyczny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. STASIACZEK, Michał 84 Wrocławski Park Wodny 30.64 787
2. LISZEWSKI, RAFAŁ 84 KS Warta Poznań 32.17 680
3. CIMICKI, Tomasz 84 Wrocławski Park Wodny 33.04 627
4. BABANKO, MAKSYM 81 Mława 33.73 590
5. TOMCZYK, Konrad 81 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 35.31 514

Kategoria B

1. KOPKA, MACIEJ 78 KS Warta Poznań 33.71 667
2. GOLON, MARIUSZ 78 Niezrzeszony Gdynia 34.62 616
3. SKROK, Michał 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 34.63 615
4. CIEŚLIŃSKI, Paweł 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 37.13 499
5. JAWORSKI, Marcin 77 UKS Victoria Józefów 39.62 411

Kategoria C

1. DASZUTA, Maciej 73 Masters Białystok 33.79 619
2. DYMANUS, Robert 73 Warsaw Masters Team 34.08 604
3. JAŹWIŃSKI, PAWEŁ 72 Ośrodek Sportu I Rekreacji Poniatowa 34.47 583
4. OPALIŃSKI, Paweł 74 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 36.46 493
5. LESZCZYŃSKI, Miroslaw 71 Masters-Kraśnik 37.82 442
6. KORZYCKI, Marcin 74 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 40.39 362
7. WILKOWSKI, LESZEK 71 Sopot Masters 40.98 347
8. WOŹNICKI, Robert 72 MKP Szczecin 43.25 295

Kategoria D

1. DEBSKI, Wiktor 69 NieZrzeszony 34.13 645
2. CHODYNA, JANUSZ 67 Kormoran Olsztyn 34.36 632
3. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 34.61 619
4. STEPONAVICIUS, NERIMANTAS 67 Takas Kaunas 34.72 613
5. TOBOLSKI, TOMASZ 70 Start Poznań 37.52 486
6. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 37.81 474
7. KOŚMIDER, Jan 66 Warsaw Masters Team 38.27 458
8. WOLSKI, WOJCIECH 66 Masters Kraków 38.83 438
9. LEWANDOWSKI, Andrzej 68 Warsaw Masters Team 39.81 406
10. ZACH, Paweł 68 Entre.pl 48.56 224
11. ZIELIŃSKI, Robert 68 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 49.03 217

Kategoria E

1. BARSKI, Piotr 65 Sinnet T.C. Warszawa 33.82 749
Rekord Polski Mężczyzn - kat. E
2. WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW 62 KS Warta Poznań 36.87 578
3. JUODESKA, ARLANDAS 61 Takas Kaunas 37.34 556
4. SEWERYŃSKI, DARIUSZ 61 NieZrzeszony 37.82 535
5. KAŹMIERCZAK, Krzysztof 61 Uniwersytet Medyczny Łódź 38.43 510
6. EZKOV, VADIM 65 Pregel 38.53 506
7. DOMAŃSKI, KONRAD 62 Rutyna Mosty 39.53 469
8. FOELSKE, Marco 64 CityZen AZS AWF Poznań 40.01 452
9. GRUDNIEWSKI, LESZEK 65 SiKReT GLIWICE 46.27 292

Kategoria F

1. MATUSIK, Mirosław 56 Masters Białystok 35.51 745
2. MROZIŃSKI, Jerzy 59 UKS Wodnik 29 Katowice 36.76 672
3. NIEDBAŁOWSKI, Jarosław 58 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 38.19 599
4. KRASNODĘBSKI, ZBIGNIEW 56 T.p.Masters Opole 40.30 510
5. ADAMSKI, JACEK 60 Start Poznań 41.27 474
6. OBIEDZIŃSKI, TADEUSZ 59 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 41.66 461
7. MIŃSKI, Andrzej 56 Zawodnik niezrzeszony 43.84 396
8. RODZIEWICZ, CZESŁAW 57 Masters Płońsk 44.38 381
9. KORPETTA, Wojciech 59 Niezrzeszeni.pl 46.13 340
10. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 49.09 282
11. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 49.19 280
12. CHITRUSZKO, KRZYSZTOF 56 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 54.98 200

Kategoria G

1. NOWAK, MICHAŁ 52 UCSiR Warszawa 35.88 792
2. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 37.99 668
3. WĄSIK, BOGDAN 55 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 39.73 584
4. STARUCH, Wojciech 54 Niezrzeszeni.pl 40.17 565
5. IRCZYK, Leon 51 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 49.25 306

Kategoria H

1. WICZEL, ROMAN 48 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 40.97 584
2. MIKOŁAJCZYK, Czesław 50 Flota Gdynia 43.36 493
3. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 44.03 471
4. JARZYNA, Włodzimierz 49 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 44.09 469
5. ZIENTARA, Henryk 46 Toruńczyk Masters Toruń 49.69 327
6. GUOGA, ANTANAS 48 Takas Kaunas 49.87 324
7. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 53.71 259
8. DASZYŃSKI, Andrzej 48 MASTERS Bolesławiec 58.62 199
9. BOBOLI, Jan 48 Warsaw Masters Team 1:03.97 153

Kategoria I

1. BUCZKOWSKI, Władysław 42 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 40.63 706
2. BEDNAREK, Lech 41 Flota Gdynia 43.92 559
3. ISZORO, HENRYK 44 Victory Masters Elbląg 48.99 403
4. GOLIK, JANUSZ 41 Masters Chełm 49.33 394

Kategoria J

1. FECICA, Daniel 40 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 43.56 676
2. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 43.78 665
3. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 53.33 368
4. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 56.52 309
5. PRZELICKI, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:06.55 189

Kategoria K

1. KIELAR, Jan 33 Flota Gdynia 57.26 343
2. SZMYT, Edmund 34 Start Poznań 1:15.86 147

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 50.06 728
2. WIELEBSKI, Stanisław 29 Flota Gdynia 1:14.84 217


<< TOP >>
Konkurencja 23
2010-11-13 - 16:20
Kobiet, 200m motylkowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria B

1. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 3:43.08 267 49.71 57.81 59.67 55.89

Kategoria C

1. KOWALCZYK, ANNA 72 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 3:41.08 276 48.34 57.65 58.66 56.43

Kategoria D

1. STOBNICKA, Justyna 69 Warsaw Masters Team 3:43.02 281 51.12 55.96 57.72 58.22

Kategoria E

1. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 3:55.26 337 50.81 58.51 1:02.96 1:02.98

Kategoria G

1. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 4:34.56 310 1:00.56 1:11.26 1:11.37 1:11.37

Kategoria I

1. FECICA, Krystyna 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 4:02.93 584 55.08 1:03.23 1:04.59 1:00.03


<< TOP >>
Konkurencja 24
2010-11-13 - 16:30
Mężczyzn, 200m motylkowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. DRZEWIŃSKI, Łukasz 84 Warsaw Masters Team 2:15.81 796 29.92 34.66 34.83 36.40
2. PRZYBYLSKI, Piotr 81 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 2:55.11 371 39.19 45.72 46.55 43.65

Kategoria B

1. CIEŚLIŃSKI, Paweł 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:03.48 322 40.99 46.48 49.07 46.94

Kategoria C

1. MAŃCZAK, JAKUB 71 KS Delfin Gdynia 2:41.65 518 34.46 41.51 44.32 41.36
2. SZUREK, SŁAWOMIR 71 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 3:23.96 258 42.65 51.51 57.32 52.48
3. LUTKOWSKI, TOMASZ 75 Start Poznań 3:28.44 241 41.67 52.40 56.70 57.67

Kategoria D

1. BURINSKAS, ARVYDAS 69 Takas Kaunas 2:48.98 460 36.84 42.10 44.75 45.29
2. TOBOLSKI, TOMASZ 70 Start Poznań 3:06.72 341 38.52 46.81 50.97 50.42

Kategoria E

1. RADOMSKI, Mirosław 63 Victory Masters Elbląg 3:00.70 483 40.41 46.01 48.27 46.01
2. THIEM, JACEK 63 KS Warta Poznań 3:10.95 409 44.01 47.90 50.31 48.73
3. NIEDŹWIEDŹ, TOMASZ 63 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 3:45.13 249 50.33 56.76 59.87 58.17

Kategoria F

1. GABIEC, MARIUSZ 58 Sopot Masters 2:43.63 774 36.37 41.32 42.70 43.24
2. LORKOWSKI, Robert 60 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:13.23 470 40.76 50.12 53.13 49.22
3. SKRZYPEK, STEFAN 56 Redeco Wrocław 3:22.71 407 44.77 48.72 53.36 55.86
4. NAJGEBURSKI, Stefan 57 Sl Salos Cortile 3:41.83 310 48.34 56.17 59.36 57.96
5. ŁATECKI, WŁODZIMIERZ 57 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 4:54.94 132 1:03.49 1:18.63 1:17.56 1:15.26
NIE UK. SZYMIK, Piotr 60 Wodnik Siemianowice Śląskie 43.03 51.02 56.67

Kategoria G

1. BRYNIAK, JAN 53 T.p.Masters Opole 3:22.53 424 43.48 50.06 53.34 55.65
2. PALEOLOG, JERZY 55 Lubelskie Towarzystwo Pływackie 3:29.91 381 45.68 54.26 54.23 55.74
3. OSSOWSKI, ALEKSANDER 53 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 4:02.60 247 50.02 59.27 1:07.24 1:06.07
4. WASIUK, Janusz 53 Masters-Kraśnik 4:33.84 171 1:01.16 1:12.18 1:15.01 1:05.49
5. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 5:11.97 116 1:05.07 1:16.39 1:25.36 1:25.15

Kategoria H

1. MLECZKO, ANDRZEJ 47 Masters Wisła Kraków 3:58.17 315 49.71 1:00.27 1:03.53 1:04.66
2. DASZYŃSKI, Andrzej 48 MASTERS Bolesławiec 4:15.20 256 52.72 1:05.37 1:08.39 1:08.72
3. BANTKOWSKI, Jan 49 Toruńczyk Masters Toruń 4:43.92 186 1:04.38 1:12.93 1:15.75 1:10.86
4. FILIPIAK, Fabian 48 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:45.39 183 56.80 1:06.08 1:13.77 1:28.74
5. PŁONKA, Janusz 48 Flota Gdynia 4:54.59 166 1:04.24 1:14.35 1:20.15 1:15.85

Kategoria I

1. GOLIK, JANUSZ 41 Masters Chełm 4:35.53 295 1:01.26 1:10.72 1:13.68 1:09.87
2. DYMECKI, ZBIGNIEW 41 Sosnowiec 5:17.16 193 1:06.02 1:21.11 1:25.82 1:24.21

Kategoria J

1. BUGLA, Rudolf 40 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 4:28.15 376 59.05 1:09.01 1:11.27 1:08.82
2. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 5:17.27 227 1:09.10 1:21.40 1:24.55 1:22.22


