Klubas „Takas“ parvežė į Kauną ,,Baltic Amber Cup“ taurę

0
401

     2019 metais Kauno plaukimo meistrų ir neįgaliųjų klubo  „Takas“ meistrai Lietuvos nepriklausomybės metines pasitiko pergalingai ir  komandinėse varžybose aplenkę lyderius  Estijos „Meisterujumise U-Klubi“ plaukikus vienu tašku bei 13 kitų komandų,  į  Kauną  parsivežė pagrindinę ,,Baltic Amber Cup“  taurę.

     Vasario 16–17 dienomis, Latvijos sostinėje Rygoje jau 11-ą kartą buvo surengtas svarbiausias  Baltijos šalių plaukimo veteranų čempionatas – „Baltic Amber Cup 2019“. „Daugavas centrāla sporta nama“ baseine vykusiose varžybose dalyvavo net  343 plaukikai iš 12 šalių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, Norvegijos, Ukrainos, Baltarusijos, Kipro, Čekijos, Slovakijos ,Rusijos).

     Šios varžybos yra labai komandiškos, todėl ypač svarbu turėti įvairiapusišką 12 narių (jaunesnio bei vyresnio amžiaus) ir gerą vadovą – matematiką, kuris susigaudytų kaip, kam, kiek  ir kuom plaukti, kad komandinis rezultatas būtų aukčiausios prabos.  Šiemet buvo itin  svarbu turėti lygiai moterų ir vyrų skaičių, kadangi estafetėse turėjo dalyvauti 2 vyrai ir 2 moterys. Klubas išstatė net 3 tokias estafetes.

     Visas varžybas nuotaika buvo ypatingai gera, nes kažkur giliai širdyje visi svajojo bei tikėjo, kad šiemet mums tikrai pavyks, kadangi be ilgamečių ,,Tako“ plaukikų šiemet į komandą įsiliejo stiprūs, jauni meistrai: Dautartas Edvinas, Žiaukas Simas, Laura Svipaitė, Marčiulionienė Eglė , Bespalko Erika.       

Kauno meistrų  ir neigaliuju klubo ,,Tako“ nugalėtojų 12 – tukas:

  1. BESPALKO Erika;
  2. DAUTARTAS Edvinas;
  3. DULEVICIENE Jolanta;
  4. GADLIAUSKIENE Renata;
  5. JUODESKA Arlandas;
  6. KABASINSKIENE Loreta;
  7. KERSEVICIUS Linas;
  8. MARCIULIONIENE Egle;
  9. PROTASCIUK Pavel;
  10. SEFLERIS Vedestas;
  11. TOMAITE-SVIPIENE Laura;
  12. ZIAUKAS Simas.

Komandinė įskaita:

 1 Kauno meistru ir neigaliuju klubas Takas 331

 2 Meisterujumise U-Klubi 330

 3 Rigas Kipsalas PK I 304

 4 Valmieras PK Aqua 165

 5 Rigas Kipsalas PK II 150

 6 Torpedos 148

 7 Asker Svoemmeklubb 142

 8 Klaipedos plaukimo klubas 141

 9 Pregel 139

 10 Kaisiadoriu Plaukiam 123

 11 SK Delfins 119

 12 PK Champions 58

 13 Rezeknes pilseta 50

 14 Daugavpils pilseta 37

 15 Nendre 29

Čia rasite varžybų rezultatus : Amber cup 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here