Mastrichte puikiai pasirodė mūsų klubo plaukimo veteranai

2
3753

2017 m. sausio 19-22 dienomis, Maastricht‘e (Olandija) vyko atviras Olandijos plaukimo veteranų trumpo vandens čempionatas ,,Open Dutch Masters Championships short course 2017”. Varžybos vyko „Geusseltbad“ moderniame 25 metrų ilgio 8 takelių baseine.

Varžybose dalyvavo 127 klubai iš įvairių pasaulio šalių, viso 885 atletai tarp jų mūsų klubo ,,Takas“ 11 plaukikų: Arlandas Juodeška, Aleksandra Ylienė, Arvydas Burinskas, Ramunė Ivanauskaitė, Loreta Kabašinskienė, Linas Kerševičius, Viktoras Snieška, Nerimantas Steponavičius, Renata Gadliauskienė, Algirdas Ališauskas ir Jolanta Dulevičienė.  Viso iškovojome net 26 medalius: 1 aukso (estafetėje moterys 4×100 laisvu stiliumi), 16 sidabro ir 9 bronzos. Mūsų klubiečiai savo amžiaus grupėse pasiekė net 18 asmeninių ir 7 estafetėse Lietuvos plaukimo veteranų rekordus. Ypač greitai ir rekordiškai plaukė Viktoras Snieška (9 medaliai ir 9 LR rekordai) ir Jolanta Dulevičienė (6 medaliai ir  4 LR rekordai). Sveikiname.

Varžybų organizatoriai tiems, kurie pagerino savo nacionalinius veteranų rekordus apdovanojo atminimo dovanomis. Varžybos Olandijoje jau tapo mūsų klubo tradicinėmis varžybomis, nes pasinaudojant pigių oro skrydžių kompanija, kiekvienas gali su minimaliomis išlaidomis dalyvauti varžybose.

Čia rasite visus varžybų rezultatus: 2017-01-19=Maastricht-Results

Daugiau nuotraukų rasite paspaudę šią nuorodą: Maastricht2017

2 KOMENTARAI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here