<< TOP >>
Konkurencja 25
2010-11-13 - 16:55
Mieszane, 4 x 50m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Czas Pkt.
1. Pregel 1 Pregel 2:00.57
KARAKCHIEV, SERGEY
LYUBAVIN, VICTOR
68
66
27.33
26.56
VERYUKINA, OLGA
LOGVINOVA, TATYANA
73
64
25.06
41.62
2. Sopot Masters 3 Sopot Masters 2:04.58
PUCHALSKA, JOANNA
MACIEJOWSKA, ANNA
64
60
32.60
33.99
GABIEC, MARIUSZ
GORBACZOW, DARIUSZ
58
58
28.74
29.25
3. Torpedos Marijampole 1 Torpedos Marijampole 2:11.75
KRASAUSKAS, VILMANTAS
BARTNINKIENE, GAILA
64
54
28.57
39.44
PRANCKEVICIENE, JURATE
VIRBICKAS, ARUNAS
75
66
33.53
30.21
4. Masters-Kraśnik 3 Masters-Kraśnik 2:14.02
MŁODZIANOWSKA, Joanna
CIS, Andrzej
67
60
31.85
34.78
SZYMULA, Joanna
LESZCZYŃSKI, Miroslaw
75
71
36.05
31.34
5. Pregel 1 Pregel 2:15.26
YANOCHKIN, SERGEY
AVDEEV, VITALIY
56
49
31.89
34.53
KILINA, MARINA
ALESHCHENKO, NATALIA
63
57
34.14
34.70
6. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:19.93
MRÓZ, Anna
KORZYCKI, Marcin
65
74
34.92
36.00
KĄDZIELEWSKA, Beata
TOMCZYK, Konrad
65
81
39.15
29.86
7. CityZen AZS AWF Poznań 1 CityZen AZS AWF Poznań 2:20.63
GEIGER, Joanna
FOELSKE, Marco
69
64
40.89
30.37
KUBICKA, Arleta
GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz
59
85
43.18
26.19
8. Niezrzeszeni.pl 1 Niezrzeszeni.pl 2:22.32
STARUCH, Wojciech
VARELA-MACHADO, Lina
54
77
33.65
35.06
WAWER, Matylda Katarzyna
KORPETTA, Wojciech
60
59
37.56
36.05
9. UKS Wodnik 29 Katowice 2 UKS Wodnik 29 Katowice 2:30.63
KULCZYK, Krzysztof
NICPOŃ, Krystyna
52
40
31.93
54.79
MRÓZ, Edyta
MROZIŃSKI, Jerzy
79
59
32.53
31.38
10. Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 3:15.09
,
,
1:09.84
44.80
,
,
42.28
38.17
11. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3:20.45
FIGIELSKA, Agata
NIEMCZYK, Beata
65
57
57.15
44.22
GREMBLICKI, Andrzej
FILIPIAK, Fabian
41
48
52.70
46.38
12. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:01.68
LIPNIACKA, Maja
ZIELIŃSKA, Anna
31
42
ZIELIŃSKI, Robert
FIGIELSKI, Grzegorz
68
53
34.42
34.78
13. Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 4:15.64
WITKOWSKA, KRYSTYNA
FILIPOWSKA, IRENA
40
37
1:31.00
1:11.29
PRZELICKI, RYSZARD
SZWEDOWICZ, RYSZARD
40
40
45.51
47.84

PK Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 2:12.67
PRZYBYLSKI, Piotr
MZYK, Elżbieta
81
75
28.06
35.60
,
GAPIŃSKA, Agnieszka

84
39.64
29.37


<< TOP >>
Konkurencja 26
2010-11-13 - 17:05
Kobiet, 200m grzbietowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. KORNAŚ, Sylwia 83 UKS Wodnik 29 Katowice 3:25.63 284 46.92 51.78 53.86 53.07

Kategoria B

1. MRÓZ, Edyta 79 UKS Wodnik 29 Katowice 2:52.82 521 40.80 44.75 44.55 42.72
2. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 2:54.24 508 42.75 43.81 44.77 42.91
3. GORGOWICZ, EWA 80 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 3:06.68 413 43.69 46.22 48.38 48.39
4. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 3:50.19 220 56.82 58.05 59.69 55.63

Kategoria C

1. KOWALCZYK, ANNA 72 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 3:21.28 325 48.07 51.15 52.07 49.99
2. SZYMULA, Joanna 75 Masters-Kraśnik 3:35.67 264 49.94 55.02 57.12 53.59

Kategoria D

1. SERBIN, Małgorzata 66 MKP Szczecin 2:50.30 623 40.64 43.74 44.26 41.66
2. SIKORSKA, Małgorzata 66 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 3:05.52 482 44.41 46.20 47.42 47.49
3. PIWOWARCZYK, Elżbieta 66 Masters Białystok 3:07.70 465 43.34 47.62 48.80 47.94

Kategoria E

1. KĄDZIELEWSKA, Beata 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3:19.77 536 47.03 51.36 50.48 50.90
2. KOTECKA, ANNA 65 KS Warta Poznań 3:27.45 479 48.28 52.21 53.62 53.34
3. ŻMUDA, ZOFIA 62 T.p.Masters Opole 3:36.69 420 49.38 55.17 56.06 56.08
4. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 3:38.79 408 50.50 56.21 57.80 54.28
5. JANISZEWSKA, URSZULA 64 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 4:32.82 210 1:04.86 1:09.05 1:10.97 1:07.94

Kategoria F

1. SZAŁA, EWA 59 Start Poznań 3:08.83 744 43.03 48.16 49.04 48.60
2. POLAŃCZYK, Renata 59 Gdynia Masters 3:35.26 502 50.28 53.60 57.60 53.78
3. KRZYSZTOFIK, Anna 60 Gdynia Masters 3:40.05 470 53.99 56.10 55.98 53.98
4. PUCHALSKA, Ewa 58 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 6:00.18 107 1:23.64 1:38.47 1:34.58 1:23.49

Kategoria G

1. MIERWALD, Ewa 54 Flota Gdynia 3:46.01 553 50.83 57.12 57.74 1:00.32
2. DOŁŻYŃSKA, Jola 51 Flota Gdynia 4:07.49 421 58.30 1:01.96 1:04.53 1:02.70
3. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 4:26.88 335 59.58 1:09.95 1:08.98 1:08.37

Kategoria H

1. OLECHNICKA, Witosława 50 Flota Gdynia 3:38.67 647 48.97 55.13 57.61 56.96
2. YLIENE, ALEKSANDRA 48 Takas Kaunas 4:11.64 424 56.23 1:04.00 1:08.17 1:03.24

Kategoria J

1. NICPOŃ, Krystyna 40 UKS Wodnik 29 Katowice 4:20.01 595 57.92 1:05.73 1:08.82 1:07.54

Kategoria K

DYSKW. WALKOWICZ, Urszula 32 UKS Wodnik 29 Katowice 5:37.86 1:21.38 1:26.72 1:27.20 1:22.56
G-7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 27
2010-11-13 - 17:25
Mężczyzn, 200m grzbietowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. RADOMSKI, GRZEGORZ 84 T.p.Masters Opole 2:14.20 807 30.98 33.70 34.78 34.74
2. KODUR, PIOTR 83 KS Warta Poznań 2:29.25 586 34.22 38.26 39.04 37.73
3. TOMCZYK, Konrad 81 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:38.07 494 38.29 40.10 40.58 39.10
4. BORODAI, DMYTRO 83 KS Warta Poznań 2:52.68 378 40.46 43.95 45.46 42.81

Kategoria B

1. KACZMAREK, Marcin 77 Warsaw Masters Team 2:13.19 855 31.05 34.02 34.74 33.38
Rekord Polski Mężczyzn - kat. B
2. SUWARA, PIOTR 79 Sopot Masters 2:43.16 465 37.85 41.11 42.52 41.68

Kategoria C

1. KERSEVICIUS, LINAS 71 Takas Kaunas 2:29.05 621 34.80 38.32 38.00 37.93
2. BARAN, Robert 75 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:29.57 614 34.40 37.40 39.32 38.45
3. JAŹWIŃSKI, PAWEŁ 72 Ośrodek Sportu I Rekreacji Poniatowa 2:30.65 601 35.06 38.04 38.86 38.69
4. DOBRZYŃSKI, Arkadiusz 75 Warsaw Masters Team 2:37.53 526 36.44 39.08 40.43 41.58
5. KALBARCZYK, Waldemar 71 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:48.74 428 39.54 42.71 44.17 42.32
6. WILKOWSKI, LESZEK 71 Sopot Masters 3:07.61 311 42.40 46.39
7. JÓZEFOWSKI, Rafał 74 Przemyśl 3:11.78 291 41.99 47.86 50.44 51.49
8. SZUREK, SŁAWOMIR 71 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 3:18.08 264 47.88 49.73 50.88 49.59

Kategoria D

1. ROTER, Marek 68 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:25.83 802 33.61 37.19 37.44 37.59
2. KARAKCHIEV, SERGEY 68 Pregel 2:37.47 637 36.31 40.16 41.11 39.89
3. SKOCZYLAS, Tomasz 66 UKS Wodnik 29 Katowice 2:53.51 476 38.73 43.62 45.81 45.35
4. PRZYBYLSKI, Adam 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:04.35 397 43.05 47.17 48.47 45.66
5. STACHURSKI, IRENEUSZ 69 Dwójka Masters Częstochowa 3:43.21 223 53.58 56.91 57.68 55.04

Kategoria E

1. JANUSZKIEWICZ, ZBIGNIEW 62 T.p.Masters Opole 2:32.28 792 35.07 37.94 39.35 39.92
2. FOELSKE, Marco 64 CityZen AZS AWF Poznań 2:58.22 494 40.62 45.58 47.23 44.79
3. TWAROWSKI, Andrzej 65 Masters Białystok 3:09.01 414 42.87 48.30 50.23 47.61

Kategoria F

1. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 2:47.80 699 39.72 42.35 43.01 42.72
2. SENFELDAS, GEDIMINAS 59 Torpedos Marijampole 3:04.21 528 43.95 46.78 48.21 45.27
3. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 3:10.30 479 43.93 46.76 51.01 48.60
4. KORPETTA, Wojciech 59 Niezrzeszeni.pl 3:33.11 341 47.69 54.55 57.04 53.83
5. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters-Kraśnik 3:34.93 332 48.19 55.47 56.72 54.55
6. PUCHALSKI, Bogdan 56 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 3:56.76 249 52.63 1:01.37 1:02.63 1:00.13

Kategoria G

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 2:37.74 870 36.73 39.77 40.67 40.57
2. ŁUKASZEWICZ, PAWEŁ 55 Start Poznań 3:03.97 548 40.99 44.66 48.18 50.14
3. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 3:22.06 414 46.93 51.27 52.83 51.03
4. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 4:00.14 246 59.70 1:03.22 1:01.56 55.66
5. WASIUK, Janusz 53 Masters-Kraśnik 4:23.55 186 59.84 1:06.16 1:09.99 1:07.56
DYSKW. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 3:17.19 46.20 51.80 50.86 48.33
G-8 - Wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonaniem nawrotu

Kategoria H

1. JARZYNA, Włodzimierz 49 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:33.07 438 50.28 56.93 55.99 49.87
2. POLOCZEK, Bernard 47 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:41.07 392 48.55 56.56 58.34 57.62
3. FILIPIAK, Fabian 48 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:08.30 277 58.31 1:04.17 1:04.41 1:01.41

Kategoria I

1. LESIŃSKI, Jacek 44 TS Olimpia Poznań 3:37.57 516 48.91 54.98 57.18 56.50
2. FRENKEL, Aleksander 44 Flota Gdynia 3:57.15 398 55.96 1:00.69 1:02.58 57.92
3. DZIEKOŃSKI, EDWARD 43 Białystok 3:58.42 392 59.41 1:00.09 1:00.84 58.08

Kategoria J

1. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 4:02.55 446 55.64 1:01.13 1:03.58 1:02.20
2. BUGLA, Rudolf 40 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 4:25.06 341 1:03.34 1:09.97 1:06.11 1:05.64
3. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 4:35.53 304 1:02.32 1:13.11 1:10.19 1:09.91
4. KOROLKO, Edward 40 Toruńczyk Masters Toruń 4:50.77 258 1:04.85 1:17.08 1:14.07 1:14.77
5. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 5:38.36 164 1:11.32 1:26.67 1:32.49 1:27.88

Kategoria K

1. LUDWICZAK, ZBIGNIEW 33 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 4:44.75 287 1:08.03 1:11.96 1:13.08 1:11.68
2. FROM, KAZIMIERZ 32 WOPR Kutno 6:13.94 126 1:22.39 1:36.83 1:37.12 1:37.60

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 4:22.24 480 1:00.52 1:07.64 1:08.74 1:05.34


<< TOP >>
Konkurencja 28
2010-11-13 - 18:00
Kobiet, 100m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. GAPIŃSKA, Agnieszka 84 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:11.52 771 33.20 38.32
2. BOLEWSKA, Magdalena 84 Toruńczyk Masters Toruń 1:11.96 757 34.10 37.86
3. KUBICKA, Agnieszka 84 CityZen AZS AWF Poznań 1:20.63 538 37.75 42.88
4. KWATERA, JOANNA 84 Masters Wisła Kraków 1:43.29 256 53.20 50.09

Kategoria B

1. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 1:20.78 521 38.00 42.78
2. ROGOZIŃSKA, Magdalena 77 Toruńczyk Masters Toruń 1:21.29 511 38.68 42.61
3. GORGOWICZ, EWA 80 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 1:28.19 400 41.62 46.57
4. VARELA-MACHADO, Lina 77 Niezrzeszeni.pl 1:37.46 297 45.86 51.60

Kategoria C

1. SULEWSKA, Beata 72 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:17.09 677 37.61 39.48
2. VERYUKINA, OLGA 73 Pregel 1:18.31 646 36.62 41.69
3. JARECKA, Monika 74 Warsaw Masters Team 1:21.25 578 38.53 42.72
4. JANECZKO, ANNA 72 Masters Wisła Kraków 1:33.47 379 42.84 50.63
5. MZYK, Elżbieta 75 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:40.25 307 49.75 50.50

Kategoria D

1. ZUBEL, BEATA 68 K.U.AZS Uniwersytet Szczeciński 1:19.01 648 37.18 41.83
2. KULIŚ, MARIOLA 66 Masters Kraków 1:19.87 627 37.17 42.70
3. KIJEWSKA, Iwona 70 Sl Salos Cortile 1:27.44 478 41.75 45.69
4. PETECKA, Maria 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:30.33 433 42.67 47.66
5. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 1:39.59 323 44.59 55.00

Kategoria E

1. KILINA, MARINA 63 Pregel 1:22.92 647 39.02 43.90
2. MRÓZ, URSZULA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:25.09 599 37.76 47.33
3. OLSZEWSKA, EDYTA 64 Warsaw Masters Team 1:26.76 565 40.10 46.66
4. KĄDZIELEWSKA, Beata 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:34.61 435 42.59 52.02
5. MROZIŃSKA, Bożena 62 UKS Wodnik 29 Katowice 1:53.15 254 54.82 58.33

Kategoria F

1. ALESHCHENKO, NATALIA 57 Pregel 1:28.10 632 41.25 46.85
2. GÓRECKA, Małgorzata 60 Toruńczyk Masters Toruń 1:33.48 529 45.87 47.61
3. MAZUREK, Katarzyna 59 Gdynia Masters 1:36.19 485 45.64 50.55
4. CINELIENE, MARGARITA 56 Torpedos Marijampole 1:40.41 426 49.67 50.74

Kategoria G

1. KANIA, Hanka 54 Gdynia Masters 1:39.83 467 47.74 52.09
2. BARTNINKIENE, GAILA 54 Torpedos Marijampole 1:42.50 431 49.21 53.29
3. MIERWALD, Ewa 54 Flota Gdynia 1:45.34 397 52.25 53.09
4. GRZEGORZEWSKA, Grażyna 52 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 2:00.31 267 56.55 1:03.76

Kategoria H

1. KISZCZAK, Grażyna 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:30.53 743 42.29 48.24
Rekord Polski Kobiet - kat. H
2. BUCZKOWSKA, Maria 46 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:50.90 404 53.40 57.50
3. MLECZKO, MARIA 46 Masters Wisła Kraków 3:21.99 66

Kategoria I

1. KOWALSKA, Stefania 44 Gdynia Masters 2:15.06 305 1:06.51 1:08.55

Kategoria J

DYSKW. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 2:56.18 1:30.25 1:25.93
G-9 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 29
2010-11-13 - 18:10
Mężczyzn, 100m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. STASIACZEK, Michał 84 Wrocławski Park Wodny 1:01.37 840 29.10 32.27
2. RADOMSKI, GRZEGORZ 84 T.p.Masters Opole 1:01.73 825 28.71 33.02
3. LISZEWSKI, RAFAŁ 84 KS Warta Poznań 1:04.85 712 29.70 35.15
4. CIMICKI, Tomasz 84 Wrocławski Park Wodny 1:08.22 611 33.29 34.93
5. ŁUPIŃSKI, Przemysław 84 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 1:10.58 552 31.98 38.60
6. PRZYBYLSKI, Piotr 81 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:13.40 491 35.23 38.17
7. BORODAI, DMYTRO 83 KS Warta Poznań 1:18.68 398 37.04 41.64

Kategoria B

1. KRZYŚKOW, Piotr 76 Wrocławski Park Wodny 1:06.26 680 30.78 35.48
2. SKROK, Michał 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:07.66 638 31.52 36.14
3. KOPKA, MACIEJ 78 KS Warta Poznań 1:08.01 628 31.07 36.94
4. SZULC, Jakub 76 Warsaw Masters Team 1:13.10 506 34.18 38.92
5. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 1:27.79 292 40.95 46.84

Kategoria C

1. DASZUTA, Maciej 73 Masters Białystok 1:09.14 602 31.17 37.97
2. MONCZAK, Grzegorz 73 One Man Team 1:10.88 559 33.92 36.96
3. DYMANUS, Robert 73 Warsaw Masters Team 1:11.66 541 33.26 38.40
4. WERESZCZYŃSKI, Cezary 75 Wrocławski Park Wodny 1:14.14 488 32.74 41.40
5. ZEMBALA, TOMASZ 71 Niezrzeszony Kielce 1:29.85 274 43.11 46.74

Kategoria D

1. STUCHLIK, Tadeusz 69 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:05.77 826 30.09 35.68
2. SKORYKOW, Andrzej 69 Warsaw Masters Team 1:06.16 812 29.76 36.40
3. ZAPALSKI, TOMASZ 70 Sopot Masters 1:07.07 779 31.55 35.52
4. MONCZAK, PIOTR 67 Start Poznań 1:07.84 753 32.18 35.66
5. WOLSKI, WOJCIECH 66 Masters Kraków 1:25.13 381 39.89 45.24

Kategoria E

1. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Masters Białystok 1:10.79 725 32.91 37.88
2. LATECKI, GRZEGORZ 65 Victory Masters Elbląg 1:11.10 716 32.36 38.74
3. JUODESKA, ARLANDAS 61 Takas Kaunas 1:13.91 637 33.90 40.01
4. SEWERYŃSKI, DARIUSZ 61 NieZrzeszony 1:17.24 558 37.07 40.17
5. WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW 62 KS Warta Poznań 1:17.27 557 36.96 40.31
6. EZKOV, VADIM 65 Pregel 1:21.35 478 39.78 41.57
7. NIEDŹWIEDŹ, TOMASZ 63 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:31.71 333 44.91 46.80

Kategoria F

1. GORBACZOW, DARIUSZ 58 Sopot Masters 1:11.20 779 33.14 38.06
2. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 1:17.23 610 36.88 40.35
3. MROZIŃSKI, Jerzy 59 UKS Wodnik 29 Katowice 1:17.37 607 36.26 41.11
4. MATUSIK, Mirosław 56 Masters Białystok 1:18.46 582 37.28 41.18
5. YANOCHKIN, SERGEY 56 Pregel 1:22.03 509 37.33 44.70
6. BENDIG, JERZY 58 Sopot Masters 1:23.53 482 40.08 43.45
7. MINKIEWICZ, JERZY 56 T.p.Masters Opole 1:23.59 481 39.40 44.19
8. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 1:24.86 460 39.66 45.20
9. KRASNODĘBSKI, ZBIGNIEW 56 T.p.Masters Opole 1:25.43 451 40.51 44.92
10. ADAMSKI, JACEK 60 Start Poznań 1:31.49 367 44.32 47.17
11. OBIEDZIŃSKI, TADEUSZ 59 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:32.78 352 44.49 48.29
12. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 2:01.26 157 58.88 1:02.38

Kategoria G

1. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 1:17.88 666 38.00 39.88
2. NOWAK, MICHAŁ 52 UCSiR Warszawa 1:18.29 655 38.11 40.18
3. MIKOSZA, OLGIERD 51 T.p.Masters Opole 1:23.55 539 37.15 46.40
4. KULCZYK, Krzysztof 52 UKS Wodnik 29 Katowice 1:24.91 514 38.27 46.64
5. STARUCH, Wojciech 54 Niezrzeszeni.pl 1:31.28 413 42.80 48.48

Kategoria H

1. RUBASZKIEWICZ, ANDRZEJ 49 UCSiR Warszawa 1:20.19 721 35.93 44.26
2. KISZCZAK, Stanisław 48 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:31.03 492 42.44 48.59
3. MIKOŁAJCZYK, Czesław 50 Flota Gdynia 1:32.02 477 45.22 46.80
4. WICZEL, ROMAN 48 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:33.72 451 46.35 47.37
5. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 1:41.94 351 45.89 56.05
6. PŁONKA, Janusz 48 Flota Gdynia 2:03.30 198 1:02.76 1:00.54

Kategoria I

1. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 1:24.12 725 39.53 44.59
2. BUCZKOWSKI, Władysław 42 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:29.67 598 45.35 44.32
3. LESIŃSKI, Jacek 44 TS Olimpia Poznań 1:34.58 510 44.98 49.60
4. FRENKEL, Aleksander 44 Flota Gdynia 1:43.41 390 49.42 53.99
5. DYMECKI, ZBIGNIEW 41 Sosnowiec 1:55.89 277 56.91 58.98

Kategoria J

1. BASTEK, Ewald 39 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:27.14 694 41.02 46.12
2. LEWANDOWSKI, ZYGMUNT 37 KP Delfin Inowrocław 1:46.23 383 50.05 56.18
3. WOSK, TADEUSZ 37 Masters Chełm 2:58.50 80 1:26.61 1:31.89


<< TOP >>
Konkurencja 30
2010-11-13 - 18:30
Kobiet, 100m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. GAPIŃSKA, Agnieszka 84 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:05.81 665 31.96 33.85
2. KUBICKA, Agnieszka 84 CityZen AZS AWF Poznań 1:12.06 507 35.70 36.36

Kategoria B

1. SARKAUSKAITE, JURATE 79 Takas Kaunas 1:09.61 580 32.50 37.11
2. MRÓZ, Edyta 79 UKS Wodnik 29 Katowice 1:10.11 567 33.27 36.84
3. FRYDRYCH, Katarzyna 78 Warsaw Masters Team 1:11.14 543 33.04 38.10
4. VARELA-MACHADO, Lina 77 Niezrzeszeni.pl 1:25.28 315 41.17 44.11

Kategoria C

1. ROGALA-ŁUKASZEWICZ, SABINA 73 Start Poznań 1:13.05 493 35.58 37.47
2. PRANCKEVICIENE, JURATE 75 Torpedos Marijampole 1:19.80 378 37.37 42.43
3. JANECZKO, ANNA 72 Masters Wisła Kraków 1:19.91 376 38.51 41.40
4. SZYMULA, Joanna 75 Masters-Kraśnik 1:22.50 342 40.03 42.47
5. MZYK, Elżbieta 75 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1:25.47 307 40.55 44.92

Kategoria D

1. SERBIN, Małgorzata 66 MKP Szczecin 1:06.32 703 32.17 34.15
2. SIKORSKA, Małgorzata 66 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 1:12.81 531 35.24 37.57
3. PIWOWARCZYK, Elżbieta 66 Masters Białystok 1:13.14 524 34.68 38.46
4. GOŹDZIEJEWSKA, ANNA 67 Kormoran Olsztyn 1:14.96 486 34.83 40.13
5. WYSOCKA, KLAUDIA 66 Masters Kraków 1:15.00 486 36.32 38.68
6. GEIGER, Joanna 69 CityZen AZS AWF Poznań 1:27.71 303 42.29 45.42

Kategoria E

1. ZIELIŃSKA, Joanna 65 Warsaw Masters Team 1:06.08 888 31.26 34.82
Rekord Polski Kobiet - kat. E
2. STĘPIEŃ, EWA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:18.32 533 37.38 40.94
3. MRÓZ, URSZULA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:18.33 533 37.91 40.42
4. KOTECKA, ANNA 65 KS Warta Poznań 1:23.04 447 40.18 42.86
5. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 1:26.16 400 41.77 44.39
6. MYSIAK, Katarzyna 61 Gdynia Masters 1:29.59 356 41.62 47.97
7. JANISZEWSKA, URSZULA 64 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:38.63 267 47.16 51.47
8. CZERNIAKIEWICZ, DOROTA 62 Masters Chełm 1:40.60 251 47.90 52.70
9. KOZAK, JOLANTA 61 Takas Kaunas 1:59.51 150 56.18 1:03.33

Kategoria F

1. MACIEJOWSKA, ANNA 60 Sopot Masters 1:15.75 632 36.11 39.64
2. SZAŁA, EWA 59 Start Poznań 1:19.09 556 37.35 41.74
3. WASILEWICZ, Joanna 59 Masters Białystok 1:24.38 457 40.27 44.11
4. WAWER, Matylda Katarzyna 60 Niezrzeszeni.pl 1:27.22 414 42.55 44.67
5. JACZEWSKA, BARBARA 56 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:27.39 412 40.16 47.23
6. CZAJA, ROZWITA 58 T.p.Masters Opole 1:28.28 399 41.76 46.52
7. RADKOWIAK, Danuta 60 Gdynia Masters 1:28.52 396 42.18 46.34
8. DĄBROWSKA, ZOFIA 58 SiKReT GLIWICE 1:34.09 330 42.62 51.47
9. VISKANTIENE, VIOLETA 58 Torpedos Marijampole 1:40.50 271 47.81 52.69
10. KUBICKA, Arleta 59 CityZen AZS AWF Poznań 1:44.81 238 45.19 59.62
11. NIEMCZYK, Beata 57 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:55.13 180 55.28 59.85

Kategoria G

1. KURYŁOWICZ, MONIKA 55 UCSiR Warszawa 1:23.32 556 38.83 44.49
2. GRZEGORZEWSKA, Grażyna 52 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:40.56 316 46.79 53.77
3. DOŁŻYŃSKA, Jola 51 Flota Gdynia 1:53.51 220 53.21 1:00.30
4. KARWICKA, Danuta 54 UKS Victoria Józefów 2:24.77 106 1:05.60 1:19.17

Kategoria H

1. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 1:28.43 526 41.90 46.53
2. KOSMOL, Ewa 47 Warsaw Masters Team 1:34.35 433 44.73 49.62
3. BRENDLER, Barbara 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:37.84 388 46.49 51.35
4. SZEMBERG, Anna 49 Warsaw Masters Team 1:41.89 344 47.53 54.36
5. JOKUBAITIENE, IRENA 48 Takas Kaunas 1:47.59 292 50.82 56.77

Kategoria I

1. BASTEK, Renata 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:19.88 896 37.98 41.90
2. WALCZAK, Anna 44 Gdynia Masters 1:47.64 366 50.78 56.86
3. ZIELIŃSKA, Anna 42 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:30.69 133 1:11.22 1:19.47

Kategoria J

1. NICPOŃ, Krystyna 40 UKS Wodnik 29 Katowice 2:02.68 347 55.48 1:07.20
2. WITKOWSKA, KRYSTYNA 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 2:35.62 170 1:11.94 1:23.68

Kategoria K

1. WALKOWICZ, Urszula 32 UKS Wodnik 29 Katowice 2:34.87 209 1:13.20 1:21.67
2. LIPNIACKA, Maja 31 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3:31.82 81 1:38.81 1:53.01

Kategoria L

1. WILCZYNSKA, Wacława 28 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 2:35.98 303 1:12.65 1:23.33
2. KOROL, BARBARA 26 Masters Chełm 3:47.97 97 1:51.60 1:56.37


<< TOP >>
Konkurencja 31
2010-11-13 - 18:50
Mężczyzn, 100m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. HANUZA, Bartłomiej 84 Wrocławski Park Wodny 57.00 698 26.80 30.20
2. GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz 85 CityZen AZS AWF Poznań 57.31 687 27.59 29.72
3. ŁUPIŃSKI, Przemysław 84 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 58.28 653 27.78 30.50
4. KŁOSIŃSKI, Artur 81 Toruńczyk Masters Toruń 58.68 640 28.02 30.66
5. MERMER, Michał 85 Wrocławski Park Wodny 59.30 620 27.85 31.45
6. STANOCH, JAKUB 83 KS Warta Poznań 1:00.89 573 28.82 32.07
7. ISALSKI, PRZEMYSŁAW 82 KS Warta Poznań 1:03.25 511 29.61 33.64

Kategoria B

1. MYKOWSKI, MARCIN 78 Masterskie Stowarzyszenie Pływackie "dwójka Tczew" 56.54 718 27.51 29.03
2. GOLON, MARIUSZ 78 Niezrzeszony Gdynia 1:01.05 571 28.77 32.28
3. SUWARA, PIOTR 79 Sopot Masters 1:01.27 564 29.24 32.03
4. SZULC, Jakub 76 Warsaw Masters Team 1:02.21 539 29.83 32.38
5. JAWORSKI, Marcin 77 UKS Victoria Józefów 1:05.52 461 31.01 34.51
6. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 1:12.28 344 34.86 37.42

Kategoria C

1. MONCZAK, Grzegorz 73 One Man Team 59.53 644 29.14 30.39
2. KOWALCZYK, Piotr 74 MKP Szczecin 1:00.13 625 28.38 31.75
3. BARAN, Robert 75 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:00.35 618 29.42 30.93
4. DOBRZYŃSKI, Arkadiusz 75 Warsaw Masters Team 1:00.65 609 28.57 32.08
5. OPALIŃSKI, Paweł 74 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:02.70 551 29.98 32.72
6. KALBARCZYK, Waldemar 71 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:07.01 452 30.85 36.16
7. LUTKOWSKI, TOMASZ 75 Start Poznań 1:11.50 372 33.51 37.99
8. MAZUREK, Marcin 75 Masters-Kraśnik 1:16.66 301 36.65 40.01
9. KORZYCKI, Marcin 74 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:28.95 193 40.46 48.49

Kategoria D

1. MONCZAK, PIOTR 67 Start Poznań 58.50 761 28.28 30.22
2. ZAPALSKI, TOMASZ 70 Sopot Masters 59.31 730 29.78 29.53
3. LYUBAVIN, VICTOR 66 Pregel 59.73 715 28.95 30.78
4. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 1:01.19 665 29.86 31.33
5. SKOCZYLAS, Tomasz 66 UKS Wodnik 29 Katowice 1:01.76 647 30.03 31.73
6. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 1:03.17 604 30.37 32.80
7. CHODYNA, JANUSZ 67 Kormoran Olsztyn 1:04.05 580 30.01 34.04
8. KOŚMIDER, Jan 66 Warsaw Masters Team 1:04.95 556 31.06 33.89
9. GLEB, TOMASZ 67 Victory Masters Elbląg 1:05.50 542 30.56 34.94
10. PRZYBYLSKI, Adam 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:09.50 454 32.92 36.58
11. VIRBICKAS, ARUNAS 66 Torpedos Marijampole 1:09.92 445 32.82 37.10
12. ZIELIŃSKI, Robert 68 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:17.61 326 35.18 42.43
13. LEWANDOWSKI, Andrzej 68 Warsaw Masters Team 1:18.95 309 38.45 40.50
14. ZACH, Paweł 68 Entre.pl 1:22.07 275 39.47 42.60

Kategoria E

1. BARSKI, Piotr 65 Sinnet T.C. Warszawa 58.58 817 28.20 30.38
Rekord Polski Mężczyzn - kat. E
2. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Masters Białystok 1:01.89 693 29.94 31.95
3. KRASAUSKAS, VILMANTAS 64 Torpedos Marijampole 1:02.52 672 30.11 32.41
4. LATECKI, GRZEGORZ 65 Victory Masters Elbląg 1:03.72 635 30.84 32.88
5. KABECIUS, REMIGIJUS 61 Takas Kaunas 1:04.07 624 30.40 33.67
6. KANIA, Waldemar 62 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 1:09.35 492 33.42 35.93
7. THIEM, JACEK 63 KS Warta Poznań 1:15.58 380 34.77 40.81
8. TWAROWSKI, Andrzej 65 Masters Białystok 1:17.45 353 36.29 41.16
9. GARBATAVICIUS, RAIMONDAS 61 Takas Kaunas 1:17.75 349 36.16 41.59

Kategoria F

1. MADEJ, LESZEK 60 Warsaw Masters Team 58.93 899 28.58 30.35
2. GORBACZOW, DARIUSZ 58 Sopot Masters 1:01.42 794 30.36 31.06
3. VILKEVICIUS, ALGIMANTAS 58 Takas Kaunas 1:04.71 679 30.36 34.35
4. DZIAREK, JACEK 59 Kołobrzeg 1:08.08 583 33.63 34.45
5. LORKOWSKI, Robert 60 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:09.65 544 33.10 36.55
6. MINKIEWICZ, JERZY 56 T.p.Masters Opole 1:09.95 537 33.45 36.50
7. BENDIG, JERZY 58 Sopot Masters 1:13.75 459 37.23 36.52
8. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 1:18.17 385 37.88 40.29
9. PUCHALSKI, Bogdan 56 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:18.44 381 37.99 40.45
10. MIŃSKI, Andrzej 56 Zawodnik niezrzeszony 1:22.35 329 39.24 43.11
11. ŁATECKI, WŁODZIMIERZ 57 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:41.76 174 47.49 54.27

Kategoria G

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 1:02.88 813 30.27 32.61
2. ZABRZAŃSKI, Alfred 54 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:09.21 609 33.05 36.16
3. ŁUKASZEWICZ, PAWEŁ 55 Start Poznań 1:11.17 560 34.10 37.07
MIKOSZA, OLGIERD 51 T.p.Masters Opole 1:11.17 560 33.26 37.91
5. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 1:11.58 551 34.41 37.17
6. KULCZYK, Krzysztof 52 UKS Wodnik 29 Katowice 1:13.13 516 34.78 38.35
7. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 1:16.19 457 36.61 39.58
8. FIGIELSKI, Grzegorz 53 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:18.75 413 38.16 40.59
9. GRZESIAK, JERZY 55 Niezrzeszony Stargard Szczeciński 1:22.97 353 40.16 42.81
10. IRCZYK, Leon 51 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 1:36.67 223 44.04 52.63

Kategoria H

1. RUBASZKIEWICZ, ANDRZEJ 49 UCSiR Warszawa 1:05.36 868 31.28 34.08
2. MLECZKO, ANDRZEJ 47 Masters Wisła Kraków 1:13.21 618 34.93 38.28
3. KORNICKI, Wiesław 49 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:15.99 552 34.88 41.11
4. AVDEEV, VITALIY 49 Pregel 1:19.13 489 37.08 42.05
5. WOLNIEWICZ, Janusz 48 Niezrzeszony Oborniki 1:22.58 430 39.01 43.57
6. GUOGA, ANTANAS 48 Takas Kaunas 1:28.09 354 41.38 46.71
7. BOBOLI, Jan 48 Warsaw Masters Team 1:31.59 315 42.13 49.46
8. BANTKOWSKI, Jan 49 Toruńczyk Masters Toruń 1:32.07 310 42.95 49.12
9. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:48.05 192 47.66 1:00.39

Kategoria I

1. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 1:16.43 645 37.77 38.66
2. BORODZIUK, Stefan 44 Warsaw Masters Team 1:24.59 475 38.91 45.68
3. DZIEKOŃSKI, EDWARD 43 Białystok 1:31.67 373 43.56 48.11
4. GREMBLICKI, Andrzej 41 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:16.00 114 1:02.81 1:13.19

Kategoria J

1. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 1:22.48 537 37.33 45.15
2. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 1:26.42 467 40.24 46.18
3. KOROLKO, Edward 40 Toruńczyk Masters Toruń 1:34.67 355 42.63 52.04
4. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:53.94 203 49.45 1:04.49

Kategoria K

1. LUDWICZAK, ZBIGNIEW 33 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:52.69 283 53.78 58.91
2. SZMYT, Edmund 34 Start Poznań 2:07.39 196 1:01.04 1:06.35
3. FROM, KAZIMIERZ 32 WOPR Kutno 2:12.29 175 58.84 1:13.45

Kategoria L

1. VIMBARAS, VLADAS 27 Takas Kaunas 2:15.94 184 1:01.23 1:14.71


<< TOP >>
Konkurencja 32
2010-11-14 - 9:00
Kobiet, 50m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. GAPIŃSKA, Agnieszka 84 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 30.46 651
2. KUBICKA, Agnieszka 84 CityZen AZS AWF Poznań 32.03 559
3. KORNAŚ, Sylwia 83 UKS Wodnik 29 Katowice 36.48 379

Kategoria B

1. SARKAUSKAITE, JURATE 79 Takas Kaunas 31.34 610
2. FRYDRYCH, Katarzyna 78 Warsaw Masters Team 31.50 600
3. MRÓZ, Edyta 79 UKS Wodnik 29 Katowice 32.26 559
4. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 33.60 495
5. VARELA-MACHADO, Lina 77 Niezrzeszeni.pl 35.71 412

Kategoria C

1. SZLAGOR, Ewa 71 Warsaw Masters Team 30.69 665
2. VERYUKINA, OLGA 73 Pregel 31.35 624
3. JARECKA, Monika 74 Warsaw Masters Team 31.89 593
4. SULEWSKA, Beata 72 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 32.28 572
5. ROGALA-ŁUKASZEWICZ, SABINA 73 Start Poznań 32.63 554
6. PRANCKEVICIENE, JURATE 75 Torpedos Marijampole 33.80 498
7. DIEDONIENE, DAIVA 73 Takas Kaunas 34.62 463
8. SZYMULA, Joanna 75 Masters-Kraśnik 35.15 443
9. MZYK, Elżbieta 75 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 37.60 362

Kategoria D

1. ZUBEL, BEATA 68 K.U.AZS Uniwersytet Szczeciński 31.61 637
2. KULIŚ, MARIOLA 66 Masters Kraków 31.94 617
3. PIWOWARCZYK, Elżbieta 66 Masters Białystok 33.35 542
4. GOŹDZIEJEWSKA, ANNA 67 Kormoran Olsztyn 33.87 517
5. WYSOCKA, KLAUDIA 66 Masters Kraków 34.33 497
6. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 36.27 421
7. GEIGER, Joanna 69 CityZen AZS AWF Poznań 40.54 302

Kategoria E

1. ZIELIŃSKA, Joanna 65 Warsaw Masters Team 29.97 829
2. STĘPIEŃ, EWA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 34.52 542
3. MRÓZ, URSZULA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 34.60 539
4. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 39.25 369
5. CZERNIAKIEWICZ, DOROTA 62 Masters Chełm 40.92 325
6. MROZIŃSKA, Bożena 62 UKS Wodnik 29 Katowice 45.12 243
7. KOZAK, JOLANTA 61 Takas Kaunas 51.14 166
8. PIETRZYK, HALINA 64 Masters Chełm 1:24.74 36

Kategoria F

1. MACIEJOWSKA, ANNA 60 Sopot Masters 33.92 634
2. MAZUREK, Katarzyna 59 Gdynia Masters 36.14 524
3. WASILEWICZ, Joanna 59 Masters Białystok 36.79 496
4. MICHALAK, ALEKSANDRA 59 Warsaw Masters Team 36.96 490
5. JACZEWSKA, BARBARA 56 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 37.87 455
6. GÓRECKA, Małgorzata 60 Toruńczyk Masters Toruń 37.91 454
7. WAWER, Matylda Katarzyna 60 Niezrzeszeni.pl 38.09 447
8. CZAJA, ROZWITA 58 T.p.Masters Opole 39.09 414
9. DĄBROWSKA, ZOFIA 58 SiKReT GLIWICE 39.87 390
10. CINELIENE, MARGARITA 56 Torpedos Marijampole 40.53 371
11. RADKOWIAK, Danuta 60 Gdynia Masters 42.73 317
12. KUBICKA, Arleta 59 CityZen AZS AWF Poznań 42.75 316
13. VISKANTIENE, VIOLETA 58 Torpedos Marijampole 43.75 295
14. DĘBCZYŃSKA, MARIOLA 57 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 50.35 193
15. PUCHALSKA, Ewa 58 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:08.19 78

Kategoria G

1. KURYŁOWICZ, MONIKA 55 UCSiR Warszawa 36.78 599
2. KANIA, Hanka 54 Gdynia Masters 38.72 514
3. BARTNINKIENE, GAILA 54 Torpedos Marijampole 39.96 467
4. GRZEGORZEWSKA, Grażyna 52 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 41.58 415
5. REDLARSKA, BEATA 52 Sopot Masters 48.33 264
6. DOŁŻYŃSKA, Jola 51 Flota Gdynia 49.77 242

Kategoria H

1. ŁUTOWICZ, Maria 50 TS Olimpia Poznań 38.50 582
2. BARBARA, Łowkis 47 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 39.87 524
3. KOSMOL, Ewa 47 Warsaw Masters Team 40.68 493
4. BRENDLER, Barbara 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 41.18 475
5. SZEMBERG, Anna 49 Warsaw Masters Team 43.74 397
6. YLIENE, ALEKSANDRA 48 Takas Kaunas 44.35 380

Kategoria I

1. BASTEK, Renata 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 35.33 954
2. SZCZEPAŃSKA, Danuta 45 Gdynia Masters 41.11 606
3. WALCZAK, Anna 44 Gdynia Masters 45.54 445

Kategoria J

1. WITKOWSKA, KRYSTYNA 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1:10.10 155

Kategoria K

1. WALKOWICZ, Urszula 32 UKS Wodnik 29 Katowice 1:06.38 222
2. LIPNIACKA, Maja 31 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:44.36 57

Kategoria L

1. WILCZYNSKA, Wacława 28 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 1:06.50 309
2. KOROL, BARBARA 26 Masters Chełm 1:49.86 68


<< TOP >>
Konkurencja 33
2010-11-14 - 9:10
Mężczyzn, 50m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. STASIACZEK, Michał 84 Wrocławski Park Wodny 24.80 770
2. LISZEWSKI, RAFAŁ 84 KS Warta Poznań 25.49 710
3. KŁOSIŃSKI, Artur 81 Toruńczyk Masters Toruń 26.51 631
4. MERMER, Michał 85 Wrocławski Park Wodny 26.52 630
5. ŁUPIŃSKI, Przemysław 84 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 26.67 619
6. GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz 85 CityZen AZS AWF Poznań 26.84 608
7. STANOCH, JAKUB 83 KS Warta Poznań 27.24 581
8. ISALSKI, PRZEMYSŁAW 82 KS Warta Poznań 27.45 568
9. PRZYBYLSKI, Piotr 81 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 28.00 535
10. BABANKO, MAKSYM 81 Mława 28.02 534

Kategoria B

1. KRZYŚKOW, Piotr 76 Wrocławski Park Wodny 24.92 793
2. MYKOWSKI, MARCIN 78 Masterskie Stowarzyszenie Pływackie "dwójka Tczew" 26.27 677
3. KOPKA, MACIEJ 78 KS Warta Poznań 27.08 618
4. SUWARA, PIOTR 79 Sopot Masters 27.37 598
5. GOLON, MARIUSZ 78 Niezrzeszony Gdynia 27.40 596
6. KAŁUŻYŃSKI, Wojciech 80 Warsaw Masters Team 31.83 380

Kategoria C

1. WERESZCZYŃSKI, Cezary 75 Wrocławski Park Wodny 26.92 635
2. DOBRZYŃSKI, Arkadiusz 75 Warsaw Masters Team 27.32 608
3. BARAN, Robert 75 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 27.42 601
4. MONCZAK, Grzegorz 73 One Man Team 28.13 557
5. OPALIŃSKI, Paweł 74 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 28.31 546
6. DYMANUS, Robert 73 Warsaw Masters Team 28.33 545
7. WILKOWSKI, LESZEK 71 Sopot Masters 29.52 482
8. MAZUREK, Marcin 75 Masters-Kraśnik 32.48 362
9. KORZYCKI, Marcin 74 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 37.33 238

Kategoria D

1. SKORYKOW, Andrzej 69 Warsaw Masters Team 26.63 771
2. ZAPALSKI, TOMASZ 70 Sopot Masters 26.96 743
3. MONCZAK, PIOTR 67 Start Poznań 27.13 729
4. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 27.22 722
5. LYUBAVIN, VICTOR 66 Pregel 27.45 704
6. STEPONAVICIUS, NERIMANTAS 67 Takas Kaunas 28.25 645
7. SKOCZYLAS, Tomasz 66 UKS Wodnik 29 Katowice 28.36 638
8. BURINSKAS, ARVYDAS 69 Takas Kaunas 28.65 619
9. KOŚMIDER, Jan 66 Warsaw Masters Team 29.08 592
10. VIRBICKAS, ARUNAS 66 Torpedos Marijampole 31.05 486
11. WOLSKI, WOJCIECH 66 Masters Kraków 32.54 422
12. LEWANDOWSKI, Andrzej 68 Warsaw Masters Team 32.72 415
13. ZIELIŃSKI, Robert 68 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 33.24 396
14. ZACH, Paweł 68 Entre.pl 37.00 287

Kategoria E

1. LATECKI, GRZEGORZ 65 Victory Masters Elbląg 27.68 696
2. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Masters Białystok 28.06 668
3. KABECIUS, REMIGIJUS 61 Takas Kaunas 28.61 630
4. JUODESKA, ARLANDAS 61 Takas Kaunas 29.34 584
5. DOMAŃSKI, KONRAD 62 Rutyna Mosty 29.64 566
6. RADOMSKI, Mirosław 63 Victory Masters Elbląg 29.96 548
7. KANIA, Waldemar 62 Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne Opole 31.29 481
8. EZKOV, VADIM 65 Pregel 31.62 466
9. WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW 62 KS Warta Poznań 32.13 445
10. GARBATAVICIUS, RAIMONDAS 61 Takas Kaunas 33.04 409
11. THIEM, JACEK 63 KS Warta Poznań 33.31 399
12. KIAUKE, AUDRIUS 61 Takas Kaunas 34.08 372
13. NIEDŹWIEDŹ, TOMASZ 63 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 35.85 320
14. NOWICKI, ROBERT 63 NieZrzeszony 39.57 238

Kategoria F

1. MADEJ, LESZEK 60 Warsaw Masters Team 27.02 827
2. GABIEC, MARIUSZ 58 Sopot Masters 27.63 774
3. GORBACZOW, DARIUSZ 58 Sopot Masters 27.87 754
4. VILKEVICIUS, ALGIMANTAS 58 Takas Kaunas 28.23 725
5. DZIAREK, JACEK 59 Kołobrzeg 30.29 587
6. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 31.13 541
LORKOWSKI, Robert 60 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 31.13 541
8. MINKIEWICZ, JERZY 56 T.p.Masters Opole 31.20 537
9. NIEDBAŁOWSKI, Jarosław 58 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 31.64 515
10. BENDIG, JERZY 58 Sopot Masters 32.17 490
11. MIŃSKI, Andrzej 56 Zawodnik niezrzeszony 36.90 325
12. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 39.52 264
13. ŁATECKI, WŁODZIMIERZ 57 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 46.78 159
DYSKW. CZUPRYN, Wojciech 58 Warsaw Masters Team 34.25
O-4 - Przedwczwsny start

Kategoria G

1. MIKOSZA, OLGIERD 51 T.p.Masters Opole 30.09 653
2. ZABRZAŃSKI, Alfred 54 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 30.58 622
3. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 30.91 602
4. KULCZYK, Krzysztof 52 UKS Wodnik 29 Katowice 31.30 580
5. ŁUKASZEWICZ, PAWEŁ 55 Start Poznań 32.36 525
6. OSSOWSKI, ALEKSANDER 53 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 33.26 483
7. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 33.62 468
8. STARUCH, Wojciech 54 Niezrzeszeni.pl 33.76 462
9. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 35.69 391
10. GRZESIAK, JERZY 55 Niezrzeszony Stargard Szczeciński 38.11 321
11. IRCZYK, Leon 51 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 40.69 264
12. WASIUK, Janusz 53 Masters-Kraśnik 42.02 239

Kategoria H

1. RUBASZKIEWICZ, ANDRZEJ 49 UCSiR Warszawa 29.48 793
2. KORNICKI, Wiesław 49 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 31.24 666
3. JARZYNA, Włodzimierz 49 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 32.90 570
4. KISZCZAK, Stanisław 48 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 34.17 509
5. AVDEEV, VITALIY 49 Pregel 34.91 477
6. WOLNIEWICZ, Janusz 48 Niezrzeszony Oborniki 35.99 435
7. BOBOLI, Jan 48 Warsaw Masters Team 36.70 411
8. PŁONKA, Janusz 48 Flota Gdynia 41.48 284
9. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 43.45 247
DYSKW. MLECZKO, ANDRZEJ 47 Masters Wisła Kraków 32.20
O-4 - Przedwczwsny start

Kategoria I

1. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 30.80 773
Rekord Polski Mężczyzn - kat. I
2. BUCZKOWSKI, Władysław 42 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 32.56 654
3. BORODZIUK, Stefan 44 Warsaw Masters Team 38.24 404
4. BEDNAREK, Lech 41 Flota Gdynia 39.69 361
5. GREMBLICKI, Andrzej 41 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 56.24 127

Kategoria J

1. BASTEK, Ewald 39 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 34.07 693
2. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 34.08 692
3. BEZZUBOVAS, PAVELAS 39 Takas Kaunas 36.49 564
4. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 36.84 548
5. KOROLKO, Edward 40 Toruńczyk Masters Toruń 39.68 438
6. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 45.45 291
7. PRZELICKI, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 48.01 247
8. BUGLA, Rudolf 40 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 51.51 200
9. WOSK, TADEUSZ 37 Masters Chełm 1:04.18 103
DYSKW. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 47.86
O-4 - Przedwczwsny start

Kategoria K

1. KIELAR, Jan 33 Flota Gdynia 50.35 276
2. FROM, KAZIMIERZ 32 WOPR Kutno 56.44 196
3. SZMYT, Edmund 34 Start Poznań 58.74 173

Kategoria L

1. VIMBARAS, VLADAS 27 Takas Kaunas 52.70 248


<< TOP >>
Konkurencja 34
2010-11-14 - 9:25
Kobiet, 100m grzbietowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. KORNAŚ, Sylwia 83 UKS Wodnik 29 Katowice 1:35.88 290 46.44 49.44

Kategoria B

1. SARKAUSKAITE, JURATE 79 Takas Kaunas 1:20.81 533 39.95 40.86
2. KOWALCZYK-KĘDZIERSKA, Alicja 80 UKS Victoria Józefów 1:24.02 474 41.49 42.53
3. GORGOWICZ, EWA 80 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 1:27.53 419 42.94 44.59

Kategoria C

1. KOWALCZYK, ANNA 72 Masters WOPR Kędzierzyn-koźle 1:31.02 359 44.03 46.99
2. JANECZKO, ANNA 72 Masters Wisła Kraków 1:35.33 313 46.44 48.89
3. SZYMULA, Joanna 75 Masters-Kraśnik 1:38.08 287 47.02 51.06

Kategoria D

1. SERBIN, Małgorzata 66 MKP Szczecin 1:17.48 637 37.56 39.92
2. ZUBEL, BEATA 68 K.U.AZS Uniwersytet Szczeciński 1:20.01 579 39.86 40.15
3. KULIŚ, MARIOLA 66 Masters Kraków 1:22.08 536 40.65 41.43
4. PIWOWARCZYK, Elżbieta 66 Masters Białystok 1:27.33 445

Kategoria E

1. KĄDZIELEWSKA, Beata 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:30.65 525 45.25 45.40
2. MRÓZ, URSZULA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:31.28 514 43.58 47.70
3. KOTECKA, ANNA 65 KS Warta Poznań 1:37.48 422 47.80 49.68
4. ŻMUDA, ZOFIA 62 T.p.Masters Opole 1:37.97 415 46.74 51.23
5. CZERNIAKIEWICZ, DOROTA 62 Masters Chełm 1:58.65 234 56.78 1:01.87

Kategoria F

1. SZAŁA, EWA 59 Start Poznań 1:26.64 708 42.44 44.20
2. POLAŃCZYK, Renata 59 Gdynia Masters 1:36.05 520 47.20 48.85
3. KRZYSZTOFIK, Anna 60 Gdynia Masters 1:44.41 404 51.95 52.46
4. PUCHALSKA, Ewa 58 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 2:42.89 106 1:17.34 1:25.55

Kategoria G

1. MIERWALD, Ewa 54 Flota Gdynia 1:43.94 490 51.06 52.88
2. DOŁŻYŃSKA, Jola 51 Flota Gdynia 1:52.93 382 55.03 57.90
3. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 1:58.24 333 53.61 1:04.63

Kategoria H

1. KISZCZAK, Grażyna 50 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:29.44 843 44.19 45.25
Rekord Polski Kobiet - kat. H

Kategoria I

1. WALCZAK, Anna 44 Gdynia Masters 1:49.97 594 53.43 56.54
2. ZIELIŃSKA, Anna 42 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:48.03 166 1:20.49 1:27.54

Kategoria J

1. NICPOŃ, Krystyna 40 UKS Wodnik 29 Katowice 2:00.84 587 57.99 1:02.85
Rekord Polski Kobiet - kat. J
2. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 2:44.12 234 1:22.63 1:21.49
3. FILIPOWSKA, IRENA 37 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 3:20.62 128 1:37.68 1:42.94

Kategoria K

1. LIPNIACKA, Maja 31 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3:44.43 109 1:43.02 2:01.41

Kategoria L

1. KOROL, BARBARA 26 Masters Chełm 3:50.56 181 1:50.45 2:00.11


<< TOP >>
Konkurencja 35
2010-11-14 - 9:40
Mężczyzn, 100m grzbietowy 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
Kategoria A

1. RADOMSKI, GRZEGORZ 84 T.p.Masters Opole 1:01.93 748 29.86 32.07
2. KODUR, PIOTR 83 KS Warta Poznań 1:05.69 626 32.12 33.57
3. TOMCZYK, Konrad 81 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:12.90 458 35.16 37.74
4. BORODAI, DMYTRO 83 KS Warta Poznań 1:19.75 350 40.04 39.71

Kategoria B

1. KACZMAREK, Marcin 77 Warsaw Masters Team 1:01.13 796 30.22 30.91
2. MYKOWSKI, MARCIN 78 Masterskie Stowarzyszenie Pływackie "dwójka Tczew" 1:04.46 679 31.73 32.73

Kategoria C

1. JAŹWIŃSKI, PAWEŁ 72 Ośrodek Sportu I Rekreacji Poniatowa 1:06.78 683 32.54 34.24
2. BARAN, Robert 75 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:07.77 653 33.24 34.53
3. KERSEVICIUS, LINAS 71 Takas Kaunas 1:08.29 638 32.81 35.48
4. DOBRZYŃSKI, Arkadiusz 75 Warsaw Masters Team 1:08.66 628 33.41 35.25
5. KALBARCZYK, Waldemar 71 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:18.80 415 38.66 40.14
6. SZUREK, SŁAWOMIR 71 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 1:33.28 250 45.40 47.88

Kategoria D

1. STUCHLIK, Tadeusz 69 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:04.28 843 31.52 32.76
2. ROTER, Marek 68 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:05.86 784 32.05 33.81
3. KARAKCHIEV, SERGEY 68 Pregel 1:11.46 613 34.54 36.92
4. PRZYBYLSKI, Adam 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 1:25.64 356 42.16 43.48
5. ZIELIŃSKI, Robert 68 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1:38.82 232 48.05 50.77

Kategoria E

1. JANUSZKIEWICZ, ZBIGNIEW 62 T.p.Masters Opole 1:08.87 843 33.33 35.54
2. FOELSKE, Marco 64 CityZen AZS AWF Poznań 1:16.57 613 36.84 39.73
3. JUODESKA, ARLANDAS 61 Takas Kaunas 1:17.39 594 37.83 39.56
4. KRASAUSKAS, VILMANTAS 64 Torpedos Marijampole 1:18.23 575 38.48 39.75
5. TWAROWSKI, Andrzej 65 Masters Białystok 1:24.40 458 40.10 44.30

Kategoria F

1. GORBACZOW, DARIUSZ 58 Sopot Masters 1:13.87 752 36.92 36.95
2. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 1:17.39 654 37.69 39.70
3. YANOCHKIN, SERGEY 56 Pregel 1:19.52 603 39.40 40.12
4. CIS, Andrzej 60 Masters-Kraśnik 1:25.54 484 40.25 45.29
5. KORPETTA, Wojciech 59 Niezrzeszeni.pl 1:32.05 388 44.67 47.38
6. SAMONEK, Krzysztof 57 Masters-Kraśnik 1:35.85 344 46.23 49.62
7. PUCHALSKI, Bogdan 56 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1:42.46 282 50.42 52.04

Kategoria G

1. WARCHOŁ, Mirosław 53 Warsaw Masters Team 1:13.06 791 35.95 37.11
2. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 1:24.30 514 41.40 42.90
3. DUBIŃSKI, BOGDAN 53 Albatros Warszawa 1:28.61 443 44.81 43.80
4. OSSOWSKI, ALEKSANDER 53 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 1:30.21 420 43.68 46.53
5. CIECIOR, Jerzy 53 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 1:34.54 365 45.14 49.40

Kategoria H

1. POLOCZEK, Bernard 47 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1:37.41 431 44.49 52.92
2. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 1:39.75 401 49.95 49.80
3. DASZYŃSKI, Andrzej 48 MASTERS Bolesławiec 1:51.33 288 54.55 56.78
4. ZIENTARA, Henryk 46 Toruńczyk Masters Toruń 1:59.57 233 52.22 1:07.35

Kategoria I

1. LESIŃSKI, Jacek 44 TS Olimpia Poznań 1:38.82 529 47.09 51.73
2. FRENKEL, Aleksander 44 Flota Gdynia 1:42.24 478 51.28 50.96
3. DZIEKOŃSKI, EDWARD 43 Białystok 1:51.76 366 52.53 59.23
4. GREMBLICKI, Andrzej 41 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:40.49 123 1:17.43 1:23.06

Kategoria J

1. WITKOWSKI, TADEUSZ 37 T.p.Masters Opole 1:47.24 490 53.50 53.74
2. BUGLA, Rudolf 40 Związek Zawodowy Górników przy KWK Rydułtowy w Rydułtowach 1:56.94 377 55.52 1:01.42
3. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 2:06.17 300 1:01.14 1:05.03
4. KOROLKO, Edward 40 Toruńczyk Masters Toruń 2:07.53 291 1:01.36 1:06.17
5. MOZOŁA, RYSZARD 40 Masters Chełm 2:33.59 166 1:09.27 1:24.32

Kategoria K

1. LUDWICZAK, ZBIGNIEW 33 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 2:15.46 275 1:06.12 1:09.34

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 1:58.18 487 56.50 1:01.68
Rekord Polski Mężczyzn - kat. L


<< TOP >>
Konkurencja 36
2010-11-14 - 9:55
Mieszane, 4 x 50m zmienny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Czas Pkt.
1. Pregel 1 Pregel 2:14.31
KARAKCHIEV, SERGEY
LYUBAVIN, VICTOR
68
66
33.43
33.57
VERYUKINA, OLGA
LOGVINOVA, TATYANA
73
64
33.45
33.86
2. Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team 2:16.42
WARCHOŁ, Mirosław
SZLAGOR, Ewa
53
71
35.72
36.58
ZIELIŃSKA, Joanna
KAŁUŻYŃSKI, Wojciech
65
80
32.78
31.34
3. Start Poznań 1 Start Poznań 2:20.38
SZAŁA, EWA
MONCZAK, PIOTR
59
67
40.02
35.97
TOBOLSKI, TOMASZ
ROGALA-ŁUKASZEWICZ, SABINA
70
73
31.70
32.69
Warsaw Masters Team Warsaw Masters Team 2:20.38
JARECKA, Monika
MICHALAK, ALEKSANDRA
74
59
41.46
39.20
SKORYKOW, Andrzej
LEWANDOWSKI, Andrzej
69
68
28.05
31.67
5. UKS Wodnik 29 Katowice 3 UKS Wodnik 29 Katowice 2:24.30
SKOCZYLAS, Tomasz
MROZIŃSKI, Jerzy
66
59
34.87
37.91
MRÓZ, Edyta
KORNAŚ, Sylwia
79
83
34.98
36.54
6. CityZen AZS AWF Poznań 1 CityZen AZS AWF Poznań 2:27.58
FOELSKE, Marco
KUBICKA, Agnieszka
64
84
35.50
42.42
GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz
GEIGER, Joanna
85
69
29.00
40.66
7. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2:29.11
KĄDZIELEWSKA, Beata
KORZYCKI, Marcin
65
74
41.73
40.56
MRÓZ, Anna
TOMCZYK, Konrad
65
81
37.53
29.29
8. T.p.Masters Opole T.p.Masters Opole 2:32.32
JANUSZKIEWICZ, ZBIGNIEW
ŻMUDA, ZOFIA
62
62
32.12
46.62
CZAJA, ROZWITA
MINKIEWICZ, JERZY
58
56
42.48
31.10
9. Masters-Kraśnik 4 Masters-Kraśnik 2:35.24
CIS, Andrzej
LESZCZYŃSKI, Miroslaw
60
71
39.71
37.57
MŁODZIANOWSKA, Joanna
SZYMULA, Joanna
67
75
42.89
35.07
10. Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 1 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 2:37.94
BASTEK, Renata
BUCZKOWSKI, Władysław
43
42
43.95
40.06
KISZCZAK, Grażyna
KORNICKI, Wiesław
50
49
41.84
32.09
11. Niezrzeszeni.pl 2 Niezrzeszeni.pl 2:41.91
KORPETTA, Wojciech
STARUCH, Wojciech
59
54
41.36
40.92
WAWER, Matylda Katarzyna
VARELA-MACHADO, Lina
60
77
42.84
36.79
12. Sopot Masters 4 Sopot Masters 2:46.14
GORBACZOW, DARIUSZ
SUWARA, PIOTR
58
79
35.82
1:01.79
MACIEJOWSKA, ANNA
REDLARSKA, BEATA
60
52
32.60
35.93
13. Torpedos Marijampole 2 Torpedos Marijampole 3:00.41
SENFELDAS, GEDIMINAS
CINELIENE, MARGARITA
59
56
40.75
43.77
KRASAUSKAS, VILMANTAS
PRANCKEVICIENE, JURATE
64
75
32.52
1:03.37
14. Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 1 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 3:38.94
GRZEGORZEWSKA, Grażyna
PUCHALSKA, Ewa
52
58
57.03
1:14.68
PUCHALSKI, Bogdan
JAWOR, Bogdan
56
47
43.48
43.75
15. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 2 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:12.64
GREMBLICKI, Andrzej
NIEMCZYK, Beata
41
57
1:23.86
57.62
FILIPIAK, Fabian
FIGIELSKA, Agata
48
65
55.29
55.87
16. WOPR Warszawa SPORT-Figielski 1 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:12.71
LIPNIACKA, Maja
ZIELIŃSKA, Anna
31
42
1:38.67
1:18.84
FIGIELSKI, Grzegorz
ZIELIŃSKI, Robert
53
68
39.43
35.77
17. Masters Chełm 1 Masters Chełm 4:19.91
KOROL, BARBARA
MOZOŁA, RYSZARD
26
40
1:49.02
17.77
GOLIK, JANUSZ
CZERNIAKIEWICZ, DOROTA
41
62
1:30.82
42.30
18. Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 1 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 4:57.35
FILIPOWSKA, IRENA
WITKOWSKA, KRYSTYNA
37
40
1:25.42
1:07.78
SZWEDOWICZ, RYSZARD
PRZELICKI, RYSZARD
40
40
1:13.65
1:10.50

PK Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 2:35.15
,
MZYK, Elżbieta

75
47.14
45.39
PRZYBYLSKI, Piotr
GAPIŃSKA, Agnieszka
81
84
32.04
30.58


<< TOP >>
Konkurencja 37
2010-11-14 - 10:10
Kobiet, 200m klasyczny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. BOLEWSKA, Magdalena 84 Toruńczyk Masters Toruń 2:52.37 768 38.65 44.62 45.01 44.09
2. KWATERA, JOANNA 84 Masters Wisła Kraków 3:33.74 402 48.41 54.04 56.04 55.25

Kategoria B

1. ROGOZIŃSKA, Magdalena 77 Toruńczyk Masters Toruń 3:21.44 456 46.81 50.29 52.23 52.11
2. FRYDRYCH, Katarzyna 78 Warsaw Masters Team 3:24.27 438 45.90 51.93 53.36 53.08
3. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 3:45.18 327 52.28 57.11 58.21 57.58

Kategoria C

1. SULEWSKA, Beata 72 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:00.63 700 40.83 45.17 46.96 47.67

Kategoria D

1. PETECKA, Maria 67 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 3:28.10 483 47.59 52.55 54.60 53.36
2. MŁODZIANOWSKA, Joanna 67 Masters-Kraśnik 3:38.58 417 49.80 55.69 57.25 55.84
3. STOBNICKA, Justyna 69 Warsaw Masters Team 3:54.32 338 53.05 58.72 1:00.33 1:02.22

Kategoria E

1. PUCHALSKA, JOANNA 64 Sopot Masters 3:06.84 769 43.01 46.75 48.53 48.55
2. OLSZEWSKA, EDYTA 64 Warsaw Masters Team 3:10.14 729 42.45 47.20 49.07 51.42
3. MRÓZ, Anna 65 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3:16.04 666 44.92 49.51 51.23 50.38
4. STĘPIEŃ, EWA 62 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 3:35.98 498 49.19 55.48 56.56 54.75
5. PIETRZYK, HALINA 64 Masters Chełm 6:27.48 86 1:27.30 1:38.25 1:39.25 1:42.68

Kategoria F

1. GÓRECKA, Małgorzata 60 Toruńczyk Masters Toruń 3:39.79 535 50.14 56.23 57.94 55.48
2. CINELIENE, MARGARITA 56 Torpedos Marijampole 3:44.01 505 49.27 56.84 59.34 58.56
3. KRZYSZTOFIK, Anna 60 Gdynia Masters 3:48.04 479 53.41 57.58 58.71 58.34
4. RADKOWIAK, Danuta 60 Gdynia Masters 3:54.02 443 53.99 58.56 1:00.64 1:00.83
5. GOJLIK, DANUTA 60 Victory Masters Elbląg 4:21.57 317 1:01.44 1:08.95 1:08.44 1:02.74

Kategoria G

1. KANIA, Hanka 54 Gdynia Masters 3:53.09 540 51.73 59.49 1:00.52 1:01.35
2. MIERWALD, Ewa 54 Flota Gdynia 3:55.84 522 54.11 59.51 1:02.26 59.96
3. CHOMICKA, Barbara 52 Gdynia Masters 4:32.32 339 1:00.18 1:09.10 1:11.70 1:11.34

Kategoria H

1. BUCZKOWSKA, Maria 46 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:54.15 509 53.07 1:01.99 1:02.45 56.64
2. JOKUBAITIENE, IRENA 48 Takas Kaunas 4:12.45 406 57.54 1:04.05 1:06.55 1:04.31
3. MLECZKO, MARIA 46 Masters Wisła Kraków 5:12.20 214 1:10.63 1:20.36 1:22.40 1:18.81

Kategoria I

1. FECICA, Krystyna 43 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:56.15 769 54.47 1:01.59 1:01.48 58.61
2. KOWALSKA, Stefania 44 Gdynia Masters 5:02.26 366 1:07.84 1:17.67 1:20.14 1:16.61
3. ZIELIŃSKA, Anna 42 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 6:09.44 200 1:24.98 1:34.66 1:36.91 1:32.89

Kategoria J

1. WIECZORKIEWICZ, ALINA 40 PSP Masters Płońsk 6:08.81 231 1:27.54 1:35.65 1:35.08 1:30.54

Kategoria L

1. WILCZYNSKA, Wacława 28 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 8:49.49 165 2:04.14 2:16.35 2:16.03 2:12.97
Rekord Polski Kobiet - kat. L

Kategoria M

1. KOWALEWSKA, Danuta 23 Gdynia Masters 10:12.85 143 2:27.77 2:40.67 2:41.43 2:22.98
Rekord Polski Kobiet - kat. M


<< TOP >>
Konkurencja 38
2010-11-14 - 10:50
Mężczyzn, 200m klasyczny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
Kategoria A

1. STASIACZEK, Michał 84 Wrocławski Park Wodny 2:29.45 857 33.05 37.56 38.65 40.19
2. CIMICKI, Tomasz 84 Wrocławski Park Wodny 2:44.15 646 36.05 39.91 42.66 45.53
3. BABANKO, MAKSYM 81 Mława 2:49.63 586 37.23 42.04 45.20 45.16
4. KODUR, PIOTR 83 KS Warta Poznań 2:51.22 570 37.28 43.48 45.65 44.81

Kategoria B

1. SKROK, Michał 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:51.98 545 39.54 44.31 44.74 43.39
2. CIEŚLIŃSKI, Paweł 76 MOTYL SENIOR MOSiR Stalowa Wola 2:59.20 482 40.46 45.76 47.66 45.32

Kategoria C

1. LESZCZYŃSKI, Miroslaw 71 Masters-Kraśnik 3:06.26 441 41.82 47.07 48.00 49.37
2. KORZYCKI, Marcin 74 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 3:29.77 308 46.52 52.95 55.72 54.58
3. WOŹNICKI, Robert 72 MKP Szczecin 3:38.95 271 47.17 55.20 58.58 58.00

Kategoria D

1. CYBERTOWICZ, Sławomir 66 TS Olimpia Poznań 2:56.33 619 39.14 44.57 47.36 45.26
2. OBIEDZIŃSKI, Paweł 69 IKS Konstancin 3:00.31 579 39.36 44.44 47.27 49.24
3. WOLSKI, WOJCIECH 66 Masters Kraków 3:21.13 417 41.95 50.74 53.52 54.92

Kategoria E

1. ŻMIEJKO, Wojciech 63 Masters Białystok 2:58.43 642 40.59 44.83 45.77 47.24
2. WARACZEWSKI, PRZEMYSŁAW 62 KS Warta Poznań 3:02.00 605 40.46 45.69 47.54 48.31
3. EZKOV, VADIM 65 Pregel 3:13.36 505 42.76 48.74 50.84 51.02

Kategoria F

1. MATUSIK, Mirosław 56 Masters Białystok 3:04.44 667 41.42 46.52 48.25 48.25
2. KAWECKI, Krzysztof 57 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 3:08.18 628 41.45 46.68 49.29 50.76
3. MROZIŃSKI, Jerzy 59 UKS Wodnik 29 Katowice 3:10.61 605 43.14 48.48 50.70 48.29
4. SENFELDAS, GEDIMINAS 59 Torpedos Marijampole 3:12.54 587 43.65 48.73 50.39 49.77
5. ADAMSKI, JACEK 60 Start Poznań 3:25.52 482 47.40 52.67 55.81 49.64
6. RODZIEWICZ, CZESŁAW 57 Masters Płońsk 3:34.59 424 47.68 54.16 56.32 56.43
7. OBIEDZIŃSKI, TADEUSZ 59 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 3:45.14 367 46.73 58.03 1:02.07 58.31
DYSKW. WEPA, WIESŁAW 56 Masters Chełm 4:10.40 57.91 1:03.19 1:05.79 1:03.51
K-14 - Dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie

Kategoria G

1. NOWAK, MICHAŁ 52 UCSiR Warszawa 3:02.50 735 40.01 44.50 47.58 50.41
2. PIETRASZEWSKI, Zbigniew 55 TS Olimpia Poznań 3:09.58 656 41.82 48.12 49.86 49.78
3. WĄSIK, BOGDAN 55 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 3:14.08 611 44.17 48.70 50.93 50.28
4. BRYNIAK, JAN 53 T.p.Masters Opole 3:21.78 544 45.38 51.20 52.27 52.93
5. STARUCH, Wojciech 54 Niezrzeszeni.pl 3:39.68 421 49.17 56.72 59.28 54.51
6. WASIUK, Janusz 53 Masters-Kraśnik 3:57.88 332 53.42 1:01.87 1:02.71 59.88
7. GORBACZOW, MIROSŁAW 52 Sopot Masters 4:02.12 315 58.01 1:04.01 1:04.74 55.36

Kategoria H

1. WICZEL, ROMAN 48 Zgiersko-Łęczycki  WOPR 3:24.87 639 45.48 52.43 53.94 53.02
2. MIKOŁAJCZYK, Czesław 50 Flota Gdynia 3:33.32 566 48.02 54.47 56.67 54.16
3. WOCH, JANUSZ 46 Start Poznań 3:44.44 486 50.06 56.96 1:00.39 57.03
4. BANTKOWSKI, Jan 49 Toruńczyk Masters Toruń 4:13.69 336 59.90 1:05.39 1:05.12 1:03.28
5. ZIENTARA, Henryk 46 Toruńczyk Masters Toruń 4:18.53 318 54.97 1:05.40 1:09.52 1:08.64
6. JAWOR, Bogdan 47 Klub Sportowy "MASTERS" Polkowice 4:31.96 273 1:02.13 1:08.65 1:11.18 1:10.00
7. PŁONKA, Janusz 48 Flota Gdynia 4:37.34 257 1:02.10 1:11.23 1:14.94 1:09.07
8. FILIPIAK, Fabian 48 WOPR Warszawa SPORT-Figielski 4:39.96 250 1:06.19 1:11.58 1:10.94 1:11.25

Kategoria I

1. RÓŻALSKI, Józef 45 MOSiR Ostrowiec Św. 3:40.29 587 46.46 55.69 1:00.17 57.97
2. BUCZKOWSKI, Władysław 42 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:46.74 539 47.88 54.50 57.60 1:06.76
3. FRENKEL, Aleksander 44 Flota Gdynia 4:08.30 410 56.54 1:04.00 1:04.26 1:03.50
4. GOLIK, JANUSZ 41 Masters Chełm 4:08.79 408 58.85 1:04.55 1:04.95 1:00.44
5. DYMECKI, ZBIGNIEW 41 Sosnowiec 4:18.68 363 59.47 1:06.14 1:06.28 1:06.79
6. ISZORO, HENRYK 44 Victory Masters Elbląg 4:19.78 358 1:02.53 1:07.57 1:05.96 1:03.72

Kategoria J

1. FECICA, Daniel 40 Towarzystwo Pływackie WETERAN ZABRZE 3:22.72 889 44.83 51.07 53.09 53.73
2. SKWARŁO, Andrzej 39 Gdynia Masters 4:02.47 519 53.00 1:01.77 1:04.34 1:03.36
3. SIELSKI, RYSZARD 37 Środowiskowe Warszawskie WOPR 4:12.06 462 1:00.30 1:05.79 1:04.75 1:01.22
4. SZWEDOWICZ, RYSZARD 40 Szczecineckie Towarzystwo Pływackie Masters 4:42.72 327 1:01.34 1:09.89 1:17.52 1:13.97

Kategoria L

1. PRZĄDO, LUCJAN 30 Ks Polonia Warszawa 4:11.64 907 59.91 1:05.16 1:05.83 1:00.74
Rekord Polski Mężczyzn - kat. L
2. WIELEBSKI, Stanisław 29 Flota Gdynia 6:19.47 264 1:27.71 1:39.35 1:40.70 1:31.71


<< TOP >>
Konkurencja 39
2010-11-14 - 11:30
Kobiet, 400m dowolny 25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: DSV Masters 04
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
Kategoria A

1. BOLEWSKA, Magdalena 84 Toruńczyk Masters Toruń 5:20.84 570
50m:
100m:
35.01
1:14.60
35.01
39.59
150m:
200m:
1:55.27
2:35.65
40.67
40.38
250m:
300m:
3:16.99
3:58.61
41.34
41.62
350m:
400m:
4:40.33
5:20.84
41.72
40.51
2. KUBICKA, Agnieszka 84 CityZen AZS AWF Poznań 5:42.14 470
50m:
100m:
38.20
1:20.59
38.20
42.39
150m:
200m:
2:05.37
2:50.35
44.78
44.98
250m:
300m:
3:35.46
4:19.70
45.11
44.24
350m:
400m:
5:01.93
5:42.14
42.23
40.21

Kategoria B

1. MRÓZ, Edyta 79 UKS Wodnik 29 Katowice 5:31.46 529
50m:
100m:
36.22
1:17.33
36.22
41.11
150m:
200m:
1:59.53
2:42.46
42.20
42.93
250m:
300m:
3:24.78
4:07.22
42.32
42.44
350m:
400m:
4:49.91
5:31.46
42.69
41.55
2. VARELA-MACHADO, Lina 77 Niezrzeszeni.pl 6:52.62 274
50m:
100m:
43.37
1:32.53
43.37
49.16
150m:
200m:
2:24.77
3:16.90
52.24
52.13
250m:
300m:
4:10.63
5:04.71
53.73
54.08
350m:
400m:
5:59.68
6:52.62
54.97
52.94
3. ROPA, BARBARA 80 Niezrzeszona 6:54.47 270
50m:
100m:
46.44
1:38.81
46.44
52.37
150m:
200m:
2:32.26
3:26.05
53.45
53.79
250m:
300m:
4:19.64
5:13.43
53.59
53.79
350m:
400m:
6:06.48
6:54.47
53.05
47.99
4. DOBCZYŃSKA, KATARZYNA 77 NieZrzeszony 6:59.86 260
50m:
100m:
48.06
1:39.17
48.06
51.11
150m:
200m:
2:32.37
3:25.62
53.20
53.25
250m:
300m:
4:20.30
5:13.89
54.68
53.59
350m:
400m:
6:07.46
6:59.86
53.57
52.40

Kategoria C

1. VERYUKINA, OLGA 73 Pregel 5:14.98 614
50m:
100m:
35.74
1:14.51
35.74
38.77
150m:
200m:
1:54.42
2:34.33
39.91
39.91
250m:
300m:
3:14.29
3:54.90
39.96
40.61
350m:
400m:
4:35.95
5:14.98
41.05
39.03
2. JANECZKO, ANNA 72 Masters Wisła Kraków 6:35.90 309
50m:
100m:
45.67
1:36.70
45.67
51.03
150m:
200m:
2:28.41
3:22.59
51.71
54.18
250m:
300m:
4:11.00
5:00.70
48.41
49.70
350m:
400m:
5:49.85
6:35.90
49.15
46.05

Kategoria D

1. SERBIN, Małgorzata 66 MKP Szczecin 5:04.42 713
50m:
100m:
33.48
1:10.50
33.48
37.02
150m:
200m:
1:48.39
2:26.91
37.89
38.52
250m:
300m:
3:05.81
3:45.42
38.90
39.61
350m:
400m:
4:25.60
5:04.42
40.18
38.82
2. SIKORSKA, Małgorzata 66 AZS WSG Astoria Bydgoszcz 5:46.37 484
50m:
100m:
40.30
1:23.23
40.30
42.93
150m:
200m:
2:07.06
2:51.47
43.83
44.41
250m:
300m:
3:35.35
4:19.78
43.88
44.43
350m:
400m:
5:03.66
5:46.37
43.88
42.71
3. WYSOCKA, KLAUDIA 66 Masters Kraków 5:48.73 474
50m:
100m:
39.97
1:22.57
39.97
42.60
150m:
200m:
2:06.82
2:51.61
44.25
44.79
250m:
300m:
3:37.12
4:22.27
45.51
45.15
350m:
400m:
5:06.70
5:48.73
44.43
42.03
4. GOŹDZIEJEWSKA, ANNA 67 Kormoran Olsztyn 5:54.58 451
50m:
100m:
39.67
1:23.14
39.67
43.47
150m:
200m:
2:08.36
2:53.93
45.22
45.57
250m:
300m:
3:39.64
4:25.86
45.71
46.22
350m:
400m:
5:11.01
5:54.58
45.15
43.57
5. KIJEWSKA, Iwona 70 Sl Salos Cortile 6:17.09 375
50m:
100m:
39.16
1:22.62
39.16
43.46
150m:
200m:
2:08.30
2:55.21
45.68
46.91
250m:
300m:
3:44.69
4:35.79
49.48
51.10
350m:
400m:
5:27.36
6:17.09
51.57
49.73
6. GEIGER, Joanna 69 CityZen AZS AWF Poznań 7:00.10 271
50m:
100m:
44.41
1:35.01
44.41
50.60
150m:
200m:
2:31.72
3:26.86
56.71
55.14
250m:
300m:
4:21.23
5:15.85
54.37
54.62
350m:
400m:
6:09.46
7:00.10
53.61
50.64

Kategoria E

1. LOGVINOVA, TATYANA 64 Pregel 6:08.95 500
50m:
100m:
38.80
1:22.70
38.80
43.90
150m:
200m:
2:08.84
2:55.94
46.14
47.10
250m:
300m:
3:43.89
4:31.87
47.95
47.98
350m:
400m:
5:20.96
6:08.95
49.09
47.99
2. KARAŚ, BEATA 62 Victory Masters Elbląg 6:36.64 402
50m:
100m:
42.89
1:30.46
42.89
47.57
150m:
200m:
2:19.10
3:08.54
48.64
49.44
250m:
300m:
3:59.18
4:52.19
50.64
53.01
350m:
400m:
5:46.43
6:36.64
54.24
50.21
3. KOTECKA, ANNA 65 KS Warta Poznań 6:41.11 389
50m:
100m:
42.55
1:28.62
42.55
46.07
150m:
200m: